Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 21.6.15 | 18:45 | P2 | Old boys Bohemia Chips Monočlánek FC VET | 11. | 3:4 |
Pá 12.6.15 | 19:00 | ZABEH | Monočlánek FC VET Nemesis VET | 10. | 1:9 |
Pá 5.6.15 | 19:30 | DEKAN | Monočlánek FC VET Ugandská ťava VET | 9. | 0:6 k. |
Pá 29.5.15 | 19:30 | DEKAN | Traktor Praha VET Monočlánek FC VET | 8. | 6:3 |
Čt 21.5.15 | 17:00 | DEKAN | Monočlánek FC VET Maverick VET | 7. | 6:7 |
Pá 15.5.15 | 19:30 | DEKAN | Čechie 12° Monočlánek FC VET | 6. | 9:2 |
Út 28.4.15 | 20:45 | BECH | Monočlánek FC VET Běchovice VET | 5. | 2:2 |
Pá 24.4.15 | 20:15 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Monočlánek FC VET | 4. | 6:0 |
Čt 16.4.15 | 18:15 | DEKAN | Monočlánek FC VET Typos - Garda FC | 3. | 3:4 |
Út 7.4.15 | 19:30 | HOSTI | The Penguins 6:5 XXL Monočlánek FC VET | 2. | 7:4 |
Čt 26.3.15 | 20:45 | HOSTI | Monočlánek FC VET Reka Group - Calvados | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemesis VET | 11 | 10 | 1 | 0 | 63:16 | 21 |
2. | Reka Group - Calvados | 11 | 8 | 0 | 3 | 37:17 | 16 |
3. | Ugandská ťava VET | 11 | 6 | 3 | 2 | 32:17 | 15 |
4. | Typos - Garda FC | 11 | 4 | 6 | 1 | 43:29 | 14 |
5. | Traktor Praha VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:20 | 13 |
6. | Čechie 12° | 11 | 5 | 2 | 4 | 29:28 | 12 |
7. | Tyran Saens 1.FC VET B | 11 | 4 | 3 | 4 | 37:26 | 11 |
8. | The Penguins 6:5 XXL | 11 | 4 | 3 | 4 | 30:29 | 11 |
9. | Běchovice VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:20 | 9 |
10. | Maverick VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 28:72 | 4 |
11. | Monočlánek FC VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 27:62 | 3 |
12. | Old boys Bohemia Chips | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:58 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 22.4.15 | 17:30 | ARIT | The Hamptons Neumann S.K. (HL8E) |
St 22.4.15 | 18:45 | ARIT | Pivušky FC Kojots United (HL7D) |
St 22.4.15 | 20:00 | ARIT | Dirty Bastards Emperators (HL5C) |
St 24.6.15 | 18:15 | MIKU3 | Spořilov Represent Hervis sport 1.FC (HL6D) |
St 24.6.15 | 19:30 | MIKU3 | Saens 1.FC A Úderka Žižkov junioři (HL1A) |
St 24.6.15 | 20:45 | MIKU3 | Tazmánští čertíci Forejt FC (HL8G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Doležal Stanislav | 5 | 3 |
Foldyna Libor | 5 | 4 |
Janda Milan | 5 | 1 |
Konopka Tomáš | 9 | 10 |
Kosina Milan | 9 | 0 |
Kunc Robert | 10 | 2 |
Ondrák Martin | 5 | 2 |
Ruňanin Ladislav | 8 | 1 |
Rusňák Petr | 1 | 1 |
Sedlmajer Petr | 9 | 3 |