7. Tyran Saens 1.FC VET B 11 4 3 4 37:26 11
8. The Penguins 6:5 XXL 11 4 3 4 30:29 11
12. Old boys Bohemia Chips 11 1 1 9 22:58 3

Po 27.4.15 19:00 P3 TBC Lachtan B Pivní balet   (HL7H)
Po 27.4.15 20:15 P3 Gente VET Gambrinus VH VET   (VL2A)
Čt 28.5.15 17:30 STOD Haryba FK Concur 1.FC   (HL8J)
Čt 28.5.15 18:45 STOD Tučňáci VET Vibromax 1985 juniorka   (VL3C)

21. 6. 15 18:45 TEMPO Typos - Garda FC Čechie 12° 11. 4:4 (2:2)
Solidní zápas ve férové atmosféře kde domácí zaspali začátek zápasu. Do poločasu se jim podařilo vyrovnat. Ve druhé polovině byla hra vyrovnaná a zápas tak skončil zaslouženou remízou. Norman David, Michal Kubeš
Typos - Garda FC Čechie 12°
Martin Matulka – Zdeněk Adámek, Roman Hlinák, Vladimír Křížek, Miroslav Matlas, Vlastimil Rozehnal, Martin Štolba, Milan Uhmann vs Ladislav Košťál – Jan Hruška, Luboš Kasa, Petr Kniha, David Krejdl, Antonín Mareš, Miroslav Petržilka, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
13. Milan Uhmann
26., 54. Martin Štolba
49. Roman Hlinák
1., 46. Luboš Kasa
3. Miroslav Petržilka
55. Martin Půlpán
14. 6. 15 17:15 HOSTI Čechie 12° The Penguins 6:5 XXL 10. 1:5 (0:3)
Kdyby byli všichni tak chytří jako brankář hostí, tak by se zrušili školy a další instituce. Jinak byli hosté jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Klail,Panýrek
Čechie 12° The Penguins 6:5 XXL
Miroslav Petržilka – Jan Hruška, Luboš Kasa, David Krejdl, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Milan Dvonč – Roman Čížek, Václav Mesko, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Martin Ševčík, Martin Večl, Josef Weinlich
57. Jiří Štróbl 8. Martin Ševčík
17. Roman Čížek
30. Bohuslav Pixa
41., 50. Martin Večl
37. Roman Čížek
55. Milan Dvonč
31. 5. 15 18:45 KBELY Čechie 12° Old boys Bohemia Chips 8. 2:2 (1:0)
Slušně sehrané utkání z obou stran, průměrná úroveň. Nakonec utkání skončilo zaslouženou remízou. Brhel
Čechie 12° Old boys Bohemia Chips
Ladislav Košťál – Jan Hruška, Luboš Kasa, Petr Kniha, David Krejdl, Antonín Mareš, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Oldřich Knyř – Miroslav Fojtík, Petr Frizovič, Petr Hendrych, Tomáš Hendrych, Milan Janča, Václav Křikava
30. Jiří Štróbl
35. Martin Půlpán
37. Milan Janča
54. OG
22. 5. 15 19:30 LITVI Nemesis VET Čechie 12° 7. 6:0 k.
15. 5. 15 19:30 DEKAN Čechie 12° Monočlánek FC VET 6. 9:2 (4:1)
Nasazení monočlánku bylo na mono úrovni a zápas byl rozhodnutý v 10. minutě. Miroslav Šišák, Emil Vitásek
Čechie 12° Monočlánek FC VET
Ladislav Košťál – Jan Hruška, Petr Kniha, David Krejdl, Antonín Mareš, Miroslav Petržilka, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Milan Kosina – Libor Foldyna, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer
45. Ladislav Ruňanin
7. 5. 15 18:15 MIKU3 Traktor Praha VET Čechie 12° 5. 3:0 (0:0)
Dlouho vyrovnané utkání. Rozhodla lepší produktivita domácího týmu. Kubík
Traktor Praha VET Čechie 12°
Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Petr Ošlejšek, Luděk Tobola vs Ladislav Košťál – Jan Hruška, Luboš Kasa, Petr Kniha, David Krejdl, Antonín Mareš, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
43. Jiří Malaník
45. Tomáš Hanuš
50. Luděk Tobola
3. 5. 15 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Čechie 12° 9. 1:2 (1:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů pokaždé byli aktivnější hráči týmu, který poločas prohrál. Utkání by určitě více slušela dělba bodů. Radim Tichý
Reka Group - Calvados Čechie 12°
Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Karel Růžička, Josef Vejšický vs Ladislav Košťál – Jan Hruška, Luboš Kasa, Petr Kniha, David Krejdl, Antonín Mareš, Miroslav Petržilka, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
11. Jiří Kácovský 35., 53. Miroslav Petržilka
23. 4. 15 18:15 ARIT Čechie 12° Maverick VET 4. 6:0 k.
Hosté se ze zápasu omluvili.
19. 4. 15 20:00 HANSP Čechie 12° Ugandská ťava VET 3. 2:5 (1:2)
Jiří Čížek, Jakub Hradil
Čechie 12° Ugandská ťava VET
Ladislav Košťál – Jan Hruška, Luboš Kasa, Petr Kniha, Miroslav Petržilka, Martin Půlpán vs Petr Dušek – Jozef Bohuš, Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Alexandr Goral, Petr Hanzal, Lukáš Křeček, Zdeněk Kubíček, Vítězslav Soukal
13., 46. Luboš Kasa 11 Jan Hruška 11., 33. Tomáš Burian
25., 56. Vítězslav Soukal
41. Petr Hanzal
12. 4. 15 18:45 BECH Běchovice VET Čechie 12° 2. 0:2 (0:2)
Lepší mužstvo zvítězilo. Jan Kupr
Běchovice VET Čechie 12°
Jan Pešek – Jaroslav Blesk, Stanislav Brauner, Stanislav Doležel, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Urban, Petr Vais vs Ladislav Košťál – Luboš Kasa, Petr Kniha, David Krejdl, Miroslav Petržilka, Martin Půlpán, Miroslav Trnka
6. Luboš Kasa
27. 3. 15 20:15 ZABEH Čechie 12° Tyran Saens 1.FC VET B 1. 1:0 (0:0)
Velmi pěkné a vyrovnané utkání, které vypadalo na remízu, jenže v 58.minutě udeřili domácí a jediným gólem rozhodli. Husák, Jansa