Čt 18.6.15 19:00 P1 Prohibice FKK VET Viktoria Bítovská VET A   (VL3C)
Čt 18.6.15 20:15 P1 Restaurace U Pecků B Reage boys   (HL4D)

21. 6. 15 18:45 P1 Nemesis VET Ugandská ťava VET 11. 8:0 (5:0)
Hrálo se prakticky na jednu branku. Paleček, Semerád
Stanislav Šidlo – David Bimka, Martin Bušek, Michal Lávička, Martin Průša, Martin Ptáček, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Petr Dušek – Jozef Bohuš, Tomáš Burian, Alexandr Golovko, Alexandr Goral, Petr Hanzal, Lukáš Křeček, Zdeněk Kubíček
20. Martin Průša
46. Martin Ptáček
60. Karel Vyšata
12. 6. 15 19:00 ZABEH Monočlánek FC VET Nemesis VET 10. 1:9 (0:2)
Zápas byl v první půli zcela vyrovnaný a favorizovaní Nemesis děkovali vynikajícímu brankáři za poločasové vedení. Ve druhé půli domácí odpadli a hosté toho dokázali využít. Karel Janďourek, Jiří Kopecký
Monočlánek FC VET Nemesis VET
Milan Kosina – Stanislav Doležal, Libor Foldyna, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer vs Alan Karn – Jan Beneš, David Bimka, David Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Martin Ptáček, Martin Šiman, Karel Vyšata
54. Robert Kunc 20., 26., 52. Martin Ptáček
34., 39. Jan Beneš
35. OG
48. Martin Šiman
49. Martin Bušek
53. Karel Vyšata
5. 6. 15 18:00 P2 Nemesis VET Traktor Praha VET 9. 3:1 (1:1)
Každý chvilku tahal pilku. Z počátku aktivnější Nemesis, který šel po zásluze do vedení, které ale netrvalo dlouho a v 15. minutě převzal iniciativu Traktor a mohl i vyhrát, jenže domácí v závěru vstřelili branku a výhru už nepustili. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Nemesis VET Traktor Praha VET
Jan Beneš – Martin Bušek, Jiří Faměra, Alan Karn, Michal Lávička, Jan Průša, Martin Průša, Martin Ptáček, Karel Vyšata vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Luděk Tobola, Luděk Tobola
10., 60. Martin Ptáček
57. Michal Lávička
15. Jiří Malaník
28. 5. 15 19:15 SCBEC Maverick VET Nemesis VET 8. 3:11 (1:2)
Pěkné utkání ve svižném tempu, ve kterém hosté zaslouženě vyhráli. Miroslav Durdil, Josef Körner st.
Maverick VET Nemesis VET
Přemysl Šimáně – Stanislav Hladký, Jiří Kopecký, Jiří Lokvenc, Jiří Mleziva, Mychajlo Trochljuk, Martin Troška vs Alan Karn – Jan Beneš, David Bimka, David Boštík, Jiří Faměra, Martin Průša, Martin Ptáček, Martin Šiman, Karel Vyšata
37., 50. Jan Beneš
22. 5. 15 19:30 LITVI Nemesis VET Čechie 12° 7. 6:0 k.
14. 5. 15 20:45 BECH Běchovice VET Nemesis VET 6. 1:4 (0:1)
Hrálo se v klidu a v pohodě. Nemesis vyhráli zaslouženě. Paleček, Bulír
Běchovice VET Nemesis VET
Jan Pešek – Stanislav Doležel, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Urban, Petr Vais vs Martin Šiman – Jan Beneš, Martin Bušek, Martin Průša, Martin Ptáček, Karel Vyšata
45. Jakub Hozman 15. Martin Průša
39., 49. Jan Beneš
59. Martin Ptáček
5. 5. 15 19:30 HOSTI Nemesis VET Tyran Saens 1.FC VET B 5. 7:1 (2:1)
Kvalitní a pohledné utkání, ve kterém byli domácí kombinačně lepší a naprosto zaslouženě vyhráli. Petr Adam, Ivo Unger
Nemesis VET Tyran Saens 1.FC VET B
Stanislav Šidlo – Jan Beneš, David Bimka, Martin Bušek, Jiří Faměra, Michal Lávička, Martin Průša, Martin Ptáček, Karel Vyšata vs Vratislav Feigel – Sergey Greshnyakov, Pavel Holaj, Petr Novák, Josef Plaček, Marek Prosický, Josef Skuček, Jiří Šmejc, Pavel Švejda
11. Jan Beneš
13., 34. Martin Průša
32., 60. Martin Ptáček
54. Michal Lávička
56. Martin Bušek
10. Sergey Greshnyakov
23. 4. 15 20:45 MIKU3 Typos - Garda FC Nemesis VET 4. 3:3 (1:1)
V utkání, kde padaly hodně kuriózní branky, se nakonec oba soupeři rozešli smírně remízou. Čapla, Kupa
Typos - Garda FC Nemesis VET
Martin Matulka – Zdeněk Adámek, Michal Frýdl, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Jiří Šíp, Martin Štolba, Milan Uhmann vs Karel Vyšata – Jan Beneš, David Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Michal Lávička, Jan Průša, Martin Průša, Martin Ptáček
3., 43. Milan Uhmann
40. Michal Frýdl
4. Michal Lávička
33. Karel Vyšata
48. Jan Průša
13. 4. 15 19:30 HOSTI Nemesis VET The Penguins 6:5 XXL 3. 5:2 (3:0)
Průměrný zápas rozhodli domácí v 1.poločase. Petr Smělý, Martin Janeta
Nemesis VET The Penguins 6:5 XXL
Karel Vyšata – Jan Beneš, David Bimka, David Boštík, Jiří Faměra, Jan Průša, Martin Průša, Martin Ptáček, Martin Šiman vs Milan Dvonč – Roman Čížek, Michal Finkous, Václav Mesko, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Tomáš Řechtáček, Martin Ševčík, Martin Večl, Josef Weinlich
56. Martin Ševčík
12. 4. 15 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Nemesis VET 2. 2:3 (2:1)
Hosté zaspali úvod zápasu, za což je 2x ztrestal hbitý Kacovský. Nicméně ve chvíli, kdy stejný hráč neproměnil další gólovku, se karta obrátila a Reka musela odolávat sílícímu tlaku soupeře. Velmi dobrý a důrazný fotbal vygradoval ve druhé půli, v níž Nemesis strhli zasloužené vítězství na svou stranu.
Reka Group - Calvados Nemesis VET
Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Karel Růžička, Josef Vejšický vs Karel Vyšata – Jan Beneš, David Bimka, David Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Michal Lávička, Martin Průša, Martin Ptáček, Martin Šiman
7., 11. Jiří Kácovský 17., 51. Martin Ptáček
58. Michal Lávička
28. 3. 15 08:45 P3 Nemesis VET Old boys Bohemia Chips 1. 4:2 (0:0)
Od začátku nervózní utkání, které vyvrcholilo mírnou strkanicí. V prvém poločase bylo utkání vyrovnané, ale ve druhém poločase se projevila širší lavička Nemesis, kteří měli v závěru více sil. Dokud Bohemia držela dobrý výsledek, tak zápas probíhal v klidu, ale po porážce hráči Bohemia vše sváděli na rozhodčí. Milan Šebek, Daniel Manda
Nemesis VET Old boys Bohemia Chips
Alan Karn – Jan Beneš, David Bimka, David Boštík, Jiří Faměra, Michal Lávička, Jan Průša, Martin Ptáček, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Oldřich Knyř – Petr Hendrych, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Václav Křikava, Václav Novotný, Kamil Srb