Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 5.12.16 | 21:00 | HAJE1 | Real 8 FC B BobyBrno Hrdlořezy FC | 13. | 5:10 |
Út 29.11.16 | 20:00 | ASTR2 | BobyBrno Hrdlořezy FC Rattamahatta FC B | 12. | 11:2 |
Čt 24.11.16 | 21:00 | STRES | Stromovka boys BobyBrno Hrdlořezy FC | 11. | 6:0 |
Po 7.11.16 | 19:00 | HAJE2 | BobyBrno Hrdlořezy FC Oranjes Praha FC | 10. | 0:4 |
Po 31.10.16 | 19:00 | HAJE1 | Minotaurus Ládví BobyBrno Hrdlořezy FC | 9. | 3:7 |
St 26.10.16 | 19:00 | HAJE1 | BobyBrno Hrdlořezy FC Kanálpucers 69 | 8. | 0:5 |
Út 11.10.16 | 19:00 | HAJE1 | PE3NY FC BobyBrno Hrdlořezy FC | 6. | 2:1 |
Út 4.10.16 | 21:00 | ASTR1 | BobyBrno Hrdlořezy FC Royal Stodůlky | 5. | 8:2 |
Út 27.9.16 | 21:00 | ASTR1 | 1.PSKN BobyBrno Hrdlořezy FC | 4. | 1:9 |
St 21.9.16 | 19:00 | ASTR2 | BobyBrno Hrdlořezy FC TJ JM Chodov | 3. | 2:2 |
Čt 15.9.16 | 21:00 | STRES | Pražská směs FK BobyBrno Hrdlořezy FC | 2. | 2:5 |
Út 6.9.16 | 19:00 | HAJE1 | BobyBrno Hrdlořezy FC Temosa AFC | 1. | 3:2 |
BobyBrno Hrdlořezy FC | 7. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oranjes Praha FC | 12 | 9 | 2 | 1 | 76:40 | 29 |
2. | PE3NY FC | 12 | 8 | 1 | 3 | 63:40 | 25 |
3. | Real 8 FC B | 12 | 7 | 2 | 3 | 66:50 | 23 |
4. | BobyBrno Hrdlořezy FC | 12 | 7 | 1 | 4 | 56:36 | 22 |
5. | TJ JM Chodov | 12 | 6 | 4 | 2 | 48:40 | 22 |
6. | Kanálpucers 69 | 12 | 7 | 0 | 5 | 51:36 | 21 |
7. | Stromovka boys | 12 | 7 | 0 | 5 | 47:40 | 21 |
8. | Rattamahatta FC B | 12 | 6 | 0 | 6 | 39:56 | 18 |
9. | Temosa AFC | 12 | 5 | 1 | 6 | 45:37 | 16 |
10. | Minotaurus Ládví | 12 | 4 | 0 | 8 | 44:66 | 12 |
11. | 1.PSKN | 12 | 3 | 1 | 8 | 52:68 | 9 |
12. | Royal Stodůlky | 12 | 1 | 2 | 9 | 38:78 | 5 |
13. | Pražská směs FK | 12 | 1 | 0 | 11 | 32:70 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 6.9.16 | 20:00 | HAJE1 | Kubrt RBC Praha (FF2A) |
St 21.9.16 | 20:00 | ASTR2 | CFC Jack Daniels L. A Akta-Rez (FF1B) |
Út 4.10.16 | 20:00 | ASTR1 | Kulda team FC Los Magnificos 2008 (FF2B) |
Po 7.11.16 | 20:00 | HAJE2 | Roko FC Forza Praga (FF2A) |
Út 29.11.16 | 21:00 | ASTR2 | Kanálpucers 69 Stromovka boys (FF3A) |