Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 5.12.16 | 19:00 | HAJE1 | Stromovka boys Minotaurus Ládví | 13. | 2:1 |
Po 28.11.16 | 21:00 | HAJE2 | Minotaurus Ládví Oranjes Praha FC | 12. | 1:5 |
St 9.11.16 | 20:00 | HAJE2 | Kanálpucers 69 Minotaurus Ládví | 10. | 1:7 |
Po 31.10.16 | 19:00 | HAJE1 | Minotaurus Ládví BobyBrno Hrdlořezy FC | 9. | 3:7 |
St 26.10.16 | 21:00 | HAJE2 | PE3NY FC Minotaurus Ládví | 8. | 12:0 |
Po 17.10.16 | 20:00 | HAJE1 | Minotaurus Ládví Royal Stodůlky | 7. | 5:2 |
Po 10.10.16 | 21:00 | HAJE2 | 1.PSKN Minotaurus Ládví | 6. | 7:3 |
St 5.10.16 | 19:00 | ASTR2 | Minotaurus Ládví TJ JM Chodov | 5. | 0:5 k. |
St 28.9.16 | 19:00 | HAJE1 | Pražská směs FK Minotaurus Ládví | 4. | 2:5 |
Út 20.9.16 | 21:00 | HAJE2 | Minotaurus Ládví Temosa AFC | 3. | 11:8 |
St 14.9.16 | 19:00 | ASTR2 | Real 8 FC B Minotaurus Ládví | 2. | 8:5 |
Út 6.9.16 | 20:00 | ASTR2 | Minotaurus Ládví Rattamahatta FC B | 1. | 3:7 |
Minotaurus Ládví | 11. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oranjes Praha FC | 12 | 9 | 2 | 1 | 76:40 | 29 |
2. | PE3NY FC | 12 | 8 | 1 | 3 | 63:40 | 25 |
3. | Real 8 FC B | 12 | 7 | 2 | 3 | 66:50 | 23 |
4. | BobyBrno Hrdlořezy FC | 12 | 7 | 1 | 4 | 56:36 | 22 |
5. | TJ JM Chodov | 12 | 6 | 4 | 2 | 48:40 | 22 |
6. | Kanálpucers 69 | 12 | 7 | 0 | 5 | 51:36 | 21 |
7. | Stromovka boys | 12 | 7 | 0 | 5 | 47:40 | 21 |
8. | Rattamahatta FC B | 12 | 6 | 0 | 6 | 39:56 | 18 |
9. | Temosa AFC | 12 | 5 | 1 | 6 | 45:37 | 16 |
10. | Minotaurus Ládví | 12 | 4 | 0 | 8 | 44:66 | 12 |
11. | 1.PSKN | 12 | 3 | 1 | 8 | 52:68 | 9 |
12. | Royal Stodůlky | 12 | 1 | 2 | 9 | 38:78 | 5 |
13. | Pražská směs FK | 12 | 1 | 0 | 11 | 32:70 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 6.9.16 | 21:00 | ASTR2 | Oranjes Praha FC Stromovka boys (FF3A) |
Po 17.10.16 | 19:00 | HAJE1 | Šílení ševci RBC Praha (FF2A) |
Po 31.10.16 | 20:00 | HAJE1 | Jemné a Solené 1.FC Marťans FC (FF1A) |
St 9.11.16 | 19:00 | HAJE2 | B.C.F. - UPC direct B Real Triky (FF2C) |
Po 28.11.16 | 20:00 | HAJE2 | Roko FC Jokers (FF2A) |