Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 28.11.16 | 21:00 | HAJE2 | Minotaurus Ládví Oranjes Praha FC | 12. | 1:5 |
Po 21.11.16 | 20:00 | ASTR2 | Oranjes Praha FC Kanálpucers 69 | 11. | 5:3 |
Po 7.11.16 | 19:00 | HAJE2 | BobyBrno Hrdlořezy FC Oranjes Praha FC | 10. | 0:4 |
Út 1.11.16 | 20:00 | HAJE2 | Oranjes Praha FC PE3NY FC | 9. | 4:4 |
Po 24.10.16 | 19:00 | HAJE2 | Royal Stodůlky Oranjes Praha FC | 8. | 4:8 |
Po 17.10.16 | 20:00 | HAJE2 | Oranjes Praha FC 1.PSKN | 7. | 10:3 |
Po 10.10.16 | 21:00 | HAJE1 | TJ JM Chodov Oranjes Praha FC | 6. | 6:6 |
Po 3.10.16 | 20:00 | HAJE2 | Oranjes Praha FC Pražská směs FK | 5. | 7:4 |
Čt 29.9.16 | 20:00 | STRES | Temosa AFC Oranjes Praha FC | 4. | 2:8 |
Po 19.9.16 | 19:00 | HAJE2 | Oranjes Praha FC Real 8 FC B | 3. | 3:5 |
Út 13.9.16 | 20:00 | ASTR2 | Rattamahatta FC B Oranjes Praha FC | 2. | 6:11 |
Út 6.9.16 | 21:00 | ASTR2 | Oranjes Praha FC Stromovka boys | 1. | 5:2 |
Oranjes Praha FC | 13. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oranjes Praha FC | 12 | 9 | 2 | 1 | 76:40 | 29 |
2. | PE3NY FC | 12 | 8 | 1 | 3 | 63:40 | 25 |
3. | Real 8 FC B | 12 | 7 | 2 | 3 | 66:50 | 23 |
4. | BobyBrno Hrdlořezy FC | 12 | 7 | 1 | 4 | 56:36 | 22 |
5. | TJ JM Chodov | 12 | 6 | 4 | 2 | 48:40 | 22 |
6. | Kanálpucers 69 | 12 | 7 | 0 | 5 | 51:36 | 21 |
7. | Stromovka boys | 12 | 7 | 0 | 5 | 47:40 | 21 |
8. | Rattamahatta FC B | 12 | 6 | 0 | 6 | 39:56 | 18 |
9. | Temosa AFC | 12 | 5 | 1 | 6 | 45:37 | 16 |
10. | Minotaurus Ládví | 12 | 4 | 0 | 8 | 44:66 | 12 |
11. | 1.PSKN | 12 | 3 | 1 | 8 | 52:68 | 9 |
12. | Royal Stodůlky | 12 | 1 | 2 | 9 | 38:78 | 5 |
13. | Pražská směs FK | 12 | 1 | 0 | 11 | 32:70 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 6.9.16 | 20:00 | ASTR2 | Minotaurus Ládví Rattamahatta FC B (FF3A) |
Po 3.10.16 | 19:00 | HAJE2 | Roko FC Real team Praha FC (FF2A) |
Po 17.10.16 | 19:00 | HAJE2 | Wolch Praha Tefal-Rowenta (FF1A) |
Út 1.11.16 | 19:00 | HAJE2 | Konflikt FC KUR Černošice (FF3B) |
Po 21.11.16 | 19:00 | ASTR2 | Pražská směs FK TJ JM Chodov (FF3A) |