Po 21.11.16 18:15 CESMI Arabská Pigs FC   (HL6B)
Po 21.11.16 19:30 CESMI Dirty Bastards Farkáň 92 1.FC   (HL5B)
Po 21.11.16 20:45 CESMI Černý koně TMK Erectico TBC   (HL6A)

28. 11. 16 20:45 LITVI Sean team A Orange Predators A 11. 3:4 (1:2)
Rychlý dynamický fotbal z obou stran. Hosté byli o gól šťastnějším týmem.
Martin Šuk – Jiří Dýnek, Petr Karnas, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Radek Zubatý vs Jakub Perník – David Franc, Martin Löwe, Jiří Němec, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika
52. Jiří Dýnek
21., 50., 51. Martin Löwe
22. Viktor Smejtek
15. 11. 16 19:00 METE1 Koberce Trend ARG Sean team A 10. 5:3 (2:1)
Hosté byli v první čtvrthodince lepším týmem a ujali se vedení. Domácí však stihli do půle otočit výsledek. Ve druhé půli domácí svůj náskok ještě potvrdili a zvítězili. Václav Lukšík
Koberce Trend ARG Sean team A
Michal Mravík – Martin Bárta, Roman Čížek, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Tomáš Fichtner, Ondřej Hrubý, Jiří Valenta vs Martin Šuk – Jiří Dýnek, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
21. Martin Bárta
28., 31. Martin Fejfar
43. Tomáš Fichtner
44. Jiří Valenta
13., 32., 59. Daniel Neuberg
7. 11. 16 20:45 LITVI Sean team A Ekonom WT 9. 3:4 (2:1)
Sean celý zápas tahal za kratší konec provazu. O cenný bod ale přišel až v samotném závěru. Tomáš Axler
Sean team A Ekonom WT
Martin Šuk – Jiří Dýnek, Andreas García, Petr Karnas, Daniel Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Karel Diviš – Ladislav Adamec, Daniel Filip, Michal Pivoňka, Michal Pivrnec, Markiyan Romanovskyy, Ondřej Vacek
3., 60. Radek Zubatý
9. Petr Karnas
6. Michal Pivoňka
46. Michal Pivrnec
58., 60. Daniel Filip
31. 10. 16 20:45 LITVI Cvrčci FC Sean team A 8. 4:3 (2:1)
Hosté byli celý zápas lepší, bohužel si dali dva smolné vlastní góly.
Cvrčci FC Sean team A
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek vs Martin Šuk – Jiří Dýnek, Andreas García, Petr Karnas, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
23., 57. OG
25. Štěpán Minařík
51. Jan Goll
12., 46., 48. Andreas García
24. 10. 16 20:45 LITVI Sean team A BongoBongo AC 7. 3:1 (1:1)
Velice vyrovnané utkání ve vysokém tempu, plné krásných akcí. Nakonec byli šťastnější domácí, kteří rozhodli v závěrečné přesilovce.
Sean team A BongoBongo AC
Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Petr Karnas, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Radek Zubatý vs Petr Sochůrek – Filip Černý, Václav Císařovský, Karel Masopust, Marcel Šíd, Jaroslav Stonawski
9., 58. Petr Karnas
55. Petr Šmigol
40 Radek Zubatý 13. Václav Císařovský 33. Filip Černý
52. Filip Černý
18. 10. 16 19:00 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Sean team A 6. 6:5 (3:2)
Velice vyrovnaný a kvalitní zápas, ve kterém koncovku lépe zvládli domácí a těsně vyhráli.
Torpedo Ohrobec SKA Sean team A
Andrej Šnajder – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Martin Šuk – Jiří Dýnek, Andreas García, Petr Karnas, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
22. Ondřej Kozák
27. Jan Vejražka
28., 42., 50. Michal Suchánek
53. Lukáš Mašek
6., 23., 43., 45. Radek Zubatý
34. Daniel Neuberg
10. 10. 16 20:45 LITVI Sean team A TJ Spoje Praha A 5. 1:3 (0:1)
V kvalitním utkání se postupně projevovala kvalita hostů, kteří definitivně rozhodli v 52. minutě třetím gólem. Domácí v závěru pouze zaznamenali čestný úspěch. Hošek
Sean team A TJ Spoje Praha A
Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Petr Karnas, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Aleš Janda – David Baran, Lukáš Koutenský, Petr Pokrovskij, Lukáš Šedivý, Filip Stehno, Aleš Vondráček, Ladislav Vopat
59. Petr Karnas 13., 47. Petr Pokrovskij
52. Ladislav Vopat
3. 10. 16 19:00 P1 Šrot FC Sean team A 4. 2:3 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání z obou stran, šance se střídaly na obou stranách. Rozhodla lepší koncovka hostů. Kohout
Šrot FC Sean team A
Pavel Virt – Zbyněk Adamec, Dominik Dlugoš, Petr Dubec, Jiří Kurka, Stanislav Netolický, Jan Olah, Karel Petřina, Lukáš Rokošný vs Martin Šuk – Jiří Dýnek, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Radek Zubatý
15. Jan Olah
51. Karel Petřina
38 Dominik Dlugoš 20., 47. Radek Zubatý
57. Jiří Dýnek
26. 9. 16 20:45 LITVI Sean team A Steve 3. 3:5 (3:4)
Pohledné utkání, vítězové byli lepší. Martin Zeman, Štěpán Moník
Sean team A Steve
Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Andreas García, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Tomáš Záboj vs Jozef Ščury – Jan Autrata, Jiří Brádle, Petr Exner, Filip Hrbek, Slavomír Trepera
15., 27. Aleš Průša
29. Jiří Dýnek
5., 21. Jiří Brádle
8., 42. Slavomír Trepera
11. Jan Autrata
19. 9. 16 20:45 LITVI Trops 1.SK Sean team A 2. 6:2 (4:0)
Prvních patnáct minut bylo vyrovnaných. Potom domácí převzali taktovku a střeleckou aktivitu a do poločasu bylo po zápase. Janča