12. New Jersey Devils B 11 1 1 9 23:66 3

Út 6.9.16 18:15 MIKU4 Karcinogenní Hoblina Jižák FC   (HL4B)
Út 6.9.16 19:30 MIKU4 Friends Prague The Wall   (HL5C)
Út 6.9.16 20:45 MIKU4 J.R.Club B JUDr. Brouk Pytlík   (HL7D)
Út 29.11.16 18:15 MIKU1 Netopýr TFC KáGéčko A   (HL6C)
Út 29.11.16 19:30 MIKU1 Válcovna plechu VET VŠSK MFF UK VET B   (VL3B)
Út 29.11.16 20:45 MIKU1 J.R.Club B Libeň SK A   (HL7D)

5. 12. 16 19:00 MOTO2 Limita Černý koně TMK 11. 2:2 (0:2)
Remízový zápas se šancemi na obou stranách. V prvním poločase byli lepší Černý koně. Ve druhém se obraz hry obrátil a Limita zaslouženě vyrovnala. Luboš Dvořák, Tomáš Vanča
Limita Černý koně TMK
Radek Matoušek – Jakub Hendrych, Martin Kratochvíl, Filip Matoušek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka, Jan Vochozka
49., 53. Jakub Hendrych 6. Tomáš Riedl
30. Jan Brouček
21. 11. 16 20:45 CESMI Černý koně TMK Erectico TBC 10. 0:0 (0:0)
Bojovný zápas hraný poměrně čistě. Ale i kdyby se hrál duel 4x 30 minut, myslím, že střelci by branku nedali. I ty největší gólovky na obou stranách skončily jinde než v síti brány.
Černý koně TMK Erectico TBC
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, František Matějka, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup
14. 11. 16 18:45 BIHOR Černý koně TMK Vysmátí zajíci A 9. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
7. 11. 16 20:30 ZAK Barclays Černý koně TMK 8. 3:0 (2:0)
Hezký zápas, který nakonec skončil ve prospěch domácích. Tomáš Mleziva, Richard Chlistovský
Barclays Černý koně TMK
Jan Pradáč – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Richard Šána, Jiří Toman, Jan Turner, Ievgen Zapolskyi vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Václav Kovanda, Lukáš Krotil
18. Petr Dušek
27. Luboš Housa
59. Tomáš Kunt
24. 10. 16 20:15 MOTO3 Černý koně TMK Bohemia AFK 7. 0:9 (0:3)
Velmi pěkné utkání ve svižném tempu. Domácí doplatili na spoustu individuálních chyb, které byly doplněny nemohoucností v koncovce. Jan Šulc
Černý koně TMK Bohemia AFK
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Hlaváček, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
16., 23., 34., 35., 40., 46., 53. Jan Hudák
26., 45. Stanislav Starý
17. 10. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Černý koně TMK 6. 3:1 (0:1)
Krásný zápas plný šancí. Nakonec zasloužené vítězství pro domácí. Tomáš Mleziva
Blaženka spiders Černý koně TMK
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Václav Vízelka, Jan Vochozka
44. Martin Pleva
52. Lukáš Vavrla
56. Karel Masařík
19. Tomáš Hanzlík
10. 10. 16 19:00 MOTO3 Černý koně TMK Banzai 5. 4:6 (2:3)
Pěkné rychlé utkání se šancemi na obou stranách. Přesto hosté měli z utkání více. Lukáš Harazin, Martin Hajný
Černý koně TMK Banzai
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Josef Kalabis – Petr Břečka, Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Jiří Mandík, Lukáš Zeman, Pavel Zolotarev