9. STS Chvojkovice - Brod 11 3 3 5 26:41 9

St 12.10.16 18:15 HOSTI Filipi SK Bába FC   (HL6E)
St 12.10.16 19:30 HOSTI U.G.A.R. FC Killing power FC   (HL7F)
St 12.10.16 20:45 HOSTI Strašnická šlechta S.N.F. B   (HL6F)
Po 7.11.16 18:15 MIKU3 FELace FK Klamovská skvadra   (HL8D)
Po 7.11.16 19:30 MIKU3 Bohemia AFK Erectico TBC   (HL6A)
Po 7.11.16 20:45 MIKU3 Kozlové FC Yellow Dildos B   (HL8C)

5. 12. 16 20:30 MALES Líheň talentů 2015 Dirty Bastards 11. 6:7 (4:3)
Bláznivé utkání, kdy oba týmy makaly až do úplného závěru utkání, skóre se přelévalo ze strany na stranu, ale nakonec se radovali šťastnější hosté.
Líheň talentů 2015 Dirty Bastards
Petr Janda – David Adamček, David Hruška, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk vs Tomáš Kallausch – Jaromír Ambrus, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík
59. Ondřej Melichar
21. 11. 16 19:30 CESMI Dirty Bastards Farkáň 92 1.FC 10. 1:4 (1:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním byli lepší Dirty Bastards, ale vypracovali si jen jednogólové vedení. Druhá půle byla ve znamená tlaku Farkáně, ze kterého padly hned čtyři branky. Bastardi již ani přes enormní snahu branku nedali a odešli poraženi.
Dirty Bastards Farkáň 92 1.FC
Tomáš Kallausch – Jaromír Ambrus, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Lukáš Kružík, Ondřej Melichar, Roman Sluka vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
9. Lukáš Kružík 35. Pavel Zajíček
40. Jan Fousek
42. Daniel Karas
53. Tomáš Kofroň
16. 11. 16 19:30 MIKU4 Dirty Bastards Tralalalala 9. 11:0 (7:0)
Utkání bylo jednoznačnou záležitostí. Tralalala byli odevzdaní. Stanislav Roček, Marek Seidel
Dirty Bastards Tralalalala
Lukáš Horák – Jaromír Ambrus, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Tomáš Kallausch, Lukáš Kružík, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík vs Michal Krčmář – Ondřej Bartoněk, Veronika Blechová, Petr Habásko, Milan Lecián, Vladimír Španihel
3., 19., 46. Tomáš Jirousek
9., 57. Petr Janošík
11. Tomáš Kallausch
15., 23., 45. Jaromír Ambrus
29., 49. Jaroslav Uhlík
2. 11. 16 18:00 STER1 Bratři v triku Dirty Bastards 8. 3:2 (2:1)
Kombinační hra Bratrů v triku předčila bojovnost Dirty Bastards. O vítězství se rozhodlo v poslední minutě zápasu náhodnou střelou Marka Švarce. Čapla
Bratři v triku Dirty Bastards
Miroslav Kastner – Martin Pác, Adam Petřík, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Daniel Veselý vs Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík
6. Adam Petřík
22. Martin Pác
60. Marek Švarc
17. Jaromír Ambrus
53. Tomáš Jirousek
24. 10. 16 19:30 BECH Dirty Bastards Borussia Bubeneč 7. 1:4 (1:2)
Jednoznačné utkání a zasloužená výhra hostů. Šaróka
Dirty Bastards Borussia Bubeneč
Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Lukáš Kružík, Ondřej Melichar, Jaroslav Uhlík vs Marek Mach – Marek Fotta, Tomáš Hubička, Marcel Mráz, Michal Rada, Matěj Sladký, Roman Venc, Tomáš Vlček
22. Ondřej Melichar 1. Matěj Sladký
28. Michal Rada
53. Tomáš Hubička
56. Tomáš Vlček
30. Marcel Mráz
19. 10. 16 20:30 STER2 Blšany FK Dirty Bastards 6. 4:2 (2:1)
Pěkný kombinační fotbal. Jedlička
Blšany FK Dirty Bastards
Jan Štrauf – Lukáš Andras, Lukáš Drdla, Lukáš Kalenda, Michal Korbel, Jan Ležák, Tomáš Novák, Lukáš Plzák vs Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Petr Janošík, Tomáš Kallausch, Lukáš Kružík, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Roman Sluka
39. Ondřej Melichar
5. 10. 16 18:15 DEKAN Dirty Bastards Batalion 91 A 5. 2:7 (0:1)
I vzhledem k tomu, že domácí hráli 4+1, dopadl zápas tak, jak se očekávalo už na jeho začátku. Klail
Dirty Bastards Batalion 91 A
Marek Zlatník – Tomáš Jirousek, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Roman Sluka vs Oldřich Vohnout – Tomáš Demjanovič, Martin Ferdinand, Marek Fiedler, Pavel Gruda, Petr Gruda, Jiří Haken, Martin Jenšík, Jiří Novák, Jan Šimpach
57. Tomáš Jirousek
60. Ondřej Melichar
10., 38. Jan Šimpach
40., 50., 51., 54. Pavel Gruda
43. Jiří Haken
28. 9. 16 19:15 STER2 STS Chvojkovice - Brod Dirty Bastards 4. 1:4 (0:1)
Zápas byl poměrně vyrovnaný, i když hosté vedli od 29. minuty, definitivní zlom přišel až pět minut před koncem.
STS Chvojkovice - Brod Dirty Bastards
Jakub Hrubeš – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jan Modlík, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Tomáš Jirousek, Tomáš Kallausch, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Jaroslav Uhlík
36. Jan Váňa 29. Milan Hložek
38. Jaromír Ambrus
55., 57. Martin Šebesta
21. 9. 16 20:30 STER2 Dirty Bastards Puk PFC 3. 1:2 (1:2)
Skvělé utkání plné bojovnosti a narážek. Fotbal, jak se patří. Klidně ho můžu zařadit mezi top 10 zápasů v Hanspaulce. Trochu víc štěstí měli hosté. Janča
Dirty Bastards Puk PFC
Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík vs Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Tomáš Bönisch, Pavel Černý, Tomáš Podvín, Jan Slabý, Filip Sobota
20. Milan Hložek 8. Tomáš Bönisch
30. Pavel Černý
12. 9. 16 20:45 MIKU3 Pražská legie 2000 Dirty Bastards 2. 7:2 (3:1)
Velmi pěkné utkání. Rychlé akce se střídaly na obou stranách. Košťál
Pražská legie 2000 Dirty Bastards
Radek Štulík – Matúš Drábik, Marek Kóňa, Zdeněk Kysela, Petr Ondruš, Jan Petrák, Jan Škvor vs Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Lukáš Kružík, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík
14., 51. Matúš Drábik
20., 38. Zdeněk Kysela
24., 34., 44. Marek Kóňa
8. Jaroslav Uhlík
60. Jaromír Ambrus
5. 9. 16 18:00 STER2 Dirty Bastards Dukla Praha FK 1. 6:1 (3:0)
Domácí byli fotbalovější a důraznější. Jiří Panocha, Jaroslav Franta
Dirty Bastards Dukla Praha FK
Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík vs Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Michael Helth, Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec