Po 19.9.16 20:15 P3 Fugas CF B 64! FC Kobylisy B   (HL8B)
Po 10.10.16 18:15 CESMI Břewnow boys KMK Klokan Perón club A   (HL2A)
Po 10.10.16 19:30 CESMI Orange Predators A BongoBongo AC   (HL3A)
Čt 17.11.16 19:30 ARIT Midget Prosím, nesmějte se   (HL8G)
Čt 17.11.16 20:45 ARIT Krocani FC SK Elet   (HL8I)

30. 11. 16 19:00 METE1 Ďáblice FK Unreal Students FC 11. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, které nakonec vyhráli - možná pro někoho překvapivě - hosté.
Lukáš Kukla – Antonín Mareš, Roman Samek, Pavel Šinágl, Ladislav Sobotka, Michal Šušák vs Davide Vitale – Giacomo Donini, Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marek Pauřík, David Scholle, Tomáš Vácha
32. Roman Samek 22. Tomáš Vácha
48. David Scholle
16. 11. 16 18:15 CESMI Holosmetky FC B Ďáblice FK 10. 2:2 (1:2)
Hezké bojovné utkání. Hosté nastoupili bez střídání, přesto to byli oni, kdo ovládal prvních dvacet minut a zaslouženě šli do dvoubrankového vedení. Poté jim docházely síly, a tak domácí notně přidali a více útočili. Odměnou jim bylo vyrovnání. I když oba týmy chtěly vyhrát, utkání skončilo pouze remízou.
Holosmetky FC B Ďáblice FK
Lukáš Augustýn – Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, Filip Mrštík, Milan Petřík, František Presl, Radek Šmída vs Antonín Mareš – Roman Samek, Pavel Šinágl, Ladislav Sobotka, Michal Šušák, Pavel Šušák
23. Filip Mrštík
37. Radek Šmída
43 Milan Petřík 12. Roman Samek
15. Ladislav Sobotka
17. Ladislav Sobotka
9. 11. 16 20:45 BECH Ďáblice FK Eden 1999 9. 1:6 (0:2)
Jasné vítězství fotbalovějšího mužstva. Melíšek
Ďáblice FK Eden 1999
Ondřej Pech – Antonín Mareš, Roman Samek, Pavel Šinágl, Ladislav Sobotka, Michal Šušák vs Karel Mařík – Lukáš Chmelař, Zdeněk Kašpárek, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, Ondřej Sikora, Jakub Vaněk
46. Roman Samek 20., 30. Ondřej Sikora
35., 55. Martin Mužák
40. Jakub Vaněk
49. Petr Materna
2. 11. 16 20:45 zzNOVOB Kříženeček Ďáblice FK 8. 2:3 (1:1)
Kvalitní zápas dvou fotbalově vyzrálých týmů. Vyrovnaný zápas plný pěkných akcí nakonec pro sebe rozhodli v koncovce lepší hráči Ďáblic.
Kříženeček Ďáblice FK
Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, David Matěna, Marek Nečas, Jiří Panocha vs Lukáš Kukla – Antonín Mareš, Štefan Relovský, Roman Samek, Pavel Šinágl, Ladislav Sobotka, Michal Šušák
23. Michal Hnát
45. Marek Nečas
20., 35. Roman Samek
38. Michal Šušák
26. 10. 16 20:15 P3 Ďáblice FK Brosway team 7. 3:2 (2:0)
Vydřené vítězství pro domácí. Finiš hostů přišel pozdě.
Ďáblice FK Brosway team
Lukáš Kukla – Antonín Mareš, Ondřej Pech, Roman Samek, Pavel Šinágl, Ladislav Sobotka, Michal Šušák vs Jaroslav Vávra – František Amler, Adam Janoušek, Zdeněk Lvovský, Ladislav Rameš, Tomáš Vladyka, Petr Zeman
3., 10., 43. Michal Šušák 50. Ladislav Rameš
58. Adam Janoušek
19. 10. 16 20:45 MIKU3 AC SK FC Ďáblice FK 6. 2:2 (2:0)
Velice kvalitní utkání, každému týmu patřil jeden poločas. Spravedlivá remíza. Jan Vele
AC SK FC Ďáblice FK
Jan Doležal – Jan Kutman, Jakub Kyselka, Michael Mácha, Štěpán Malý, Petr Morávek, Martin Rymon vs Lukáš Kukla – Antonín Mareš, Roman Samek, Pavel Šinágl, Ladislav Sobotka, Michal Šušák, Pavel Šušák
7. Michael Mácha
23. Jan Kutman
35. Ladislav Sobotka
45. Roman Samek
12. 10. 16 19:00 P2 Ďáblice FK Spirit bar FC B 5. 2:3 (1:1)
Pohledné, rychlé a technické utkání rozhodla nešťastná vlastní branka. Remíza by byla spravedlivější.
Ďáblice FK Spirit bar FC B
Antonín Mareš – Štefan Relovský, Roman Samek, Pavel Šinágl, Ladislav Sobotka, Michal Šušák, Pavel Šušák vs Jaroslav Randáček – Václav Mojžíš, Kamil Moudrý, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha, Miroslav Zahradníček
23., 54. Michal Šušák 59 Štefan Relovský 6., 41. Kamil Moudrý
57. OG
5. 10. 16 19:30 zzNOVOB Santovi Sobi Ďáblice FK 4. 3:5 (2:1)
Toto utkání se rozhodlo během prvních pěti minut druhého poločasu, kdy hostující tým vstřelil čtyři branky. Jedlička
Santovi Sobi Ďáblice FK
Lukáš Garreis – Tadeáš Helešic, Adam Houda, David Švertšal, Marek Vetengl, Jakub Vladyka, Jakub Volf vs Lukáš Kukla – Antonín Mareš, Roman Samek, Pavel Šinágl, Ladislav Sobotka, Pavel Šušák
20., 53. Tadeáš Helešic
22. Jakub Vladyka
4., 36. Antonín Mareš
35. Roman Samek
38. Ladislav Sobotka
40. Pavel Šinágl
21. 9. 16 20:45 LITVI Ďáblice FK Sparta Pivaři AC 3. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla větší produktivita a proměňování šancí hostů. Voldán
Ďáblice FK Sparta Pivaři AC
Lukáš Kukla – Antonín Mareš, Štefan Relovský, Roman Samek, Ladislav Sobotka, Michal Šušák, Pavel Šušák vs Bohumil Říčař – Jan David, Michal Dvořák, Lukáš Horár, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Daniel Kučera, Ondřej Kulovaný, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík
13. Michal Šušák 24. Václav Král
37. Petr Lochman
53. Jaroslav Stehlík
14. 9. 16 18:00 STER3 Penco FC Ďáblice FK 2. 1:2 (0:2)
Vcelku vyrovnaný zápas, kdy hosté měli v první půli více šancí a dvě z nich proměnili. Domácí ve druhém poločase přidali, ale jedna branka na body nestačila.
Penco FC Ďáblice FK
Pavel Kunert – Filip Bari, Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Milan Garstka, Matěj Grebeň, Tomáš Hertl, Petr Větrovec, Michal Voith vs Antonín Mareš – Lukáš Kukla, Štefan Relovský, Roman Samek, Ladislav Sobotka, Michal Šušák, Pavel Šušák
45. Vladyslav Bobko 3., 26. Michal Šušák
7. 9. 16 20:15 ZABEH Ďáblice FK Pneuservis-Bartoušek 1. 8:4 (3:1)
Domácí hráli bez střídání a i když rychle prohrávali, jejich hráč Šušák pěti brankami sám otočil. Nadále se hrál bezstarostný fotbal, kde dominovaly útoky nad obranami. Luboš Olmr, Tomáš Olmr