Út 11.10.16 19:30 ARIT Gente VET Inter 2011   (VL3B)
Út 11.10.16 20:45 ARIT Viktor 1.FC Nounejm   (HL8B)

5. 12. 16 19:00 P2 New Jersey Devils B Bohemia AFK 11. 3:5 (2:1)
Rozhodl hattrick Hudáka, hosté si zasloužili vyhrát.
Petr Mecera – Jan Kovářík, Jan Lukeš, Jiří Pelich, Michal Pelich, Václav Perlík vs Miloš Kysilka – Petr Bartoníček, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
23. Petr Bartoníček
40., 46., 60. Jan Hudák
49. Aleš Krupička
21. 11. 16 19:00 DABLI Bohemia AFK Models FC 10. 3:4 (1:1)
Pěkné bojovné utkání, ve kterém si oba týmy vytvořily řadu šancí. Hosté byli víc na míči, víc útočili a tak nakonec zaslouženě těsně vyhráli.
Bohemia AFK Models FC
Miloš Kysilka – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý, Petr Vítek vs Michal Boháček – Filip Černý, Petr Hejna, Tomáš Hejna, Michal Poláček, Jiří Zemánek
13. Otakar Holubec
39., 42. Jan Hudák
2. Filip Černý
36. Jiří Zemánek
37. Petr Hejna
56. Michal Poláček
14. 11. 16 17:00 HANSP Limita Bohemia AFK 9. 2:5 (1:2)
Domácí tlačili, ale góly dávala Bohemia.
Limita Bohemia AFK
Radek Matoušek – Jakub Hendrych, Marek Klár, Martin Kratochvíl, Filip Matoušek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý
30. Martin Prokop
57. Jakub Hendrych
47 Marek Klár 20., 49. Aleš Krupička
26., 60. Petr Bartoníček
31. Jan Hudák
7. 11. 16 19:30 MIKU3 Bohemia AFK Erectico TBC 8. 2:1 (2:0)
Tomáš Jirousek, Petr Janošík
Bohemia AFK Erectico TBC
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, František Matějka, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup
20. Aleš Krupička
26. Martin Budinský
52. Pavel Jindra
24. 10. 16 20:15 MOTO3 Černý koně TMK Bohemia AFK 7. 0:9 (0:3)
Velmi pěkné utkání ve svižném tempu. Domácí doplatili na spoustu individuálních chyb, které byly doplněny nemohoucností v koncovce. Jan Šulc
Černý koně TMK Bohemia AFK
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Hlaváček, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
16., 23., 34., 35., 40., 46., 53. Jan Hudák
26., 45. Stanislav Starý
17. 10. 16 20:30 ZAK Bohemia AFK Barclays 6. 5:1 (5:0)
První poločas byl hodně suchý, ale ve druhém se hra rozjela a hned to vypadalo lépe. Tomáš Mleziva
Bohemia AFK Barclays
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Miloš Broulík – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Richard Šána, Pavel Šitina, Jiří Toman, Jan Turner, Ievgen Zapolskyi
3. Petr Bartoníček
4. Lukáš Ramík
9., 9. Aleš Krupička
12. Jan Hudák
59. Oleksandr Iatsenko
10. 10. 16 19:00 MOTO1 Bohemia AFK Vysmátí zajíci A 5. 3:8 (3:5)
Domácí nastoupili pouze 4+1, i přesto ale hra byla vyrovnaná. Hosté ale početní výhody využili. Karel Rochl, Benjamín Peterka
Bohemia AFK Vysmátí zajíci A
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Václav Matouš – Selami Baydemir, Michal Čvanda, Marek Fajfr, David Fendrych, Jakub Fendrych, Martin Hlavatý, Radek Pýcha, Miroslav Sikora
48. Selami Baydemir
3. 10. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Bohemia AFK 4. 3:3 (1:1)
Blaženka spiders nedokázali využít svůj tlak a šance z prvního poločasu. Po zlepšeném výkonu AFK Bohemia ve druhém poločase tak nakonec došlo k remíze. Pavel Růžička, Michal Roháč
Blaženka spiders Bohemia AFK
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Václav Hlaváček, Marek Kotala, Karel Masařík, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý
28. Václav Hlaváček
40., 46. Radek Finkous
22., 49. Jan Hudák
55. Martin Budinský
19. 9. 16 19:30 ARIT Bohemia AFK Banzai 3. 4:1 (2:1)
Domácí šťastně vyhráli vyrovnaný první poločas, po přestávce přidali další góly a zaslouženě zvítězili. Husák
Bohemia AFK Banzai
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Petr Kalabis – Jan Hotěk, Josef Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Lukáš Zeman, Pavel Zolotarev
16., 49., 59. Jan Hudák
24. Lukáš Ramík
15. Karel Kolman
12. 9. 16 20:30 SCBEC Stará dáma Bohemia AFK 2. 8:2 (3:1)
Po celou dobu utkání jasně aktivnější a s dobrou souhrou lepší domácí. Zasloužená výhra. Kohout
Stará dáma Bohemia AFK
Ondřej Brusch – Jakub Berger, Pavel Čapek, Vojtěch Engelmann, Milan Hanák, Martin Křelina, Vladimír Křelina vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík
1., 32., 36. Pavel Čapek
23., 30., 46. Vojtěch Engelmann
48., 51. Martin Křelina
14. Martin Budinský
59. Lukáš Ramík
5. 9. 16 20:30 TEMPO Bohemia AFK Pirelli 1. 4:1 (1:0)
Utkání ve vysokém tempu. Oba týmy měly stejné šance, ale AFK Bohemia jich proměnila více. Utkání bylo divácky pohledné.
Bohemia AFK Pirelli
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Ondřej Ertl, František Kučera, Ondřej Petroš, Marek Šetina, Michal Toma