12. New Jersey Devils B 11 1 1 9 23:66 3

Út 6.9.16 18:15 BECH Deko VET Kulišáci CF VET   (VL3B)
Út 6.9.16 19:30 BECH Starci na chmelu B Šachta UK VET   (VL4B)
Út 6.9.16 20:45 BECH Greenhorns FC Tatran Válec   (HL5C)
Út 4.10.16 19:00 P2 Palouk SK Růžoví delfínci 97,2   (HL6D)
Út 4.10.16 20:15 P2 K.K.K. GFC Regent B   (HL6D)

5. 12. 16 19:00 MOTO3 Pirelli Blaženka spiders 11. 3:2 (2:0)
Přímý zápas o sestup zvládli lépe Pirelli. Blažence přejeme zpět návrat do šestky, kvalitu na to má.
Pirelli Blaženka spiders
Martin Laube – Jiří Drha, Ondřej Ertl, František Jirsa, Eduard Mráz, Ondřej Petroš, Marek Šetina, Michal Toma vs Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
10., 12. Michal Toma
49. Jiří Drha
50., 55. Marek Jurčík
21. 11. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders New Jersey Devils B 10. 7:1 (2:0)
Jednoznačné utkání ze strany domácích. Hosté měli minimálně šancí. Zasloužený výsledek. Michal Skala
Blaženka spiders New Jersey Devils B
Marek Jurčík – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Marek Kotala, Ondřej Machů, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Jan Bleha – Mário Gábor, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Jiří Pelich, Michal Pelich, Václav Perlík
4., 35., 42. Karel Masařík
9., 57. Zbyněk Faukner
32., 60. Marek Jurčík
49. Jaroslav Mareček
14. 11. 16 19:00 DABLI Models FC Blaženka spiders 9. 4:2 (3:2)
Dobrý zápas z obou stran. Domácí víc útočili, ale Blaženka dobře bránila a snažila se hrát na brejky. Vše podstatné se odehrálo v první půli, Models už jen v poslední minutě navýšili vedení.
Models FC Blaženka spiders
Michal Boháček – Petr Hejna, Tomáš Hejna, Petr Nebeský, David Procházka, Jiří Zemánek vs Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
7. David Procházka
24. Petr Nebeský
27. Petr Hejna
60. Jiří Zemánek
3., 30. Karel Masařík
7. 11. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Limita 8. 3:5 (2:2)
Krásný a vyrovnaný zápas. Tomáš Mleziva, Richard Chlistovský
Blaženka spiders Limita
Zbyněk Faukner – Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Radek Matoušek – Jakub Hendrych, Marek Klár, Martin Kratochvíl, Filip Matoušek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Tomáš Zderadička
22., 48. Lukáš Vavrla
25. Ondřej Vraj
7., 46. Martin Kratochvíl
9. Filip Matoušek
35. Marek Klár
45. Tomáš Zderadička
24. 10. 16 19:15 ZAK Erectico TBC Blaženka spiders 7. 2:0 (2:0)
Hrál se klidný a pohodový fotbálek, rozhodla rychlost.
Erectico TBC Blaženka spiders
Pavel Sokolík – Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, František Matějka, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Ondřej Vraj
2. František Matějka
29. Petr Sokolík
17. 10. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Černý koně TMK 6. 3:1 (0:1)
Krásný zápas plný šancí. Nakonec zasloužené vítězství pro domácí. Tomáš Mleziva
Blaženka spiders Černý koně TMK
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Václav Vízelka, Jan Vochozka
44. Martin Pleva
52. Lukáš Vavrla
56. Karel Masařík
19. Tomáš Hanzlík
10. 10. 16 20:30 ZAK Barclays Blaženka spiders 5. 3:2 (1:1)
Pohledné utkání z obou stran se šťastným konce pro domácí. Plucar
Barclays Blaženka spiders
Miloš Broulík – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Richard Šána, Pavel Šitina, Jiří Toman, Jan Turner vs Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
5. Petr Dušek
38. Oleksandr Iatsenko
41. Luboš Housa
7. Karel Masařík
57. OG
3. 10. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Bohemia AFK 4. 3:3 (1:1)
Blaženka spiders nedokázali využít svůj tlak a šance z prvního poločasu. Po zlepšeném výkonu AFK Bohemia ve druhém poločase tak nakonec došlo k remíze. Pavel Růžička, Michal Roháč
Blaženka spiders Bohemia AFK
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Václav Hlaváček, Marek Kotala, Karel Masařík, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý
28. Václav Hlaváček
40., 46. Radek Finkous
22., 49. Jan Hudák
55. Martin Budinský
19. 9. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Vysmátí zajíci A 3. 8:3 (2:0)
Na šestou ligu nadprůměrný fotbal z obou stran. Domácí byli lepší nejen výsledkově, přesto je výsledek pro hosty krutý. Petr Černík
Blaženka spiders Vysmátí zajíci A
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Václav Matouš – Selami Baydemir, Michal Čvanda, Marek Fajfr, David Fendrych, Jakub Fendrych, Martin Hlavatý, Radek Pýcha, Miroslav Sikora
57. Jakub Fendrych
12. 9. 16 19:15 ZAK Banzai Blaženka spiders 2. 3:3 (1:2)
Napínavé utkání útoční na obě strany. Rychlé tempo hry, akce připravené pro zakončení.
Banzai Blaženka spiders
Josef Kalabis – Petr Břečka, Jan Hotěk, Petr Kalabis, Karel Kolman, Jan Linhart, Jiří Mandík, Lukáš Zeman, Pavel Zolotarev vs Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
24. Lukáš Zeman
41. Jan Linhart
43. Petr Kalabis
13. Zbyněk Faukner
30. Ondřej Vraj
59. Lukáš Vavrla
5. 9. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Stará dáma 1. 6:7 (2:4)
Stará Dáma byla výrazně lepší a fotbalovější, bohužel doplácela na riskantní hru s vytaženým gólmanem. Michal Škoty
Blaženka spiders Stará dáma
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Michal Hořínek – Pavel Čapek, Milan Hanák, Martin Křelina, Václav Kulhavý, Martin Štancl