Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.11.16 | 20:15 | MOTO2 | Petřiny 09 FC Omlékované Sojky | 11. | 5:2 |
Út 29.11.16 | 20:15 | MALES | Praga Calcio CC Hulla hulla FC | 11. | 1:2 |
Út 29.11.16 | 20:15 | BECH | Sebranka FC B Delta FC | 11. | 3:5 |
Út 29.11.16 | 20:15 | MOTO1 | Míchačky Indiana Team | 11. | 2:0 |
Út 29.11.16 | 20:15 | MOTO3 | Smíchov PSK Akademie Flirtu | 11. | 0:4 |
Út 29.11.16 | 20:15 | DEKAN | MIFA Fighters FO Modrá vopice TJ | 11. | 5:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Akademie Flirtu | 11 | 11 | 0 | 0 | 49:9 | 20 |
2. | Míchačky | 11 | 9 | 0 | 2 | 43:18 | 18 |
3. | MIFA Fighters FO | 11 | 7 | 0 | 4 | 37:21 | 14 |
4. | Petřiny 09 FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 31:21 | 13 |
5. | Smíchov PSK | 11 | 7 | 1 | 3 | 25:16 | 11 |
6. | Delta FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:37 | 9 |
7. | Omlékované Sojky | 11 | 4 | 1 | 6 | 19:30 | 9 |
8. | Hulla hulla FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:38 | 9 |
9. | Indiana Team | 11 | 3 | 1 | 7 | 17:28 | 7 |
10. | Sebranka FC B | 11 | 3 | 1 | 7 | 22:38 | 7 |
11. | Praga Calcio CC | 11 | 2 | 1 | 8 | 15:30 | 5 |
12. | Modrá vopice TJ | 11 | 1 | 2 | 8 | 17:36 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 5.9.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Petřiny 09 FC |
Čt 8.9.16 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Indiana Team |
Pá 9.9.16 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Akademie Flirtu |
Po 12.9.16 | 19:00, 20:15 | P1 | Delta FC |
St 14.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Hulla hulla FC |
St 21.9.16 | 19:00, 20:15 | P2 | Smíchov PSK |
Čt 22.9.16 | 19:00, 20:15 | MOTO1 | Omlékované Sojky |
Po 26.9.16 | 18:15, 19:30 | MIKU3 | Akademie Flirtu |
St 28.9.16 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Praga Calcio CC |
Po 3.10.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Indiana Team |
St 5.10.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | MIFA Fighters FO |
Ne 9.10.16 | 17:45, 19:00 | METE1 | Delta FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Oldřich Kopecký | Lucky team | 15 |
2. | Václav Valenta | Guláš FC | 10 |
3. | Tomáš Benda | Akademie Flirtu | 10 |
4. | Miroslav Pechar | RAF Jinonice | 10 |
5. | Ondřej Žlábek | Mamissero | 9 |
6. | Zbyněk Vaňous | Smíchov PSK | 8 |
7. | Michal Dobeš | Akademie Flirtu | 8 |
8. | Jindřich Šimáček | MIFA Fighters FO | 7 |
9. | Pavel Čihák | Smíchov PSK | 7 |
10. | Lumír Františák | MIFA Fighters FO | 7 |
11. | Lukáš Harazin | Hulla hulla FC | 7 |
12. | Tomáš Matoušek | Sebranka FC B | 6 |
13. | Vojtěch Outlý | Klapzubova jedenáctka | 6 |
14. | Viktor Sháněl | Míchačky | 6 |
15. | Milan Lišák | Míchačky | 6 |
16. | Martin Chalupník | Santovi Sobi | 6 |
17. | Jan Slavík | MIFA Fighters FO | 6 |
18. | Petr Šimek | Míchačky | 6 |
19. | David Verner | Omlékované Sojky | 5 |
20. | Filip Dvořák | Petřiny 09 FC | 5 |