Po 5.9.16 18:00 STER3 Jardovi Hřebíci Slovan Amatéři   (HL7A)
Po 5.9.16 19:15 STER3 Manchlastr FC PSG   (HL7A)
Po 5.9.16 20:30 STER3 Nikdo nikde Nounejm   (HL8B)
Út 22.11.16 18:15 STOD El Barto Pavilon 8 AHC   (HL6D)
Út 22.11.16 19:30 STOD JZD Slivenec KáGéčko C   (HL8D)
Út 22.11.16 20:45 STOD Budvarka B Sanitka AS   (HL8D)

29. 11. 16 20:15 MOTO2 Petřiny 09 FC Omlékované Sojky 11. 5:2 (1:2)
Přestože byli hosté domácím vyrovnaným soupeřem a o půli dokonce vedli, Petřiny chvíli před koncem nejprve vyrovnaly a poté zásluhou střelce Kopeckého celé utkání otočily. Husák
Petřiny 09 FC Omlékované Sojky
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner
30. Miroslav Javorský
54. Filip Dvořák
55., 57., 60. Oldřich Kopecký
26. Tomáš Mrkvička
27. Michal Ducháček
15. 11. 16 19:30 HANSP Delta FC Petřiny 09 FC 10. 2:4 (0:2)
Důrazně hrané utkání s převahou Petřin. V závěru však Delta začala dotahovat. Robert Hlinák, Miroslav Matlas
Delta FC Petřiny 09 FC
Zdeněk Chroust – Jaroslav Benda, Martin Janků, Jan Kolín, Jiří Maršíček, Josef Maršíček, Adam Nohavica, Ondřej Selucký, Ondřej Žlábek vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček
48. Ondřej Žlábek
52. Adam Nohavica
47 Ondřej Selucký 20. Dalibor Mondek
28., 40. Tomáš Hrabánek
44. Oldřich Kopecký
35. Lukáš Vaněček
8. 11. 16 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Akademie Flirtu 9. 1:2 (1:0)
Zkušenější Petřiny měly dlouho hru pod kontrolou, mladší borci z Akademie postupně vyrovnali hru a posléze i otočili skóre.
Petřiny 09 FC Akademie Flirtu
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Richard Jarošík – Tomáš Benda, Dominik Beran, Jan Bureš, Martin Chalupník, Michal Dobeš, Josef Karas, Tomáš Mulač, Martin Pražan
19. Oldřich Kopecký 47. Martin Chalupník
50. Tomáš Benda
1. 11. 16 20:45 STOD Smíchov PSK Petřiny 09 FC 8. 1:3 (1:2)
Pohodové utkání, ve kterém rozhodla větší vyrovnanost a sehranost Petřin.
Smíchov PSK Petřiny 09 FC
Radek Dvořák – Zdeněk Buřič, Pavel Čihák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Alexander Lewicki, Vladimír Moc vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček
20. Alexander Lewicki 15. Filip Dvořák
27. Oldřich Kopecký
58. Miroslav Javorský
25. 10. 16 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Sebranka FC B 7. 2:3 (0:3)
I když po poločase vedla Sebranka, její konečné vítězství se dá nazvat šťastným. Janda
Petřiny 09 FC Sebranka FC B
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Tomáš Haidinger, Michal Hlavatý, Libor Honeš, Petr Karban
31. Milan Bradáč
41. Lukáš Vaněček
17. Petr Haidinger
23. Tomáš Haidinger
25. Libor Honeš
18. 10. 16 19:00 P1 Modrá vopice TJ Petřiny 09 FC 6. 3:3 (2:2)
Od začátku utkání lepší tým domácích. Zápas byl na sedmou ligu velmi dobré úrovně. Michal Pešek
Modrá vopice TJ Petřiny 09 FC
Jakub Skála – Albert Cheikh, Filip Hamza, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Petr Karel, Daniel Navrátil, Lukáš Radil, Petr Šilhánek vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček
10. Marek Jaroš
15. Jan Hanzlík
34. Lukáš Radil
21. Oldřich Kopecký
24. Dalibor Mondek
38. Milan Bradáč
11. 10. 16 19:30 HANSP Praga Calcio CC Petřiny 09 FC 5. 2:3 (1:1)
Kvalitní fotbalový zápas. Zdálo se, že vyhraje Praga, ale Petřiny výsledek otočily. Hošek
Praga Calcio CC Petřiny 09 FC
Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Adam Böck, Martin Hladílek, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček
24. Tomáš Bárta
33. Tomáš Valouch
8. Filip Dvořák
58., 58. Oldřich Kopecký
4. 10. 16 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Míchačky 4. 1:3 (0:2)
Utkání velmi dobré úrovně, celkem vyrovnané, v koncovce lepší vítězové.
Petřiny 09 FC Míchačky
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Jakub Matějů – Vojtěch Horský, Milan Lišák, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Tomáš Urban, Václav Valenta
45. Lukáš Vaněček 20. Milan Lišák
28., 40. Petr Šimek
27. 9. 16 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Petřiny 09 FC 3. 3:0 (1:0)
První půle velice vyrovnaná s jedním gólem a to do branky hostů. Ve druhé půli si Fighters své vedení potvrdili dvěma góly.
MIFA Fighters FO Petřiny 09 FC
David Svoboda – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Lumír Františák, Michal Kodýdek, Zbyněk Mrózek, Michal Polák vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček
5., 43. Lumír Františák
45. Michal Kodýdek
20. 9. 16 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Indiana Team 2. 3:0 (0:0)
První poločas nenabídl vyšší fotbalovou kvalitu. Po změně stran dokázali domácí vyjádřit svou převahu třemi góly - hosté se již na odpor nezmohli. Tudíž lze konstatovat, že výhra domácích byla zasloužená. Tomáš Andrle, Jaroslav Novák
Petřiny 09 FC Indiana Team
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček vs Karel Veverka – Martin Duchek, Miroslav Pechar, Dominik Šebek, Dumitru Tintiuc, Pavel Zelienka
36., 45., 51. Oldřich Kopecký
13. 9. 16 19:30 HANSP Hulla hulla FC Petřiny 09 FC 1. 0:6 (0:1)
Po vyrovnané 1. půli ve druhé části hosté dominovali. Zvítězilo zkušenější mužstvo. Filip Buriánek, Tomáš Randl