Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 22.6.16 | 18:15 | KBELY | Oblouci 81 AFC SUP Kbelák FC SUP | 11. | 0:5 |
Po 6.6.16 | 18:15 | HANSP | Flamengo FC SUP Oblouci 81 AFC SUP | 10. | 3:7 |
Po 30.5.16 | 20:15 | zzSANC3 | Oblouci 81 AFC SUP Čechie 12° SUP | 9. | 7:2 |
Po 16.5.16 | 20:00 | BIHOR | Berger club SUP Oblouci 81 AFC SUP | 8. | 3:1 |
St 11.5.16 | 20:15 | STOD | Oblouci 81 AFC SUP 1.FC RUM SUP | 7. | 5:3 |
St 4.5.16 | 19:30 | HOSTI | Radouč FC A Oblouci 81 AFC SUP | 6. | 0:11 |
St 27.4.16 | 20:15 | P2 | Oblouci 81 AFC SUP Benda All Stars FC | 5. | 12:2 |
Pá 22.4.16 | 19:30 | DEKAN | Keckafogo KK SUP Oblouci 81 AFC SUP | 1. | 5:2 |
Po 11.4.16 | 20:45 | MIKU2 | Nejistá sezóna SUP Oblouci 81 AFC SUP | 4. | 3:6 |
St 6.4.16 | 19:30 | HOSTI | Oblouci 81 AFC SUP Javorák plus | 3. | 6:2 |
Pá 1.4.16 | 17:45 | TEMPO | Tučňáci SUP B Oblouci 81 AFC SUP | 2. | 8:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Keckafogo KK SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 53:18 | 21 |
2. | Tučňáci SUP B | 11 | 9 | 0 | 2 | 45:15 | 18 |
3. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 61:36 | 14 |
4. | Flamengo FC SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:33 | 14 |
5. | Benda All Stars FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 38:38 | 14 |
6. | Kbelák FC SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:28 | 13 |
7. | Čechie 12° SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:29 | 11 |
8. | Javorák plus | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:31 | 8 |
9. | Berger club SUP | 11 | 3 | 0 | 8 | 23:39 | 6 |
10. | Radouč FC A | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:50 | 5 |
11. | 1.FC RUM SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:54 | 5 |
12. | Nejistá sezóna SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 21:44 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 21.3.16 | 19:00 | P1 | Deko Tramway FC (HL2A) |
Po 21.3.16 | 20:15 | P1 | Santa Dominica Smutný potapěči (HL1A) |
Út 12.4.16 | 18:30 | HRAB2 | Praga Calcio CC HNK Praha FC (HL6D) |
Út 12.4.16 | 19:45 | HRAB2 | Pražačka seniors A Zelená liška TJ SUP A (SVL1A) |
Út 3.5.16 | 19:30 | CESMI | Defect Traktor humus VET A (VL1A) |
Út 3.5.16 | 20:45 | CESMI | Yellow Dildos B ZAK Praha (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bechyně Pavel | 11 | 3 |
Brada Josef | 5 | 0 |
Dražďák Pavel | 6 | 4 |
Janeba Pavel | 9 | 0 |
Jesenský Pavel | 10 | 1 |
Kindl Josef | 1 | 1 |
Krajina Evžen | 11 | 0 |
Kruml Petr | 11 | 7 |
Prokop Pavel | 11 | 17 |
Šídlo Milan | 1 | 0 |
Svoboda Jiří | 10 | 3 |
Venhauer Petr | 11 | 24 |
Zuman Rudolf | 10 | 0 |