Čt 26.5.16 18:15 MIKU1 Klokan club UVL Cormoran FC UVL   (UVL1A)
Čt 26.5.16 19:30 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Opatoff A K   (HL6G)
Čt 26.5.16 20:45 MIKU1 Prague Gunners Sporčestr City FC   (HL6G)
Po 13.6.16 18:15 MIKU3 PFC Kodymka B Bulánci   (HL7B)
Po 13.6.16 19:30 MIKU3 Restaurace U Pecků A Santa Dominica   (HL1A)
Po 13.6.16 20:45 MIKU3 PSG Hubertův Tuřín   (HL8A)

23. 6. 16 19:30 MIKU4 Traktor humus VET A Bakera VET 11. 2:5 (0:4)
Bakera vedla po poločase 4:0 a zdálo se být rozhodnuto. Po pauze domácí výsledek korigovali, ale pohodovou výhru přeci jen oslavili hosté.
Traktor humus VET A Bakera VET
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Jan Švelbl, Roman Vavro, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Petr Dům, Miroslav Fritz, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Jan Tauš, Martin Ullík
33., 55. David Šefrna 2. Jan Tauš
9., 25. Robert Šafránek
11. Miroslav Fritz
60. Martin Ullík
7. 6. 16 18:15 MIKU2 Kuřátka FC Traktor humus VET A 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
31. 5. 16 19:30 MIKU1 Traktor humus VET A Klokan club Perón V 9. 1:8 (0:4)
Drtivý nástup hostů od první do poslední minuty. Pohledné kombinace a útok ve vlnách rozhodl o vysokém výsledku. Janča
Traktor humus VET A Klokan club Perón V
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Adrian Lehnert, David Šefrna, Jan Švelbl, Dušan Valenta, Roman Zvolský vs Petr Víšek – Pavel Bouška, Jaroslav Černý, Aleš Deré, Karel Kristen, Martin Lafek, Michal Salák, Luděk Zelenka
58. Adrian Lehnert 3. Luděk Zelenka
12., 27., 40. Michal Salák
30. Martin Lafek
32. Jaroslav Černý
49., 54. Aleš Deré
25. 5. 16 19:30 LITVI Damned CF Traktor humus VET A 8. 2:6 (2:3)
V první půli vyrovnané utkání. Ve druhé půli hosté zabrali a rozhodli utkání ve svůj prospěch. Petr Kubín
Damned CF Traktor humus VET A
Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Aleš Plášek, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Martin Suchý, Radek Zlatník, Miroslav Zuntych vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, David Šefrna, Jan Švelbl, Dušan Valenta, Roman Zvolský
32. Jan Švelbl
11. 5. 16 20:45 CESMI Traktor humus VET A Vojenské lesy VET 7. 5:1 (1:0)
Po vyrovnaném 1. poločase se projevila převaha Traktoru Humus.
Traktor humus VET A Vojenské lesy VET
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Karel Kubec, David Kudrnáč, Václav Meisner, David Šefrna, Roman Vavro, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Petr Buchta, Viktor Dolista, Karel Hubička, Petr Jeníček, Rudolf Klepáček
20., 45. David Kudrnáč
46., 55. David Šefrna
60. Karel Kubec
47. Viktor Dolista
3. 5. 16 19:30 CESMI Defect Traktor humus VET A 6. 7:8 (2:1)
Krásné utkání z obou stran, ve kterém padalo mnoho branek a bylo se na co dívat. Hosté byli nakonec šťastnějším týmem a v závěru strhli vítězství na svoji stranu.
Defect Traktor humus VET A
Filip Fuchsa – Daniel Brožek, Karel Kocian, Otakar Mestek, Richard Peer, Martin Pleštil, Milan Škába, Tomáš Sluka, Václav Socher, Petr Svoboda, Jan Toman vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, David Šefrna, Jan Švelbl, Roman Zvolský
44., 45. Ladislav Kautský
26. 4. 16 20:45 MIKU4 Tyran Saens 1.FC VET A Traktor humus VET A 5. 0:2 (0:1)
Velmi aktivní utkání z obou stran. Hosté lepší v koncovce.
Tyran Saens 1.FC VET A Traktor humus VET A
Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Štěpán Holý, Daniel Korda, Miloš Krch, Robert Lamáček, František Sejrek, Jiří Sýkora, Miroslav Weiner vs Mykola Frydrak – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Jan Švelbl, Roman Vavro, Roman Zvolský
18. Roman Vavro
46. David Šefrna
20. 4. 16 20:15 METE2 Traktor humus VET A Rokoska VET B 4. 3:2 (2:0)
Divácky pohledné utkání. Traktor měl mírně navrch především důrazem a vytaženým presingem. Na konci se hrálo nahoru dolu a hostům se podařilo snížit. Na vyrovnání jim však nezbyl čas. Semerád
Traktor humus VET A Rokoska VET B
Mykola Frydrak – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, David Šefrna, Roman Zvolský vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Roman Havránek, Petr Homola, Michal Škopek, Aleš Strach, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný
4. David Kudrnáč
23. Roman Zvolský
33. Jan Chadima
36. OG
58. Petr Homola
12. 4. 16 18:15 BECH Santa Tranta VET Traktor humus VET A 3. 3:2 (1:2)
Vyrovnané utkání rozhodly branky v závěru. Janča
Santa Tranta VET Traktor humus VET A
Pavel Schorník – David Čejka, Roman Kašajík, Tomáš Král, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Žemla vs Mykola Frydrak – Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Václav Meisner, David Šefrna, Dušan Valenta, Roman Zvolský
29. Antonín Příkaský
52. Jan Musel
56. David Čejka
8. Tomáš Kunc
17. Dušan Valenta
6. 4. 16 17:30 ARIT Traktor humus VET A Úderka Žižkov 2. 4:3 (3:1)
Domácí byli dlouho jasně lepším týmem a vedli už o 3 branky. Hosté však v závěru dokázali rychle snížit na rozdíl jednoho gólu a moc nechybělo, aby se jim podařilo vyrovnat. Mlynařík,Hošek
Traktor humus VET A Úderka Žižkov
Mykola Frydrak – Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Václav Meisner, Petr Šebor, David Šefrna, Jan Švelbl, Roman Zvolský vs Pavel Fligl – Tomáš Hartig, Tomáš Panýrek, Jaroslav Šebák, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra
12., 19. David Kudrnáč
22. David Šefrna
43. Karel Kubec
19., 56. Tomáš Panýrek
57. Martin Vopat
30. 3. 16 18:15 LITVI Kings of Kent Traktor humus VET A 1. 2:2 (0:0)
Domácí hráli se soupeřem otevřenou hru a vedli o dvě branky, ale v závěru umožnili soupeři překvapivě srovnat. Plucar
Kings of Kent Traktor humus VET A
Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Václav Meisner, David Šefrna, Roman Vavro, Roman Zvolský