Po 12.9.16 19:00 METE1 Veteráni Ďáblice Pavana AK VET   (VL3A)
Po 12.9.16 20:15 METE1 PH Servis Prapražačka A   (VL2A)
Ne 6.11.16 16:15 P2 Real Prd VET Pirátská vodka   (VL4F)
Ne 6.11.16 17:30 P2 Fifty-two faders Vzteklé Želvičky   (HL6L)
St 23.11.16 19:30 CESMI Dynamo UK Skif   (HL3B)
St 23.11.16 20:45 CESMI Vojenské lesy VET Kings of Kent   (VL1A)

6. 12. 16 19:30 BECH Super Naděje A Novis Praha 11. 2:0 (1:0)
Super naděje si udržovala herní převahu, kterou zužitkovala v závěrech poločasů v gólové akce a zaslouženě vyhrála. Vukovič
Super Naděje A Novis Praha
Marek Poláček – Petr Chlumecký, Milan Kodálík, Roman Kříž, Aleš Kvasnička, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula vs Roman Soukup – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Libor Novák, Petr Škvařil, Václav Žák
27. Roman Kříž
55. Jan Syrovátka
24. 11. 16 19:30 BECH Novis Praha Sen ČM PG supervet 10. 0:3 (0:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Novis Praha Sen ČM PG supervet
Roman Soukup – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, František Hamouz, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Milan Prekop, Miroslav Šusta
3. Miroslav Motl
48. Zdeněk Kolář
53. František Hamouz
15. 11. 16 19:30 DEKAN Pražačka seniors A Novis Praha 9. 3:6 (2:4)
Hosté si v první půli vypracovali dvoubrankový náskok, který v pohodě pohlídali až do konce. Michal Bartůněk
Pražačka seniors A Novis Praha
Petr Kubín – Ivan Haco, Petr Novák, Matěj Pánek, Daniel Schmidt, Pavel Staněk, Jan Syrovátka vs Roman Soukup – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Július Mařík, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil
17. Matěj Pánek
25. Jan Syrovátka
41. Petr Novák
1., 7., 16. Július Mařík
20., 58. Libor Novák
53. Jiří Landa
8. 11. 16 19:00 ZABEH Novis Praha Indus SUP A 8. 1:5 (1:1)
V první polovině vyrovnané utkání, ale nástup domácích do druhé poloviny vyšel naprázdno. Jelínek
Novis Praha Indus SUP A
Roman Soukup – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Július Mařík, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Václav Žák vs Tomáš Coufal – Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Radek Koryta, Pavel Kudrna, Luděk Kula, Pavel Laštovička, Petr Mourek, Tibor Soták, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček
10. Milan Kvajsar 15., 54. Zdeněk Tichý
35. Tibor Soták
47. Pavel Laštovička
48. Luděk Kula
1. 11. 16 20:45 MIKU3 Novis Praha Zelená liška TJ SUP A 7. 1:1 (0:0)
Po vyrovnaném utkání zasloužená remíza. Kohout
Novis Praha Zelená liška TJ SUP A
Roman Soukup – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Petr Škvařil vs Čestmír Pavlásek – Jaroslav Budín, Tomáš Gürtler, Jan Koukal, Marcel Kučera, Luboš Řeháček, Viktor Švestka
50. Milan Makovec 53. Luboš Řeháček
18. 10. 16 19:30 HANSP Keckafogo KK SUP Novis Praha 6. 3:4 (2:2)
Novis měl sice celou dobu převahu v poli, ale nakonec vyhrál až díky kurióznímu vlastňáku. Aleš Mecner
Keckafogo KK SUP Novis Praha
Viktor Janauer – Roman Faic, Jiří Georgiu, František Hodan, Miroslav Kmínek, Jaroslav Mejstřík, Aleš Netolický vs Roman Soukup – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil
2., 4. Roman Faic
47. Jaroslav Mejstřík
5. Pavel Bošek
30. Milan Kvajsar
42. Libor Novák
55. OG
13. 10. 16 19:30 BECH Novis Praha DP Xaverov SUP 5. 0:9 (0:4)
Zápas plný emocí, ale v rámci pravidel.
Novis Praha DP Xaverov SUP
Roman Soukup – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Vít Ševčík vs Petr Brejcha – Jiří Chalupa, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Miloslav Skalický, Dalibor Slezák, Jan Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek
6., 29., 55. Miloslav Skalický
17., 48. Dalibor Slezák
18. František Svoboda
34., 43. Jan Šubík
51. Petr Brejcha
6. 10. 16 20:30 MALES Berušky A Novis Praha 4. 5:1 (1:1)
Svižné utkání odpovídající úrovni 1. veteránské ligy. Domácí nenechali nikoho na pochybách a jednoznačně zvítězili.
Berušky A Novis Praha
Stanislav Kovář – Jiří Hájek, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Vlastimil Křelina, Josef Očenáš, Roman Pučelík, Robert Zemánek vs Roman Soukup – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Vít Ševčík
5., 35., 47., 49. František Koubek
41. Pavel Kratochvíl
1. Jiří Landa
29. 9. 16 18:15 HOSTI Novis Praha Veget FC SUP 3. 5:2 (1:0)
Pohledný a pohodový zápas, ve kterém rozhodla lepší koncovka domácího týmu. Vostatek
Novis Praha Veget FC SUP
Roman Soukup – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Libor Novák, Vít Ševčík vs Josef Kašička – Michal Brandejs, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Tomáš Kočí, Antonín Kühn, Petr Lédl
42. Ján Dzvoník
13. 9. 16 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Novis Praha 2. 4:1 (3:0)
První půle byla jasně v moci Klokanů, při které vstřelili většinu svých gólů a díky tomu také vyhráli.
Klokan Perón club SUP Novis Praha
Milan Němeček – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Richard Margolius, Daniel Mašek, Milan Musil, Petr Pohnán, Petr Sýkora vs Roman Soukup – Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík
11., 23. Richard Margolius
25. Petr Pohnán
34. Jan Kyněra
31. Milan Kvajsar
5. 9. 16 19:30 MIKU3 Novis Praha Tučňáci SUP A 1. 1:2 (1:0)
V první půli nebyla vidět žádná velká akce ani na jedné straně. Do druhé půle však nastoupil lépe tým Novis Praha, který hned ve 39.minutě vstřelil gól. Až v 52. minutě se gólově zapojil i tým hostů a své vedení si upevnili v 58. minutě a vyhráli tak zápas.
Novis Praha Tučňáci SUP A
Jiří Landa – Pavel Bošek, Jiří Čermák, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Roman Soukup vs Pavel Smolák – Vladimír Hájek, Jaroslav Hrdlička, Robert Jirák, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jiří Šmejc