Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 6.12.16 | 19:30 | DEKAN | Pražačka seniors A Zelená liška TJ SUP A | 11. | 4:3 |
Út 22.11.16 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Pražačka seniors A | 10. | 0:0 |
Út 15.11.16 | 19:30 | DEKAN | Pražačka seniors A Novis Praha | 9. | 3:6 |
Čt 10.11.16 | 19:15 | STER1 | Keckafogo KK SUP Pražačka seniors A | 8. | 1:4 |
Čt 3.11.16 | 18:15 | BECH | Pražačka seniors A DP Xaverov SUP | 7. | 3:4 |
Čt 20.10.16 | 20:30 | MALES | Berušky A Pražačka seniors A | 6. | 4:0 |
Čt 13.10.16 | 19:00 | P3 | Pražačka seniors A Veget FC SUP | 5. | 4:0 |
Út 4.10.16 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Pražačka seniors A | 4. | 7:0 |
Út 27.9.16 | 19:30 | MIKU3 | Pražačka seniors A Tučňáci SUP A | 3. | 4:0 |
Út 13.9.16 | 18:15 | MIKU3 | Super Naděje A Pražačka seniors A | 2. | 1:1 |
Čt 8.9.16 | 19:30 | BECH | Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet | 1. | 4:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 60:17 | 20 |
2. | Indus SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 65:23 | 19 |
3. | Berušky A | 11 | 9 | 0 | 2 | 71:23 | 18 |
4. | DP Xaverov SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 63:21 | 18 |
5. | Pražačka seniors A | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:26 | 12 |
6. | Tučňáci SUP A | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:39 | 12 |
7. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:46 | 8 |
8. | Super Naděje A | 11 | 3 | 1 | 7 | 22:36 | 7 |
9. | Novis Praha | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:39 | 7 |
10. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:52 | 6 |
11. | Keckafogo KK SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 27:65 | 3 |
12. | Veget FC SUP | 11 | 0 | 2 | 9 | 13:60 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 5.9.16 | 19:00 | P1 | 4 TD Ala Bundy A Vojenské lesy (HL4A) |
Po 5.9.16 | 20:15 | P1 | HS Praha Santa Dominica (HL1A) |
St 28.9.16 | 18:15 | CESMI | F3N FC B Pragoflora TJ (HL8A) |
St 28.9.16 | 19:30 | CESMI | Rokoska VET B Vojenské lesy VET (VL1A) |
Ne 23.10.16 | 16:15 | P1 | Benda OFC PPPO (HL5H) |
Ne 23.10.16 | 17:30 | P1 | Habet Praha FŇ Pivson a Pofel (HL5H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Haco Ivan | 11 | 0 |
Jirák Pavel | 5 | 0 |
Kubín Petr | 11 | 1 |
Novák Petr | 10 | 3 |
Pánek Matěj | 10 | 5 |
Prošek Tomáš | 5 | 2 |
Schmidt Daniel | 5 | 2 |
Staněk Pavel | 11 | 0 |
Syrovátka Jan | 11 | 14 |