Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 6.12.16 | 19:30 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP DP Xaverov SUP | 11. | 2:6 |
Út 22.11.16 | 18:15 | MIKU1 | Berušky A Klokan Perón club SUP | 10. | 3:5 |
Út 15.11.16 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Veget FC SUP | 9. | 6:0 |
Út 8.11.16 | 18:15 | MIKU1 | Zelená liška TJ SUP A Klokan Perón club SUP | 8. | 0:10 |
Út 1.11.16 | 18:15 | MIKU1 | Tučňáci SUP A Klokan Perón club SUP | 7. | 1:5 |
Út 18.10.16 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Super Naděje A | 6. | 6:0 k. |
Út 11.10.16 | 18:15 | MIKU1 | Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP | 5. | 3:4 |
Út 4.10.16 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Pražačka seniors A | 4. | 7:0 |
St 28.9.16 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Klokan Perón club SUP | 3. | 1:4 |
Út 13.9.16 | 18:15 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Novis Praha | 2. | 4:1 |
Út 6.9.16 | 18:15 | MIKU1 | Keckafogo KK SUP Klokan Perón club SUP | 1. | 2:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 60:17 | 20 |
2. | Indus SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 65:23 | 19 |
3. | Berušky A | 11 | 9 | 0 | 2 | 71:23 | 18 |
4. | DP Xaverov SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 63:21 | 18 |
5. | Pražačka seniors A | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:26 | 12 |
6. | Tučňáci SUP A | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:39 | 12 |
7. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:46 | 8 |
8. | Super Naděje A | 11 | 3 | 1 | 7 | 22:36 | 7 |
9. | Novis Praha | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:39 | 7 |
10. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:52 | 6 |
11. | Keckafogo KK SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 27:65 | 3 |
12. | Veget FC SUP | 11 | 0 | 2 | 9 | 13:60 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 5.10.16 | 18:15 | MIKU4 | Yellow Dildos A The Wall (HL5C) |
St 5.10.16 | 19:30 | MIKU4 | PAPE Dejvice Santa Tranta PC C (HL3B) |
St 5.10.16 | 20:45 | MIKU4 | Pivušky FC Tazmánští čertíci (HL7E) |
St 12.10.16 | 18:15 | MIKU4 | Řežem to United Bedna 98 FC (HL2B) |
St 12.10.16 | 19:30 | MIKU4 | Playboy team AC Suchá dáseň AC (HL8F) |
St 12.10.16 | 20:45 | MIKU4 | Eden 1999 Brosway team (HL5D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Jiráň Michal | 10 | 7 |
Klíma Jan | 5 | 0 |
Klupsa Vladimír | 7 | 2 |
Kozlík Petr | 6 | 1 |
Kyněra Jan | 9 | 2 |
Margolius Richard | 4 | 7 |
Maršoun Jiří | 4 | 5 |
Mašek Daniel | 7 | 7 |
Musil Milan | 6 | 1 |
Němeček Milan | 8 | 1 |
Novotný Jiří | 1 | 0 |
Pohnán Petr | 10 | 9 |
Sýkora Petr | 8 | 2 |
Veselý Roman | 3 | 3 |