Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.11.16 | 19:00 | METE2 | Flamengo FC SUP Berger club SUP | 11. | 5:1 |
Út 29.11.16 | 19:00 | METE1 | Endoprotéza Rokoska SUP | 11. | 1:3 |
Út 29.11.16 | 19:00 | P2 | Ortopedie Benda All Stars FC | 11. | 9:1 |
Út 29.11.16 | 19:00 | ZABEH | Javorák plus Bítovská SUP | 11. | 5:1 |
Út 29.11.16 | 19:00 | P3 | Radouč FC B 1.FC RUM SUP | 11. | 3:0 |
Út 29.11.16 | 19:00 | P1 | Felix club super Čechie 12° SUP | 11. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ortopedie | 11 | 9 | 2 | 0 | 58:18 | 20 |
2. | Benda All Stars FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 27:29 | 14 |
3. | Javorák plus | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:15 | 13 |
4. | Flamengo FC SUP | 11 | 6 | 3 | 2 | 42:27 | 11 |
5. | Radouč FC B | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:20 | 10 |
6. | Čechie 12° SUP | 11 | 3 | 4 | 4 | 31:33 | 10 |
7. | 1.FC RUM SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:28 | 10 |
8. | Endoprotéza | 11 | 3 | 3 | 5 | 30:26 | 9 |
9. | Rokoska SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:33 | 9 |
10. | Felix club super | 11 | 3 | 2 | 6 | 20:28 | 8 |
11. | Berger club SUP | 11 | 2 | 4 | 5 | 19:31 | 8 |
12. | Bítovská SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:60 | 6 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 13.9.16 | 19:00, 20:15 | METE2 | Flamengo FC SUP |
St 14.9.16 | 19:00, 20:15 | STOD | Berger club SUP |
Po 19.9.16 | 19:00, 20:15 | P1 | Javorák plus |
Ne 25.9.16 | 16:15, 17:30 | P3 | Endoprotéza |
Po 26.9.16 | 19:15, 20:30 | MALES | Javorák plus |
St 28.9.16 | 19:00, 20:15 | STOD | Radouč FC B |
St 28.9.16 | 19:30, 20:45 | MIKU4 | 1.FC RUM SUP |
Pá 30.9.16 | 18:00, 19:15 | P3 | Benda All Stars FC |
Ne 9.10.16 | 16:15, 17:30 | P2 | Rokoska SUP |
Ne 9.10.16 | 18:45, 20:00 | ZABEH | Flamengo FC SUP |
Ne 16.10.16 | 10:00, 11:15 | ZAK | Berger club SUP |
Ne 16.10.16 | 16:15, 17:30 | BECH | Ortopedie |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Milan Nový | Ortopedie | 20 |
2. | Zdeněk Foubík | Flamengo FC SUP | 19 |
3. | Martin Vyštejn | Ortopedie | 14 |
4. | Tomáš Hrdý | Endoprotéza | 12 |
5. | Pavel Procházka | Kolotouš FC SUP | 11 |
6. | Václav Chrbolka | JIP FC SUP | 11 |
7. | Milan Mrázek | 1.FC RUM SUP | 10 |
8. | Serghei Davidenco | Radouč FC B | 9 |
9. | Roman Mlynář | Benda All Stars FC | 8 |
10. | Luboš Kasa | Čechie 12° SUP | 7 |
11. | Jaroslav Jačka | Javorák plus | 7 |
12. | Petr Zadák | Benda All Stars FC | 7 |
13. | Petr Flajžík | Felix club super | 6 |
14. | Vladimír Procházka | Javorák plus | 6 |
15. | Jan Choura | Bítovská SUP | 6 |
16. | Josef Velán | 1.FC RUM SUP | 6 |
17. | Blage Spasovski | Rokoska SUP | 5 |
18. | Robert Hlubuček | Bítovská SUP | 5 |
19. | Alexandros Koranis | Felix club super | 5 |
20. | Jiří Pařízek | Gold La Plate | 5 |