Ne 16.10.16 16:15 BECH Světlušky United clans   (HL4F)
Ne 16.10.16 17:30 BECH Levá fuska Beton FC   (HL6L)
Čt 10.11.16 18:15 MIKU4 Cormoran FC UVL Nejistý Felix UVL   (UVL1A)
Čt 10.11.16 19:30 MIKU4 Pivní pohoda AC CFG Suchdol   (HL7G)
Čt 10.11.16 20:45 MIKU4 Inter Bubeneč Gepard AFC   (HL4D)

29. 11. 16 19:00 P2 Ortopedie Benda All Stars FC 11. 9:1 (3:1)
Benda se sice dostala do vedení, ale to bylo do ní vše. Na hřišti dominovala Ortopedie a jasně zvítězila. Dufek
Ortopedie Benda All Stars FC
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Přemysl Kubíček – Jan Hanžl, Michael Jakubův, Jan Macháček, Roman Mlynář, Michal Pína, Jiří Podhůrský, David Šulc, Petr Zadák, Karel Zmatlík
21., 50., 60. Martin Vyštejn
22., 24., 55. Milan Nový
38. Pavel Procházka
44. Jiří Balcar
53. Miloš Vaněk
10. Petr Zadák
15. 11. 16 19:30 MIKU3 1.FC RUM SUP Ortopedie 10. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Tomáš Sloup
1.FC RUM SUP Ortopedie
Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Václav Choura, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
19. Milan Mrázek
42. Josef Velán
48. Vladimír Mrázek
22. Milan Nový
26. Pavel Procházka
53. Otomar Sláma
8. 11. 16 19:30 MIKU3 Ortopedie Radouč FC B 9. 1:0 (1:0)
Nádherné utkání, Ortopedie uhájila těsné poločasové vedení, ale Radouč druhý poločas tlačila. Husák
Ortopedie Radouč FC B
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Martin Vyštejn vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif
23. Milan Nový
1. 11. 16 19:30 MIKU3 Rokoska SUP Ortopedie 8. 0:6 (0:5)
Skóre je pro domácí hrozivé. Hra tak špatná nebyla, přesto naprosto zasloužená výhra hostů. Kohout
Rokoska SUP Ortopedie
Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Ladislav Šrám, Zoran Trkulja, Petr Vydra vs Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
2. Pavel Procházka
14. Martin Vyštejn
17., 52. Milan Nový
19. Milan Cajthaml
28. Jiří Balcar
18. 10. 16 19:30 MIKU4 Javorák plus Ortopedie 7. 0:4 (0:2)
Hosté o kus lepší a hlavně proměnili své šance. Vostatek
Javorák plus Ortopedie
Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Daniel Louda, Miloslav Maxa, Vladimír Procházka, Michael Rozbora vs Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
15., 50. Martin Vyštejn
25. Milan Nový
59. Milan Cajthaml
11. 10. 16 19:30 MIKU3 Ortopedie Flamengo FC SUP 6. 4:2 (1:1)
Hosté dvakrát vedli, ale v závěrečných patnácti minutách domácí jasně dominovali a zaslouženě otočili výsledek ve svůj prospěch. Čapla
Ortopedie Flamengo FC SUP
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Zdeněk Kocan, Jan Vaníček, Antonín Vích
15. Otomar Sláma
46. Milan Cajthaml
53. Pavel Procházka
56. Martin Vyštejn
9., 31. Zdeněk Foubík
4. 10. 16 19:30 DEKAN Felix club super Ortopedie 5. 2:4 (2:3)
Hezké utkání, ve kterém byli kombinačně lepší hosté. Domácí hrozili jen z brejků.
Felix club super Ortopedie
Jan Fried – Tomáš Běloch, Gabriel Bugár, Petr Flajžík, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Jiří Nekola, Jan Šercl vs Luděk Bureš – Jiří Balcar, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
6., 15. Gabriel Bugár 15., 30. Pavel Procházka
27. 9. 16 19:30 MIKU2 Ortopedie Endoprotéza 4. 6:3 (2:3)
Kvalitní SV utkání, dlouho to vypadalo na remízu, ale nakonec domácí díky silnému konci utkání vyhráli.
Ortopedie Endoprotéza
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Martin Vyštejn vs Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Miroslav Kimminich, Jiří Nehasil, Richard Podlipský, Petr Slivka, Jindřich Vich
8. Pavel Procházka
29., 60. Milan Nový
39., 55. Martin Vyštejn
56. Jiří Balcar
25., 30., 30. Tomáš Hrdý
20. 9. 16 19:30 MIKU3 Čechie 12° SUP Ortopedie 3. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, a tomu odpovídá i výsledek. Hráči Ortopedie hráli rychlý kombinační fotbal, avšak hráči Čechie důmyslně bránili a hrozili z protiútoků. Petr Gruda
Čechie 12° SUP Ortopedie
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Petr Kniha, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
6. Miroslav Trnka
42. OG
22., 30. Miloš Vaněk
13. 9. 16 19:30 MIKU3 Ortopedie Berger club SUP 2. 8:2 (3:2)
První půle byla docela vyrovnaná. Ve druhé půli už byli domácí jasně lepší a jednoznačně zvítězili. Janča
Ortopedie Berger club SUP
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský