Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 20.6.17 | 19:30 | DEKAN | Nejistá sezóna SUP Felix club super | 11. | 4:2 |
Út 20.6.17 | 19:30 | MIKU2 | 1.FC RUM SUP Endoprotéza | 11. | 1:1 |
Út 20.6.17 | 19:30 | MIKU3 | Traktor Humus SUP A Čechie 12° SUP | 11. | 0:1 |
Út 20.6.17 | 19:30 | MIKU1 | Kbelák FC SUP Úderka Žižkov SUP | 11. | 1:5 |
Út 20.6.17 | 19:30 | MIKU4 | VV Vokra SV Radouč FC B | 11. | 6:2 |
Út 20.6.17 | 19:15 | ZAK | Javorák plus Flamengo FC SUP | 11. | 2:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Javorák plus | 11 | 10 | 0 | 1 | 42:12 | 20 |
2. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:24 | 17 |
3. | Radouč FC B | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:31 | 14 |
4. | Čechie 12° SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 26:26 | 14 |
5. | VV Vokra SV | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:35 | 13 |
6. | Flamengo FC SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 50:44 | 13 |
7. | 1.FC RUM SUP | 11 | 4 | 3 | 4 | 24:30 | 10 |
8. | Kbelák FC SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 34:37 | 9 |
9. | Endoprotéza | 11 | 2 | 5 | 4 | 23:30 | 9 |
10. | Felix club super | 11 | 3 | 0 | 8 | 31:43 | 6 |
11. | Nejistá sezóna SUP | 11 | 1 | 2 | 8 | 21:43 | 4 |
12. | Traktor Humus SUP A | 11 | 1 | 0 | 10 | 26:61 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 26.3.17 | 17:30, 18:45 | ARIT | Nejistá sezóna SUP |
Ne 26.3.17 | 18:45, 20:00 | MIKU4 | Felix club super |
Ne 26.3.17 | 18:45, 20:00 | DEKAN | Čechie 12° SUP |
Po 27.3.17 | 19:00, 20:15 | MOTO3 | Traktor Humus SUP A |
Čt 30.3.17 | 19:00, 20:15 | P3 | Endoprotéza |
Út 11.4.17 | 19:00, 20:15 | P1 | Úderka Žižkov SUP |
Út 11.4.17 | 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Flamengo FC SUP |
St 19.4.17 | 18:00, 19:15 | ZAK | Endoprotéza |
Ne 23.4.17 | 16:15, 17:30 | BECH | Radouč FC B |
Po 1.5.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Javorák plus |
Út 9.5.17 | 18:15, 19:30 | LITVI | Endoprotéza |
St 10.5.17 | 19:00, 20:15 | P2 | Flamengo FC SUP |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Zdeněk Foubík | Flamengo FC SUP | 22 |
2. | Serghei Davidenco | Radouč FC B | 18 |
3. | Petr Čížek | Flamengo FC SUP | 15 |
4. | Václav Jebousek | Úderka Žižkov SUP | 15 |
5. | Jaromír Vydra | Damned CF SUP | 14 |
6. | Tomáš Hrdý | Endoprotéza | 13 |
7. | Tomáš Zmatlík | VV Vokra SV | 11 |
8. | Michael Procházka | VV Vokra SV | 11 |
9. | Luboš Kasa | Čechie 12° SUP | 10 |
10. | Josef Velán | 1.FC RUM SUP | 10 |
11. | Václav Hrabě | Radouč FC B | 10 |
12. | Pavel Vrkoslav | VV Vokra SV | 9 |
13. | Jan Chadt | Javorák plus | 9 |
14. | Petr Havlíček | Kbelák FC SUP | 9 |
15. | Lubomír Nešpor | Kbelák FC SUP | 8 |
16. | Vojtech Kis | Nejistá sezóna SUP | 8 |
17. | Roman Veleba | Traktor Humus SUP A | 8 |
18. | Vladimír Procházka | Javorák plus | 8 |
19. | Jaroslav Jačka | Javorák plus | 7 |
20. | Milan Musil | Felix club super | 7 |