Po 19.9.16 19:00 P1 Šrot FC Orange Predators A   (HL3A)
Po 19.9.16 20:15 P1 Santa Dominica Smutný potapěči   (HL1A)
Po 26.9.16 19:15 MALES Restaurace U Pecků A HS Praha   (HL1A)
Po 26.9.16 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Smutný potapěči   (HL1A)
Po 31.10.16 19:00 P1 Liguére FC 4 TD Ala Bundy A   (HL4A)
Po 31.10.16 20:15 P1 Audi United FC Santa Dominica   (HL1A)

29. 11. 16 19:00 ZABEH Javorák plus Bítovská SUP 11. 5:1 (1:0)
Jednoznačný průběh utkání, zvítězil kvalitnější tým. Dlouho se ale zdálo, že výsledek by mohl být vyrovnaný až do konce, po poločase to ale domácí vzali do svých rukou a přestali marnit šance. Nakonec přesvědčivě zvítězili.
Javorák plus Bítovská SUP
Jan Chadt – Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Daniel Louda, Vladimír Procházka, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Jiří Fiala – Jan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
28., 42., 60. Vladimír Procházka
31. Petr Vlasák
49. OG
32. Robert Hlubuček
16. 11. 16 20:15 P2 Benda All Stars FC Javorák plus 10. 1:1 (1:0)
Javorák byl lepší na míči, čistě hrané utkání. Jan Severa
Benda All Stars FC Javorák plus
Přemysl Kubíček – Jan Hanžl, Michael Jakubův, Jan Macháček, Roman Mlynář, Michal Pína, Jiří Podhůrský, David Šulc, Petr Zadák, Karel Zmatlík vs Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Daniel Louda, Miloslav Maxa, Michael Rozbora
3. Karel Zmatlík 53. Jaroslav Jačka
8. 11. 16 18:15 HOSTI Javorák plus 1.FC RUM SUP 9. 2:3 (1:1)
První poločas byl velmi vyrovnaný a skončil nerozhodně. Ve druhé půli hosté zabrali a dokázali strhnout vítězství na svoji stranu.
Javorák plus 1.FC RUM SUP
Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Vladimír Procházka, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Josef Velán
30., 32. Vladimír Procházka 14., 40. Milan Mrázek
52. Jiří Kaliba
1. 11. 16 19:30 DEKAN Radouč FC B Javorák plus 8. 0:2 (0:0)
Pohledné utkání, plné hezkých kombinačních akcí. První poločas trošku lepší domácí Radouč, druhou půli však hosté začali jezdit a proměnili dvě akce gólem.
Radouč FC B Javorák plus
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Hynek Svoboda, Jan Yousif vs Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Daniel Louda, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Petr Vlasák
49. Petr Vlasák
54. Alexandr Kurz
25. 10. 16 19:30 DEKAN Javorák plus Felix club super 4. 6:1 (4:1)
Hosté doplatili na to, že neměli nikoho na střídání. Domácí hráli pěkný technický fotbal a vyhráli zaslouženě.
Javorák plus Felix club super
Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Daniel Louda, Miloslav Maxa, Vladimír Procházka, Petr Vlasák vs Jiří Nekola – Tomáš Běloch, Gabriel Bugár, Josef Filinger, Petr Flajžík, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Jan Šercl
5. Daniel Louda
9., 14. Jaroslav Jačka
29. Vladimír Procházka
45. Alexandr Kurz
54. Jan Holý
7. Josef Filinger
18. 10. 16 19:30 MIKU4 Javorák plus Ortopedie 7. 0:4 (0:2)
Hosté o kus lepší a hlavně proměnili své šance. Vostatek
Javorák plus Ortopedie
Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Daniel Louda, Miloslav Maxa, Vladimír Procházka, Michael Rozbora vs Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
15., 50. Martin Vyštejn
25. Milan Nový
59. Milan Cajthaml
12. 10. 16 20:30 STER3 Rokoska SUP Javorák plus 6. 1:4 (0:2)
Utkání, které zcela po zásluze ovládli hosté, kteří mohli zvítězit i daleko větším rozdílem ve skóre.
Rokoska SUP Javorák plus
Mykola Nykyforuk – Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Zoran Trkulja, Petr Vydra vs Jan Chadt – Ghassan Alied, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Petr Vlasák
47. Blage Spasovski 11., 38., 55. Jaroslav Jačka
17. Jan Holý
3. 10. 16 18:15 ARIT Flamengo FC SUP Javorák plus 5. 2:0 (1:0)
Utkání jednoznačného průběhu, vítězství patří týmu Flamengo.
Flamengo FC SUP Javorák plus
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán vs Jan Chadt – Ghassan Alied, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Petr Vlasák
7. Petr Čížek
47. Zdeněk Foubík
20. 9. 16 18:15 DEKAN Endoprotéza Javorák plus 3. 0:2 (0:1)
Javorák byl úspěšnější v koncovce, což rozhodlo.
Endoprotéza Javorák plus
Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Miroslav Kimminich, Jiří Nehasil, Richard Podlipský, Richard Slaměník, Petr Slivka, Jindřich Vich vs Jan Chadt – Ghassan Alied, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Daniel Louda, Michael Rozbora, Petr Vlasák
29. Petr Vlasák
48. Jaroslav Jačka
13. 9. 16 20:45 DEKAN Javorák plus Čechie 12° SUP 2. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání hrané v tempu, které vydržely oba týmy do konce zápasu. Konečná remíza je zasloužená. Čapla
Javorák plus Čechie 12° SUP
Zdeněk Krejčí – Ghassan Alied, Jan Holý, Roman Jungwirth, Daniel Louda, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Michael Rozbora vs František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Petr Kniha, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Miroslav Trnka
9. Miloslav Maxa
54. Pavel Mařata
13. Ladislav Košťál
33. Karel Bednář
5. 9. 16 20:45 ARIT Berger club SUP Javorák plus 1. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný první poločas. Ve druhém měli blíže k vítězství hosté, kdy nastřelili 2x tyčku a břevno, ale nakonec se rozešli s remízou.
Berger club SUP Javorák plus
Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Roman Jungwirth, Miloslav Maxa, Vladimír Procházka, Michael Rozbora, Petr Vlasák