Pá 22.4.16 18:15 zzNOVOB Real Prd Nalejto 1.FC   (HL6H)
Pá 22.4.16 19:30 zzNOVOB Bílá pohroma Gólostroje FC   (HL5F)
Čt 12.5.16 19:30 CESMI Fugas CF A Dromedarians Praha   (HL5C)
Čt 12.5.16 20:45 CESMI Tohle není hokej? KáGéčko B   (HL8I)
Čt 2.6.16 19:00 MOTO3 Footside Koloušci AK   (HL5C)
Čt 2.6.16 20:15 MOTO3 Orosený Paragraf SP Clif   (HL7G)

13. 6. 16 19:00 P1 Pavana AK VET Exact old boys 11. 4:1 (1:1)
Domácí neproměnili množství šancí, ale i tak to na výhru stačilo. Procházka M, Procházka T.
Pavana AK VET Exact old boys
Kamil Luzar – Robert Baran, David Franěk, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Martin Kretík, Vít Krutilek, Zdeněk Kůs, Jan Popelka, Alexandr Runt, Jiří Sadílek, Antonín Škraban vs Jan Němeček – Petr Debnár, Michal Havrda, Václav Helmich, Petr Matuška, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý
20., 45., 53. David Franěk
58. Tomáš Kostorek
15. Petr Prokop
30. 5. 16 19:30 BECH Exact old boys Křídla Ďáblic VET A 10. 1:7 (1:2)
Hosté byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě zvítězili, neboť měli lepší pohyb a velmi jistě kombinovali. Jakub Marianovský, Matěj Görner
Exact old boys Křídla Ďáblic VET A
Jan Němeček – Petr Debnár, Miloslav Hartman, Václav Helmich, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý vs Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Tomáš Mrázek, Zlatko Olšiak, Karel Vesecký, Tomáš Voldán
12. David Müller 7. Karel Vesecký
26., 40., 53., 60. Jan Kehár
50. Zlatko Olšiak
59. Tomáš Voldán
23. 5. 16 17:45 ZABEH Exact old boys Vyprahlo FC VET 9. 3:10 (1:3)
Jasná záležitost v podání hostujícího týmu. V první půli to bylo ještě relativně vyrovnané, ale druhá půle se hrála prakticky na jednu bránu.
Exact old boys Vyprahlo FC VET
Jan Němeček – Petr Debnár, Václav Helmich, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
50. Miloslav Jírovec
16. 5. 16 19:45 HRAB2 Drink SOS VET Exact old boys 8. 5:3 (4:0)
Drink SOS si vstřelil svých 5 gólů, poté soupeř využil situace ke korekci skóre. Hošek
Drink SOS VET Exact old boys
David Markvart – Radovan Čáp, Pavel Hromadník, Petr Licek, Karel Semirád, Zbyněk Škvor, Tomáš Stejskal vs Jan Němeček – Petr Debnár, Miloslav Hartman, Václav Helmich, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý
8., 46. Petr Licek
9. Karel Semirád
24., 28. Radovan Čáp
48., 50. David Müller
60. Petr Matuška
11. 5. 16 20:15 P2 Exact old boys Double United 7. 2:9 (1:5)
Klidný zápas s jasnou převahou United. Pavel Vondrášek
Exact old boys Double United
Jan Němeček – Petr Debnár, Václav Helmich, Petr Matuška, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý vs Jan Houska – Jiří Abdúl, Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Marek Svoboda
56. Jiří Feitl
2. 5. 16 20:15 DABLI Blue devils VET Exact old boys 6. 1:1 (1:0)
Utkání bez fotbalové krásy skončilo remízou. Nejhezčí moment díky domácím - po hezké akci trefa Charváta. Dělba bodů je zasloužená.
Blue devils VET Exact old boys
Pavel Mihálik – Miroslav Charvát, Jaroslav Lehovec, Jiří Malát, Jaroslav Němeček, Miloslav Nergl, Jiří Rohlík vs Jan Němeček – Petr Debnár, Miloslav Hartman, Václav Helmich, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý
30. Miroslav Charvát 40. Petr Prokop
27. 4. 16 19:15 SCBEC Exact old boys Befeleme VET 5. 4:2 (1:2)
Vyrovnané utkání. V koncovce efektivnější domácí a tak zasloužená výhra Exact. Jaroslav Guzy, Lubomír Kania
Exact old boys Befeleme VET
Jan Němeček – Miloslav Hartman, Václav Helmich, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý vs Jaroslav Tichý – Tomáš Caizl, Václav Hrabě, Petr Janda, Dušan Kuzmík, Eduard Leganov, Roman Moulis
29., 33. David Müller
47. Miloslav Hartman
48. Milan Trýb
7. Dušan Kuzmík
9. Václav Hrabě
18. 4. 16 19:00 MOTO2 Věčná žízeň FC VET Exact old boys 4. 10:1 (6:0)
Domácí se ujali vedení už v 6. minutě a dál navyšovali svůj náskok.
Věčná žízeň FC VET Exact old boys
Zdeněk Vajdl – Michal Brenner, Roman Čečák, Jan Čipera, Boris Damjanov, Tomáš Kirbl, Vladimír Kubert, Zdeněk Mikuš, Jan Zdich vs Jan Němeček – Petr Debnár, Michal Havrda, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý
6., 19. Roman Čečák
14., 45. Michal Brenner
16. Tomáš Kirbl
25., 26., 59. Jan Čipera
36., 47. Zdeněk Mikuš
59. Petr Prokop
13. 4. 16 18:30 HRAB3 Exact old boys Touš KK 3. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, v němž byli krátké úseky, ve kterých měli hosté navrch a svoji převahu dokázali zužitkovat.
Exact old boys Touš KK
Jan Němeček – Petr Debnár, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý vs Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Marek Valter, Jan Vrba
15. Miroslav Chrástek
21. Petr Bureš
6. 4. 16 17:00 HANSP Torzoo VET Exact old boys 2. 3:2 (1:2)
Velmi slušně hrané utkání s respektem k soupeři. Jaroslav Trávníček, Radek Miss
Torzoo VET Exact old boys
Ľubomír Prokop – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Václav Oudrán, Robert Palágyi, Jan Šmíd, Petr Viesner vs Jan Němeček – Petr Debnár, Václav Helmich, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý
13., 35. Václav Oudrán
44. Václav Jílek
5. Václav Helmich
26. David Müller
21. 3. 16 19:45 HRAB3 Exact old boys Prohibice FKK VET 1. 5:3 (1:3)
V první půli velmi dobrý fotbal, ve kterém hosté vedli o dvě branky. Ve druhé půli však domácí zabrali a utkání otočili ve svůj prospěch.
Exact old boys Prohibice FKK VET
Jan Němeček – Petr Debnár, Miloslav Hartman, Michal Havrda, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Pavel Zubatý vs Jan Calta – Tomáš Brát, Milan Dostál, Tomáš Hejhal, Pavel Hrdlička, Ondřej Roflík