Út 24.5.16 18:15 MIKU4 Praga Calcio CC Sorry FC   (HL6D)
Út 24.5.16 19:30 MIKU4 Ortopedie Berušky A   (SVL1A)
Út 24.5.16 20:45 MIKU4 JUDr. Brouk Pytlík Tycho de Brahe FC A   (HL6C)
Út 31.5.16 18:15 MIKU4 The Wall J.R.Club A   (HL5F)
Út 31.5.16 19:30 MIKU4 JUDr. Brouk Pytlík KáGéčko A   (HL6C)
Út 31.5.16 20:45 MIKU4 A.G.Č.V. Pavana AK A   (HL4B)

13. 6. 16 19:00 P3 Touš KK Blue devils VET 11. 3:1 (1:1)
Touš rozhodla o svém vítězství až v závěru utkání. Hráno korektně. Michal Černoch, Patrik Laibl
Touš KK Blue devils VET
Petr Bureš – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Miroslav Pazderka vs Václav Stuchl – Michael Černý, Pavel Ježek, Jaroslav Lehovec, Pavel Mihálik, Petr Shíbal, Roman Švambera, Aleš Vrana
17. OG
49. Petr Mára
53. Miroslav Chrástek
23. Aleš Vrana
1. 6. 16 18:15 DEKAN Befeleme VET Touš KK 10. 3:2 (0:0)
V bojovném utkání padaly góly až ve druhém poločase. Domácí v poslední čtvrthodině otočili zápas a ve vypjatém závěru vedení udrželi. Tomáš Sedláček, Daniel Nicolosi
Befeleme VET Touš KK
Jaroslav Tichý – Tomáš Caizl, Václav Hrabě, Petr Janda, Erik Kubeša, Aleš Kuželka, Dušan Kuzmík, Eduard Leganov, Roman Moulis vs Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Martin Stašek, Marek Valter
42. Aleš Kuželka
49. Erik Kubeša
57. Roman Moulis
33. Marek Valter
59. Petr Mára
23. 5. 16 19:00 MOTO1 Touš KK Věčná žízeň FC VET 9. 1:0 (0:0)
Domácí celý zápas zodpovědně bránili a dali góla z jedné šance z brejku. Hosté dobývali obranu domácích marně.
Touš KK Věčná žízeň FC VET
Martin Stašek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára vs Zdeněk Vajdl – Michal Brenner, Boris Damjanov, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Tomáš Kirbl, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Zdeněk Mikuš, Jan Zdich
41. Petr Bureš
16. 5. 16 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Touš KK 8. 12:0 (5:0)
Utkání jednoznačného průběhu ve prospěch domácího týmu.
Vyprahlo FC VET Touš KK
Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer vs Jan Vrba – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Marek Valter
16. Radek Horáček
18. Václav Leitermann
22., 23. Bohumil Wasserbauer
28., 31., 42., 58., 59. Jaroslav Cígler
45. OG
51., 57. Daniel Joska
11. 5. 16 17:00 HANSP Torzoo VET Touš KK 7. 1:4 (1:2)
Zasloužená výhra hostujícího týmu. Daniel Nepevný, Jan Matoušek
Torzoo VET Touš KK
Ľubomír Prokop – Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Martin Müller, Václav Oudrán, Jan Šmíd vs Jan Kořínek – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Jan Vrba
29. Boris Kopečný 6. Jan Budský
22., 43. Miroslav Pazderka
52. Petr Mára
2. 5. 16 19:00 SANC1 Touš KK Prohibice FKK VET 6. 1:3 (0:0)
Po vyrovnané první půli se projevila lepší pohybová aktivita hostů, kteří zaslouženě vyhráli.
Touš KK Prohibice FKK VET
Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Marek Valter, Jan Vrba vs Milan Dostál – Tomáš Brát, Jan Calta, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Ondřej Roflík
58. Petr Mára 35., 45. Jan Calta
52. Tomáš Hejhal
25. 4. 16 19:00 METE2 Pavana AK VET Touš KK 5. 5:2 (1:1)
Utkání bez rozhodčího, pískání obou týmů.
Pavana AK VET Touš KK
Kamil Luzar – Robert Baran, David Franěk, Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Martin Kretík, Jan Popelka, Alexandr Runt, Jiří Sadílek vs Petr Bureš – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Michal Stareček, Martin Stašek, Jan Vrba
47. Miroslav Chrástek
18. 4. 16 19:00 zzSANC3 Touš KK Křídla Ďáblic VET A 4. 4:4 (2:3)
Na 4. veteránskou hezký fotbal z obou stran. Hosté byli trochu aktivnější, ale nakonec byli rádi za remízu. Lukáš Srb
Touš KK Křídla Ďáblic VET A
Jan Kořínek – Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Marek Valter, Jan Vrba vs Rudolf Klinka – Jan Kehár, Zlatko Olšiak, Roman Vejvoda, Karel Vesecký, Tomáš Voldán, Jan Yousif
23., 30., 46. Marek Valter
58. Petr Mára
20 Miroslav Chrástek 7., 60. Tomáš Voldán
11. Jan Kehár
29. Zlatko Olšiak
50. Zlatko Olšiak
13. 4. 16 18:30 HRAB3 Exact old boys Touš KK 3. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, v němž byli krátké úseky, ve kterých měli hosté navrch a svoji převahu dokázali zužitkovat.
Exact old boys Touš KK
Jan Němeček – Petr Debnár, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý vs Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Marek Valter, Jan Vrba
15. Miroslav Chrástek
21. Petr Bureš
4. 4. 16 19:45 HRAB3 Touš KK Drink SOS VET 2. 3:1 (2:0)
V prvním poločase Drink SOS tlačil domácí co mohl, ale z ojedinělé šance skóroval domácí šutér Pazderka. Do druhého poločasu opět vstoupili aktivně hosté. Jejich aktivita vedla ke gólu špílmachra Čápa. Další šance zůstaly nevyužity a tak je následně potrestal Pazderka, který dovršil hattrick. Jakub Zíma, Marek Šindelář