Út 12.4.16 18:30 HRAB3 Sebranka FC B Ministerstvo obrany   (HL7D)
Út 12.4.16 19:45 HRAB3 Kapacity FC Slawoj Břevnov   (VL3A)
St 20.4.16 18:30 HRAB2 Kontis 1.FC Lipnice   (HL6E)
St 20.4.16 19:45 HRAB2 Houbaři Torzo AFZ   (SVL3A)
Út 26.4.16 18:30 HRAB3 Sorry FC Juventus Pivus   (HL6D)
Út 26.4.16 19:45 HRAB3 Čechie 12° SUP Tučňáci SUP B   (SVL2A)

13. 6. 16 19:00 P2 Prohibice FKK VET Drink SOS VET 11. 4:0 (1:0)
Poklidné, férově hrané utkání, domácí podržel brankář. Zasloužená výhra Prohibice.
Prohibice FKK VET Drink SOS VET
Milan Dostál – Tomáš Brát, Jan Calta, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Miroslav Joza, Ondřej Roflík vs David Markvart – Radovan Čáp, Tomáš Hanousek, Pavel Hromadník, Karel Kratochvíl, Petr Licek
29., 34. Jan Calta
56., 59. Tomáš Brát
30. 5. 16 19:45 HRAB2 Drink SOS VET Pavana AK VET 10. 1:7 (0:6)
Pavana ukázala korektní hru i nasazení. Rozhodla už první půle, druhou vítězové pouze kontrolovali.
Drink SOS VET Pavana AK VET
Karel Semirád – Radovan Čáp, Pavel Hromadník, Karel Kratochvíl, Petr Licek, Tomáš Stejskal vs Robert Baran – David Franěk, Petr Kardinál, Martin Kretík, Vít Krutilek, Zdeněk Kůs, Alexandr Runt
55. Petr Licek 6. Martin Kretík
9., 19., 52. Zdeněk Kůs
17. Petr Kardinál
26., 29. Vít Krutilek
23. 5. 16 19:45 HRAB3 Křídla Ďáblic VET A Drink SOS VET 9. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání. Zasloužená remíza. Přemysl Beneš
Křídla Ďáblic VET A Drink SOS VET
Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Mrázek, Zlatko Olšiak, Karel Vesecký, Jan Yousif vs David Markvart – Radovan Čáp, Pavel Hromadník, Karel Kratochvíl, Petr Licek, Libor Plíhal, Karel Semirád, Zbyněk Škvor, Tomáš Stejskal
37. Rudolf Klinka 28. Petr Licek
16. 5. 16 19:45 HRAB2 Drink SOS VET Exact old boys 8. 5:3 (4:0)
Drink SOS si vstřelil svých 5 gólů, poté soupeř využil situace ke korekci skóre. Hošek
Drink SOS VET Exact old boys
David Markvart – Radovan Čáp, Pavel Hromadník, Petr Licek, Karel Semirád, Zbyněk Škvor, Tomáš Stejskal vs Jan Němeček – Petr Debnár, Miloslav Hartman, Václav Helmich, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Milan Trýb, Pavel Zubatý
8., 46. Petr Licek
9. Karel Semirád
24., 28. Radovan Čáp
48., 50. David Müller
60. Petr Matuška
9. 5. 16 19:45 HRAB2 Drink SOS VET Vyprahlo FC VET 7. 3:6 (1:1)
Domácí se snažili vzdorovat hostujícímu týmu, ale ve druhé půli už jim docházely síly a hosté toho dokázali využít a zaslouženě zvítězili.
Drink SOS VET Vyprahlo FC VET
David Markvart – Radovan Čáp, Tomáš Hanousek, Pavel Hromadník, Petr Licek, Tomáš Link, Michal Škarda, Tomáš Stejskal vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
48. Radek Horáček
2. 5. 16 19:45 HRAB3 Double United Drink SOS VET 6. 3:6 (3:2)
Velice vyrovnané utkání s nedotaženým koncem ze strany Double United. Chyby v druhé půli je stály body.
Double United Drink SOS VET
Ladislav Daniš – Jiří Abdúl, Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Marek Svoboda vs David Markvart – Radovan Čáp, Tomáš Hanousek, Pavel Hromadník, Jiří Kadeřábek, Petr Licek, Zbyněk Škvor, Tomáš Stejskal
8. Jiří Feitl
18. Zdeněk Kovář
21. Jiří Abdúl
5., 35. Tomáš Stejskal
19., 36. Petr Licek
47., 57. Pavel Hromadník
25. 4. 16 19:45 HRAB3 Drink SOS VET Blue devils VET 5. 6:3 (3:2)
Divácky vděčné utkání, domácí zúročili převahu v individuálních výkonech. Jakub Hospodka, Filip Kožíšek
Drink SOS VET Blue devils VET
Zbyněk Škvor – Radovan Čáp, Petr Licek, Tomáš Link, Libor Plíhal, Michal Škarda, Tomáš Stejskal vs Václav Stuchl – Michael Černý, Miroslav Charvát, Jaroslav Lehovec, Jaroslav Němeček, Miloslav Nergl, Jiří Rohlík, Petr Shíbal
13., 54. Tomáš Stejskal
17., 26., 52., 57. Radovan Čáp
11., 47. Miloslav Nergl
15. Jaroslav Lehovec
18. 4. 16 19:45 HRAB3 Befeleme VET Drink SOS VET 4. 6:1 (2:0)
Výsledek ovlivnil menší počet hráčů SOS. Při stejném počtu hráčů by byl asi výsledek trochu jiný. SOS dlouho odolávali, ale početnější soupeř je nakonec uběhal. V závěrečné desetiminutovce už SOS odpadli úplně a skóre narostlo.
Befeleme VET Drink SOS VET
Jaroslav Tichý – Tomáš Caizl, Václav Hrabě, Petr Janda, Aleš Kuželka, Dušan Kuzmík, Eduard Leganov, Roman Moulis vs Tomáš Moravec – Radovan Čáp, Petr Licek, Libor Plíhal, Tomáš Stejskal
18., 38. Tomáš Caizl
23., 56. Aleš Kuželka
51. Dušan Kuzmík
54. Petr Janda
40. Petr Licek
11. 4. 16 19:45 HRAB2 Drink SOS VET Věčná žízeň FC VET 3. 0:5 (0:1)
V poli vyrovnané utkání, které rozhodla lepší koncovka hostujícího týmu. Hrálo v duchu fair play. Martin Morozovič, Václav Berkovec
Drink SOS VET Věčná žízeň FC VET
Tomáš MoravecRadovan Čáp, Jiří Kadeřábek, Petr Licek, Libor Plíhal, Milan Škvor, Zbyněk Škvor, Tomáš Stejskal vs Tomáš Kirbl – Michal Brenner, Roman Čečák, Kamil Damašek, Boris Damjanov, Miloš Jirák, Václav Kozmík, Zdeněk Mikuš, Karel Novák, Jan Zdich
15., 38., 46. Miloš Jirák
47., 56. Michal Brenner
4. 4. 16 19:45 HRAB3 Touš KK Drink SOS VET 2. 3:1 (2:0)
V prvním poločase Drink SOS tlačil domácí co mohl, ale z ojedinělé šance skóroval domácí šutér Pazderka. Do druhého poločasu opět vstoupili aktivně hosté. Jejich aktivita vedla ke gólu špílmachra Čápa. Další šance zůstaly nevyužity a tak je následně potrestal Pazderka, který dovršil hattrick. Jakub Zíma, Marek Šindelář
Touš KK Drink SOS VET
Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Jan Vrba vs David Markvart – Radovan Čáp, Jiří Kadeřábek, Martin Ladislav, Petr Licek, Milan Škvor, Zbyněk Škvor
13., 27., 59. Miroslav Pazderka 46. Radovan Čáp
21. 3. 16 19:45 HRAB2 Drink SOS VET Torzoo VET 1. 2:1 (2:1)
Zápas průměrné úrovně, ve kterém vyhrál šťastnější tým.
Drink SOS VET Torzoo VET
Tomáš Moravec – Jiří Kadeřábek, Martin Ladislav, Petr Licek, Libor Plíhal, Milan Škvor, Tomáš Stejskal vs Jiří Dragon – Václav Jílek, Boris Kopečný, Petr Novák, Václav Oudrán, Robert Palágyi, Jan Šmíd