Út 19.4.16 20:15 METE2 Proradost FK Airborne Příbram   (HL7C)
Čt 23.6.16 19:30 CESMI Vojenské lesy VET Kuřátka FC   (VL1A)
Čt 23.6.16 20:45 CESMI Cormoran FC SUP Koliba F.C.V.   (SVL3B)

16. 6. 16 19:30 HOSTI MVS Recycled Metro AFK VET 11. 6:0 (4:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a vyhráli zaslouženě.
Milan Mareš – Petr Ehmig, Jan Kodad, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Kamil Pekař, Michal Strych vs Roman Böhm – Tomáš Bláha, Miroslav Fexa, Petr Fexa, Vladimír Holan, Vít Melichar, Petr Popelka, Tomáš Schwengsbier, Michal Stybor, Martin Sýkora
16., 27., 42. Jan Kodad
24. Michal Strych
58. Zdeněk Kopečný
2. 6. 16 19:30 ZAK K.F.C. FC VET MVS Recycled 10. 3:3 (0:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Ondřej Selucký, Zdeněk Křivka
K.F.C. FC VET MVS Recycled
Jan Nielsen – Jan Illek, Robin Jackl, David Kalous, Leoš Maršík, Miroslav Merhaut, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Tomáš Nosek, Miroslav Voldřich, Jiří Zítek vs Milan Mareš – Leoš Knap, Jan Kodad, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Kamil Pekař, Michal Strych
38. Petr Mžourek
47. Jan Illek
58. OG
25., 39. Kamil Pekař
29. Jan Nohejl
26. 5. 16 17:00 HANSP MVS Recycled Dejvický expres VET 9. 8:5 (5:1)
Krásné utkání, bohaté na branky. Domácí si vypracovali v první půli dostatečný náskok, který ve druhé půli v pohodě hlídali. Košťál
MVS Recycled Dejvický expres VET
Milan Mareš – Petr Ehmig, Jan Kodad, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Kamil Pekař, Michal Strych vs Tomáš Axler – Patrik Benda, Aleš Breburda, Tomáš Forejt, Filip Hartmann, Petr Honka, Petr Šmejkal, Pavel Strnad
59. Pavel Strnad
19. 5. 16 20:45 ARIT Hojivý typy MVS Recycled 8. 0:2 (0:0)
Po bezbrankovém poločasu se ve druhé půli hosté dokázali prosadit a v závěru své vítězství potvrdili.
Hojivý typy MVS Recycled
Petr Křikava – Jáchym Bednář, Jan Chudárek, Pavel Kakačka, Lukáš Knoško, Rudolf Rubáš, Tomislav Trunška, Ivo Uhlík vs Milan Mareš – Jan Kodad, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Kamil Pekař, Tomáš Vácha
39., 58. Jan Kodad
12. 5. 16 17:00 HANSP MVS Recycled Daltonové VET 7. 3:3 (0:1)
Hosté až do 40. minuty vedli o 3 branky, ale poté domácí dokázali přepnout na jiný rychlostní stupeň a zaslouženě vyrovnali. Hošek
MVS Recycled Daltonové VET
Milan Mareš – Petr Ehmig, Leoš Knap, Jan Kodad, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Michal Strych, Tomáš Vácha vs Radek Skořepa – Jan Goll, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr
40. Libor Nohejl
45. Petr Ehmig
52. Jan Kodad
11. Jan Goll
34., 38. Rudolf Šafr
28. 4. 16 19:00 P2 Vibromax 1985 juniorka MVS Recycled 6. 3:8 (2:4)
Prvních dvacet minut hrál Vibromax 4+1. Hosté si do té doby vytvořili dostatečný náskok, který si do konce utkání v klidu pohlídali. Procházka T., Pavel
Vibromax 1985 juniorka MVS Recycled
Lubomír Štorek – Petr Burian, Vladimír Freml, Milan Höllge, Štefan Klíma, Jiří Zetek vs Milan Mareš – Leoš Knap, Jan Kodad, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Michal Strych, Tomáš Vácha
23., 58. Vladimír Freml
25. Milan Höllge
3., 21., 34., 36., 40. Jan Kodad
8., 18. Jan Nohejl
59. Leoš Knap
21. 4. 16 19:15 SCBEC MVS Recycled Rumové pralinky VET 5. 4:3 (2:1)
Když v 52. minutě byl stav 3:1, zdálo se být hotovo. Pralinky ale ještě utkání hodně zdramatizovaly a dotáhly na rozdíl branky.
MVS Recycled Rumové pralinky VET
Milan Mareš – Petr Ehmig, Leoš Knap, Jan Kodad, Zdeněk Kopečný, Libor Nohejl, Michal Strych, Tomáš Vácha vs Pavel Kohout – Dušan Cendelín, Sergiy Dovbak, Farid Hanafi, Martin Hejna, Jaromír Mazura, Tomáš Plevka, Robert Václavík, Jiří Zima
4., 15. Libor Nohejl
33., 52. Tomáš Vácha
9. Tomáš Plevka
52. Martin Hejna
58. Dušan Cendelín
13. 4. 16 19:30 BECH Přezletice SG MVS Recycled 4. 5:1 (2:0)
Přezletice měly herně navrch a zaslouženě zvítězily. Voldán
Přezletice SG MVS Recycled
Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Tomáš Hájek, Josef Kubr, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban vs David Beránek – Leoš Knap, Jan Kodad, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Kamil Pekař
15. Jiří Polda
17., 39., 55. Miloslav Mazura
48. Jaroslav Urban
54. Jan Kodad
7. 4. 16 17:00 DEKAN MVS Recycled Válcovna plechu VET 3. 2:3 (2:1)
Ve vyrovnaném 1. poločase se hosté ujali vedení, ale po dvou slepených gólech šli domácí do 2. poločasu s jednogólovým náskokem. Po půli hosté z přímého kopu srovnali a z následného tlaku vytěžili vítězný gól. Poklidné a férové utkání z obou stran. Tomáš Sedláček, Václav Kremer
MVS Recycled Válcovna plechu VET
Michal Strych – Petr Ehmig, Jan Kodad, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Kamil Pekař, Antonín Tichý, Tomáš Vácha vs Petr Dobruský – Michal Juro, František Kříž, Martin Pišan, David Plaček, Radovan Skoumal, Petr Syrůček
27. Jan Kodad
28. Kamil Pekař
22. Radovan Skoumal
36., 52. František Kříž
24. 3. 16 18:15 MIKU1 Monočlánek FC VET MVS Recycled 1. 1:2 (0:0)
Pěkné utkání, ve kterém hosté dokázali v závěru strhnout vítězství na svoji stranu.