Út 10.5.16 18:15 MIKU3 H.K. 12 Tycho de Brahe FC A   (HL6C)
Út 10.5.16 19:30 MIKU3 Novis Praha Ortopedie   (SVL1A)
Út 10.5.16 20:45 MIKU3 Dirty Bastards A.G.Č.V.   (HL4B)
Út 24.5.16 18:15 MIKU3 KáGéčko A H.K. 12   (HL6C)
Út 24.5.16 19:30 MIKU3 La Famiglia Albuquerque tuplaks   (HL5C)
Út 24.5.16 20:45 MIKU3 K.T.S. FC A.G.Č.V.   (HL4B)

23. 6. 16 19:30 CESMI Vojenské lesy VET Kuřátka FC 11. 5:7 (2:3)
Vojenské lesy se v úvodu utkání dostaly do vedení, Kuřátka však do poločasu výsledek otočila a postupně odskočila až na 2:5. Domácí srovnali 20 minut před koncem, hosté nicméně opět zabrali a to už bylo i nad síly Lesů. Husák
Vojenské lesy VET Kuřátka FC
Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Petr Buchta, Viktor Dolista, Petr Jeníček, Daniel Pašek vs Marek Uhlárik – Daniel Budina, Pavel Caizl, Martin Houdek, Martin Ivančík, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, Mikuláš Šveda
35. Martin Ivančík
7. 6. 16 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Vojenské lesy VET 10. 6:0 k.
1. 6. 16 20:45 CESMI Vojenské lesy VET Damned CF 9. 6:0 k.
25. 5. 16 20:45 CESMI Defect Vojenské lesy VET 8. 5:1 (4:0)
Nebýt brankáře domácích, mohl být výsledek úplně jiný. Jasně nejlepší hráč celého utkání. Jan Klofáč, Zdeněk Doležal
Defect Vojenské lesy VET
Alexander Károlyi – Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Richard Peer, Martin Pleštil, Milan Škába, Václav Socher, Jan Toman vs Miloš Krátký – Roman Bäumel, Viktor Dolista, Petr Hájek, Petr Häusler, Karel Hubička, Vladimír Kargl, Martin Mašita, Miloslav Moravec, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda
2., 39. Václav Socher
17. Milan Škába
23. Zbyněk Mareš
28. Karel Kocian
56. Vladimír Kargl
11. 5. 16 20:45 CESMI Traktor humus VET A Vojenské lesy VET 7. 5:1 (1:0)
Po vyrovnaném 1. poločase se projevila převaha Traktoru Humus.
Traktor humus VET A Vojenské lesy VET
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Karel Kubec, David Kudrnáč, Václav Meisner, David Šefrna, Roman Vavro, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Petr Buchta, Viktor Dolista, Karel Hubička, Petr Jeníček, Rudolf Klepáček
20., 45. David Kudrnáč
46., 55. David Šefrna
60. Karel Kubec
47. Viktor Dolista
2. 5. 16 19:30 MIKU4 Vojenské lesy VET Tyran Saens 1.FC VET A 6. 4:2 (1:1)
Vlažný začátek, hrálo se opatrně ze zajištěné obrany. Druhý poločas souboj až do poslední minuty. Nakonec výhra domácích. Janča
Vojenské lesy VET Tyran Saens 1.FC VET A
Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Viktor Dolista, Filip Dort, Petr Häusler, Petr Jeníček, Martin Mašita, Miloslav Moravec vs Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Štěpán Holý, Miloš Krch, František Sejrek, Aleš Štorc, Jiří Sýkora, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner
5. Viktor Dolista
41., 60. Petr Bartejs
46. Filip Dort
24. Miloš Krch
46. Jaroslav Topol
27. 4. 16 20:15 METE1 Rokoska VET B Vojenské lesy VET 5. 1:4 (1:1)
V první půli taktická bitva se po přestávce změnila v pohledné utkání se střeleckou převahou hostů. Kohout
Rokoska VET B Vojenské lesy VET
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Petr Homola, Jan Kučera, Aleš Strach, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný vs Miloš Krátký – Roman Bäumel, Viktor Dolista, Petr Hájek, Karel Hubička, Petr Jeníček, Vladimír Kargl, Rudolf Klepáček, Martin Mašita, Jaromír Šmerda
19. Aleš Strach 24. Vladimír Kargl
34. Viktor Dolista
53. Petr Hájek
56. OG
20. 4. 16 20:45 CESMI Vojenské lesy VET Santa Tranta VET 4. 1:2 (0:1)
Ve vyrovnaném zápase se hrál pěkný veteránský fotbálek. Zasloužená výhra hostů.
Vojenské lesy VET Santa Tranta VET
Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Viktor Dolista, Filip Dort, Karel Hubička, Vladimír Kargl, Rudolf Klepáček, Martin Mašita, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda vs Pavel Schorník – Milan Čáp, David Čejka, Tomáš Král, Jan Podzemský, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
36. Viktor Dolista 26., 49. David Čejka
13. 4. 16 20:45 CESMI Úderka Žižkov Vojenské lesy VET 3. 1:8 (0:2)
Utkání bylo od začátku jasně v režii hostí. V prvním poločas ještě spoustu šancí neproměnili, ale po poločase se jasný průběh přeměnil i v jasné skóre. Čisté utkání. Hynek Petřík, Vojtěch Hejda
Úderka Žižkov Vojenské lesy VET
Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Tomáš Hartig, David Kopec, Tomáš Panýrek, Jaroslav Šebák, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Viktor Dolista, Filip Dort, Petr Jeníček, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda
44. Tomáš Panýrek 3. Filip Dort
19., 36., 39., 46., 53. Viktor Dolista
32., 54. Petr Bartejs
6. 4. 16 20:45 CESMI Vojenské lesy VET Kings of Kent 2. 8:1 (4:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a kdyby proměnili všechny své šance, byl by výsledek dvouciferný. Jan Chytil, Patrik Janda
Vojenské lesy VET Kings of Kent
Miloš Krátký – Roman Bäumel, Viktor Dolista, Filip Dort, Karel Hubička, Vladimír Kargl, Rudolf Klepáček, Martin Mašita, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda vs Tomáš Zach – David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Filip Turšner
2. Filip Dort
3. Viktor Dolista
10. Roman Bäumel
20., 36. Daniel Pašek
43., 58., 59. Martin Mašita
50. Vojtěch Mráz
23. 3. 16 20:45 CESMI Bakera VET Vojenské lesy VET 1. 0:1 (0:0)
Hosté byli lepším týmem a nakonec jim stačila jedna branka k vítězství. Za domácí chytal skvěle brankář, hlavně díky němu bylo skóre pro domácí tak přijatelné. Luboš Olmr, Tomáš Olmr
Bakera VET Vojenské lesy VET
Václav Kohout – Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Miloš Krátký – Roman Bäumel, Petr Buchta, Viktor Dolista, Filip Dort, Karel Hubička, Daniel Pašek