St 18.5.16 18:15 HANSP Arctica Islandica Notorlet Stodůlky   (HL7E)
St 18.5.16 19:30 HANSP AG team La Famiglia   (HL5C)
Po 23.5.16 19:30 MIKU2 Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP A   (SVL1A)
Po 23.5.16 20:45 MIKU2 Yellow Dildos A Le Jardin   (HL6B)
Pá 10.6.16 18:00 P2 Zde je místo ... Ústavan 01 KK B   (HL7H)
Pá 10.6.16 19:15 P2 Gólostroje FC Těžká demence   (HL5F)

23. 6. 16 19:30 CESMI Vojenské lesy VET Kuřátka FC 11. 5:7 (2:3)
Vojenské lesy se v úvodu utkání dostaly do vedení, Kuřátka však do poločasu výsledek otočila a postupně odskočila až na 2:5. Domácí srovnali 20 minut před koncem, hosté nicméně opět zabrali a to už bylo i nad síly Lesů. Husák
Vojenské lesy VET Kuřátka FC
Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Petr Buchta, Viktor Dolista, Petr Jeníček, Daniel Pašek vs Marek Uhlárik – Daniel Budina, Pavel Caizl, Martin Houdek, Martin Ivančík, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, Mikuláš Šveda
35. Martin Ivančík
7. 6. 16 18:15 MIKU2 Kuřátka FC Traktor humus VET A 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
30. 5. 16 19:30 MIKU2 Tyran Saens 1.FC VET A Kuřátka FC 9. 9:3 (6:0)
Už od první minuty byla vidět dominance domácích, která se i nakonec odrazila ve výsledku. I přes jasnou převahu domácích si soupeř našel cestu k několika gólům.
Tyran Saens 1.FC VET A Kuřátka FC
Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Štěpán Holý, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Otto Kovář, Miloš Krch, František Sejrek, Aleš Štorc, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner vs Martin Houdek – Pavel Caizl, Martin Ivančík, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik
57. Martin Houdek
17. 5. 16 20:15 METE2 Kuřátka FC Rokoska VET B 8. 3:3 (1:0)
Hosté byli o trochu lepším týmem, ale domácí přesto dokázali vybojovat bod. Pekárek, Klail
Kuřátka FC Rokoska VET B
Martin Houdek – Pavel Caizl, Martin Ivančík, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Jan Kučera, Michal Škopek, Aleš Strach, Tomáš Volný
20. Marek Uhlárik
43. Tomáš Manhart
55. Jan Moudřík
42 Tomáš Manhart 34. Tomáš Volný
41. Martin Beránek
46. Jindřich Dobřanský st.
10. 5. 16 18:45 KBELY Santa Tranta VET Kuřátka FC 7. 4:6 (1:3)
Slušný zápas bez zbytečných faulů. Vyhrálo kompaktnější mužstvo. Boris Kopečný, Jan Šmíd
Santa Tranta VET Kuřátka FC
Tomáš Král – David Čejka, Roman Kašajík, Petr Kubík, Jan Musel, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Pavel Caizl – Martin Houdek, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik
22., 45., 50. Petr Stupka
53. Petr Kubík
11., 16., 36. Jan Moudřík
18., 48. Marek Uhlárik
33. Tomáš Manhart
5. 5. 16 19:00 P2 Kuřátka FC Úderka Žižkov 6. 6:0 (1:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno v šesté minutě po zranění jednoho z hráčů Úderky. Hosté už pak neměli dostatek hráčů do hry. Plucar
Kuřátka FC Úderka Žižkov
Martin Houdek – Pavel Caizl, Martin Ivančík, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Tomáš Panýrek, Václav Teller, Michal Träger
4. Mikuláš Šveda
28. 4. 16 20:30 SCBEC Kings of Kent Kuřátka FC 5. 3:6 (1:1)
Velice kvalitní hra obou mužstev. Rozhodly dva slepené góly Kuřátek ve druhé půli. Jan Malypetr
Kings of Kent Kuřátka FC
Tomáš Zach – Martin Bělina, David Davídek, Tomáš Drbal, Jan Falc, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner vs Mikuláš Šveda – Pavel Caizl, Martin Houdek, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, David Ploc, Marek Uhlárik
54. Tomáš Manhart
19. 4. 16 19:30 zzNOVOB Kuřátka FC Bakera VET 4. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, domácí byli o chloupek lepší, oba gólmani podrželi své týmy. Zasloužená remíza. Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin
Kuřátka FC Bakera VET
Martin Houdek – Pavel Caizl, Martin Ivančík, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Václav Kohout – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Jan Tauš, Martin Ullík
14., 55. Jan Moudřík 31. Roman Petrák
37. Jan Tauš
12. 4. 16 19:30 MIKU3 Kuřátka FC Defect 3. 1:8 (0:3)
Domácí za stavu 0:1 neproměnili pokutový kop a dál už to byla jasná záležitost v režii Defectu. Dufek
Kuřátka FC Defect
Martin Houdek – Pavel Caizl, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, David Ploc, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Alexander Károlyi – Daniel Brožek, Jan Horáček, Karel Hynek, Karel Kocian, Richard Peer, Martin Pleštil, Václav Socher, Petr Svoboda
53. Tomáš Manhart 3. Petr Svoboda
20., 59. Václav Socher
23., 44., 58. Karel Kocian
41., 50. Karel Hynek
5. 4. 16 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Kuřátka FC 2. 6:2 (2:0)
Utkání dobré úrovně s jasnou převahou domácího týmu, který po zásluze zvítězil.
Klokan club Perón V Kuřátka FC
Jan Klíma – Pavel Bouška, Jaroslav Černý, Karel Kristen, Martin Lafek, Petr Štáf ml., Petr Víšek vs Pavel Caizl – Daniel Budina, Martin Houdek, Martin Ivančík, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, David Ploc, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik
16., 29. Jaroslav Černý
35. Karel Kristen
44., 47. Martin Lafek
59. Petr Víšek
40., 48. Tomáš Manhart
22. 3. 16 20:45 LITVI Kuřátka FC Damned CF 1. 1:4 (0:1)
Hezké utkání dvou fotbalových týmů, v první půli hodně vyrovnané. Po přestávce už měli navrch Damned a vcelku jednoznačně vyhráli. Petr Soukup, Tomáš Vojíř
Kuřátka FC Damned CF
Martin Houdek – Pavel Caizl, Martin Ivančík, Tomáš Manhart, Jan Moudřík, David Ploc, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza, Miroslav Zuntych