9. VSK MFF UK Praha VET A 11 5 0 6 35:30 10

Čt 20.10.16 18:15 DEKAN Stará Garda SUP VV Vokra SV   (SVL2B)
Čt 20.10.16 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Deportivo Estudiantil FC A   (HL3C)
Čt 20.10.16 20:45 DEKAN Alkohol Tea FC No madam ! B   (HL7G)
Po 7.11.16 18:15 HANSP Flamengo FC SUP Benda All Stars FC   (SVL2A)
Po 7.11.16 19:30 HANSP MSG Flamengo CR VET   (VL2A)
Po 7.11.16 20:45 HANSP Lazareth Krocani FC   (HL8I)

8. 12. 16 18:15 MIKU2 VV Vokra VV Anton aus Tirol 11. 6:4 (4:1)
Každý chvili udával tempo zápasu, ale v zakončení byla Vokra efektivnější. Rajniš, Dreksler
VV Vokra VV Anton aus Tirol
Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Petr Novák, Michael Procházka, Michal Šotola, Jaroslav Špánek, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Martin Kaiser – Petr Burget, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma
15., 23., 28., 40. Petr Novák
25., 53. Jaroslav Špánek
6., 40. Petr Burget
47. Josef Med
56. Jiří Kopecký
45. Richard Klípa
23. 11. 16 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol VSK MFF UK Praha VET A 10. 6:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla efektivita v zakončení na straně domácího týmu.
Anton aus Tirol VSK MFF UK Praha VET A
Martin Kaiser – Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Lumír Žák – Viktor Bobro, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Pavel Mandula, Jakub Müller, Vladimír Šišma, Petr Sváček, Miroslav Ulrich
10. Jiří Kopecký
16., 35., 54. Josef Med
41. Karel Janďourek
60. Milan Husák
55. Petr Kos
57. Viktor Bobro
16. 11. 16 18:30 HRAB2 Mamba club V Anton aus Tirol 9. 3:4 (1:1)
V zápase, kde se o body hrálo až do poslední minuty, byl nakonec šťastnější Anton. Čapla
Mamba club V Anton aus Tirol
Tomáš Bartoněk – Jaroslav Gaudek, Adrian Hrušovský, Petr Kment, Petr Knap, Petr Mach, Tomáš Slavík vs Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Petr Tůma
26. Petr Knap
48., 55. Jaroslav Gaudek
12., 43., 54. Karel Janďourek
41. Petr Burget
9. 11. 16 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol Úderka Žižkov 8. 10:1 (6:0)
Pohodová výhra Antonu, soupeř nekladl téměř žádný odpor. Voldán
Anton aus Tirol Úderka Žižkov
Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš vs Miroslav Václavík – Lukáš Bolen, František Junek, Josef Skopal, Jan Soročin, Václav Teller, Jaromír Vydra
37. Lukáš Bolen
2. 11. 16 20:15 P1 Šrot FC VET Anton aus Tirol 7. 2:2 (2:0)
Hosté vydřeli bod.
Šrot FC VET Anton aus Tirol
Stanislav Netolický – Marek Adamec, Jiří Beznoska, Petr Dubec, Josef Hudeček, Radek Jirkovský, Vojtěch Kramář, Jiří Kurka, Tomáš Panenka, Zbyněk Šaller, Pavel Šilhavý vs Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma
13. Tomáš Panenka
17. Pavel Šilhavý
30 Jiří Kurka 40. Petr Burget
58. Karel Janďourek
19. 10. 16 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Stará Garda VET 6. 1:3 (0:2)
Hosté měli velmi kvalitně propracovanou defenzivu a díky tomu vyhráli. Domácím se podařilo vstřelit alespoň jednu branku až v úplném závěru.
Anton aus Tirol Stará Garda VET
Mojmír Mikuláš – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler vs Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Petr Kubát, Petr Turínek, Petr Voves
59. Petr Burget 6., 56. Tomáš Hosnedl
15. Petr Voves
13. 10. 16 18:15 MIKU3 Queen´s park club VET Anton aus Tirol 5. 3:8 (2:6)
Domácí se nesešli v ideální sestavě a na výsledku to bylo jasně znát. Hosté v pohodě vyhráli.
Queen´s park club VET Anton aus Tirol
Roman Podhorský – Petr Bělohlav, Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Libor Kopecký, Jaroslav Špírek vs Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma
25., 28., 40. Petr Burget
5. 10. 16 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Vršáci VET 4. 5:0 (2:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Anton aus Tirol Vršáci VET
Mojmír Mikuláš – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Petr Tůma vs Patrik Parikrupa – Dušan Dedera, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek
14., 44. Jiří Kopecký
28., 48., 56. Petr Burget
21. 9. 16 18:30 HRAB2 Malostranský SK Anton aus Tirol 3. 8:5 (3:3)
Rychlé a důrazné utkání narušované pouze nevhodným chováním hráče Samlera, který si zřejmě pletl hřiště s ordinací psychiatra. Tým Antonu v prvním poločase dohnal náskok soupeře, nezachytil však začátek druhé půle a pak už stihl jen kosmeticky upravit výsledek. Jiří Moravec
Malostranský SK Anton aus Tirol
Milan Kozel – Martin Braný, Pavel Čermák, Daniel Černý, Miroslav Ilušák, Tomáš Jůna, Milan Pokorný, Michal Štěpnička vs Martin Kaiser – Petr Burget, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma
8. Svatopluk Samler
14. 9. 16 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Bakera VET 2. 4:6 (2:3)
Domácí během první čtvrthodinky vstřelili dvě branky, ale hostům se podařilo ještě do půle otočit. Ve druhé půli hosté ještě navýšili svůj náskok a zaslouženě vyhráli. Domácí v závěru pouze snížili.
Anton aus Tirol Bakera VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Petr Dům, Miroslav Fritz, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík
8. Petr Burget
13., 51., 60. Karel Janďourek
19., 45. Jan Tauš
21., 36., 56. Martin Ullík
30. Miroslav Fritz
7. 9. 16 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Zachovalí 1. 3:4 (1:4)
Hosté si vypracovali v první půli tříbrankový náskok, který sice dokázali domácí snížit, ale na vyrovnání již neměli ani čas ani síly.