St 22.3.17 18:00 HRAB3 Blue Elephants Real Motion SG   (HL8E)
St 22.3.17 19:15 HRAB3 Křídla Ďáblic VET A Deportivo Estudiantil VET   (VL4C)
Ne 14.5.17 17:30 KBELY Palmeiras Prosek Real Hagrid CF   (HL7K)
Ne 14.5.17 18:45 KBELY Ukradený širáci Periferie United   (HL5I)
St 31.5.17 19:30 TEMPO Rebel Circus Budvarka B   (HL7E)
St 31.5.17 20:45 TEMPO Gente VET Masters V   (VL3C)

16. 6. 17 19:30 DEKAN Vemex Hoblina Jižák FC 11. 4:8 (1:4)
Fotbal hraný ve vysokém tempu. Domácí hráli bez střídání, navíc Hoblina byla efektivnější v koncovce. Michal Samec, Martin Roman
Vemex Hoblina Jižák FC
Ondřej Měchura – Dominik Dvořáček, Michal Kuník, Matyáš Urbanec, Kryštof Vicherek, David Voves vs Milan Žaloudek – Jan Carbol, Lukáš Černý, Tomáš Fafek, Milan Freiman, Pavel Malý, Vratislav Ondrák, Jakub Plaček
52. Tomáš Fafek
9. 6. 17 19:30 HANSP Noční dravci Vemex 6. 6:0 (0:0)
Oslabeným hostům se záhy zranili dva hráči a museli z utkání odstoupit. Husák
Noční dravci Vemex
Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Filip Uhlíř vs Ondřej Měchura – Dominik Dvořáček, Michal Kuník, Lukáš Ledvina, David Voves
2. 6. 17 19:15 ZAK Scarface AC Vemex 10. 6:0 k.
25. 5. 17 17:00 BECH Vemex Palouček AC 9. 4:6 (3:3)
Dynamický fotbal, hosté měli víc hráčů na střídání a tahle výhoda se v druhém poločase projevila. Milan Bartoš, Stanislav Roček
Vemex Palouček AC
Ondřej Měchura – Martin Djakov, Tomáš Djakov, Dominik Dvořáček, Lukáš Ledvina, Kryštof Vicherek, David Voves vs Petr Kadeřábek – Petr Bartoníček, Stanislav Druba, Lukáš Haloun, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Pavel Král, Lukáš Vizingr
52. Pavel Král
15. 5. 17 18:15 KBELY Přezletice SK RSC Vemex 8. 2:1 (2:1)
Utkání velmi dobré úrovně, ve kterém domácí dokázali v druhém poločase ubránit těsný náskok. Lubomír Nešpor, Jiří Veselý
Přezletice SK RSC Vemex
Tomáš Zemánek – Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek vs Václav Reischl – Tomáš Djakov, Dominik Dvořáček, Lukáš Ledvina, Brian Sweeney, Kryštof Vicherek, David Voves
5. David Rek
9. Jakub Šiller
30. Dominik Dvořáček
12. 5. 17 19:30 STOD Vemex Amfora restaurant 7. 6:9 (2:6)
Amfora se do soupeře zakousla už od úvodních minut a v poločase vedla 6:2. Domácí se ale nevzdali a bojovali až do konce.
Vemex Amfora restaurant
Matěj Halama – Tomáš Djakov, Dominik Dvořáček, Michal Kuník, Lukáš Ledvina, David Voves vs Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Tomáš Karas, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Pavel Šultes, Petr Vondráček
47. Petr Chrastil
24. 4. 17 18:45 KBELY Vemex Oratoř Kobylisy 5. 1:4 (0:2)
Oba týmy předváděly dobrý kombinační fotbal. Oratoř zkušeně bránila a využívala chyb soupeře k rychlým brejkům. Vemex měl také řadu šancí, ale vychytal ho brankář Oratoře.
Vemex Oratoř Kobylisy
Michal KuníkDominik Dvořáček, Lukáš Ledvina, Václav Reischl, Brian Sweeney, Kryštof Vicherek, David Voves vs Jakub Slováček – Tomáš Erben, Lukáš Kučera, Michal Malík, Tomáš Manhart, Jan Matucha, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
50. Dominik Dvořáček 8. Tomáš Manhart
20. Radek Vodička
43. Tomáš Erben
49. Jan Matucha
21. 4. 17 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Vemex 4. 12:0 (8:0)
Vemex v pěti neměl šanci, domácí v tréninkovém tempu jasně vyhráli. Hošek
Hodkovičky United FC Vemex
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Matěj Halama – Martin Djakov, Tomáš Djakov, Michal Kuník, Lukáš Ledvina, Kryštof Vicherek
31. Štěpán Obrusník
7. 4. 17 18:00 P1 Vemex Sedm zbabělých B 3. 3:2 (1:2)
Hezký fotbal od obou týmů, remíza by byla spravedlivější. Trnka
Vemex Sedm zbabělých B
Matěj Halama – Martin Djakov, Tomáš Djakov, Dominik Dvořáček, Michal Kuník, Kryštof Vicherek, David Voves vs Tomáš Suchomel – Petr Benda, Denis Fichtner, Tomáš Frýbert, Martin Kuča, Jakub Neburka, Roman Pešek
21., 32. Michal Kuník
52. Tomáš Djakov
2., 22. Denis Fichtner
29. 3. 17 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Vemex 2. 3:1 (2:0)
Hosté byli celý zápas lepší, ale rozhodly zkušenosti PAPE. Slušné a pohledné utkání. Vladimír Černý, Pavel Vrtiška
PAPE Dejvice Vemex
Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Filip Čekal, Petr Hartman, Lukáš Holas, Dominik Kadaně, Ivan Štochl, Martin Svrček, Jakub Tržický, Tomáš Vostrovský vs Matěj Halama – Tomáš Djakov, Dominik Dvořáček, Pavel Krejzar, Lukáš Ledvina, Brian Sweeney, Eduard Topor, Kryštof Vicherek, David Voves
5. Tomáš Vostrovský
15. Lukáš Holas
57. Ivan Štochl
49. Pavel Krejzar
24. 3. 17 18:15 PRKOP Vemex Power Rangers 1. 0:1 (0:1)
O osudu zápasu rozhodla jediná povedená akce ze 13. minuty. Zbytek pochytali gólmani.
Vemex Power Rangers
Ondřej Měchura – Martin Djakov, Tomáš Djakov, Dominik Dvořáček, Pavel Krejzar, Michal Kuník, Lukáš Ledvina, Brian Sweeney, David Voves vs Ondřej Vlasák – David Anděl, Tomáš Dobrý, Petr Hýsek, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Šimon Pavlík, Matyáš Tittelbach