Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík, Pavel Mikulec vs Adam Suchomel – Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Lukáš Rob, Martin Šebek, Robert Smutný
4. 6. 17 17:30 KBELY Levá fuska Palmeiras Prosek 10. 1:1 (0:0)
Levá fuska Palmeiras Prosek
Jan Fiala – Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, Jakub Kabourek, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, David Passler, Jiří Plachý, Jan Vencour vs Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Nikita Ivanov, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Pavel Mikulec, Petr Pochman
35. Pavel Mejstřík 33. OG
28. 5. 17 16:15 KBELY Palmeiras Prosek Catchers SC 9. 3:4 (0:3)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Hosté vyhráli díky náskoku, který si vytvořili první půli. Jiří Macháček, Martin Rákosník
Palmeiras Prosek Catchers SC
Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík, Pavel Mikulec, Petr Pochman vs Miroslav Erben – Jan Bejkovský, Tomáš Jakl, Petr Jech, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Michael Žabka
34. Marcel Macháček
40. Petr Pochman
57. Filip Dlabola
11., 29., 31. Michael Žabka
20. OG
21. 5. 17 16:15 KBELY Real Praga C.F. Palmeiras Prosek 8. 4:2 (1:0)
Zasloužená výhra Realu, který byl mladší a fotbalovější.
Real Praga C.F. Palmeiras Prosek
Sebastian Pohunek – Petr Fusek, Matěj Kolář, Vojtěch Kolář, Martin Pejpal, Lukáš Trampota, Pavel Trampota, Tomáš Vaněk, Lukáš Vejmelka vs Matěj Dlabola – Martin Daniš, Tomáš Gaper, Nikita Ivanov, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Pavel Mikulec
21. Lukáš Trampota
31., 31., 50. Tomáš Vaněk
45., 49. Tomáš Gaper
14. 5. 17 17:30 KBELY Palmeiras Prosek Real Hagrid CF 7. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání do 16. minuty zápasu, kdy tým domácích skóroval. Od té doby na míči jen hosté, obrovské šance hostů dokázal "beton" hostů eliminovat až do 59. minuty, kdy hosté srovnali. Hosté většinu zápasu lepší, ale scházela jim koncovka.
Palmeiras Prosek Real Hagrid CF
Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Pavel Mikulec, Peter Mikulec, Petr Pochman vs František Fiala – Richard Bandžak, Jakub Heřmánek, Matěj Jungwirth, Matouš Lorenc, Ondřej Pavelka, Vít Pavelka, Ondřej Svatoš, Antonín Vydra, Jakub Záruba, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka
16. Filip Dlabola 54 Filip Dlabola 59. Ondřej Pavelka
8. 5. 17 16:15 KBELY Taggart Palmeiras Prosek 6. 2:3 (1:1)
Zpočátku dominovali domácí, postupem času se ovšem začali prosazovat hosté, kteří nakonec vyhráli.
Taggart Palmeiras Prosek
Alexey Bakutin – Yan Bastrykin, Pavel Belov, Eduard Danylaš, Michel Matrossov, Ivan Shchegolev, Nikita Sobalev vs Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Nikita Ivanov, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Pavel Mikulec, Petr Pochman
24. Yan Bastrykin
39. Eduard Danylaš
30., 48. Filip Dlabola
39. Nikita Ivanov
4. Filip Dlabola
51. Marcel Macháček
23. 4. 17 16:15 KBELY Na zdraví p.Macháčka Palmeiras Prosek 5. 2:5 (2:1)
Velice vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Hosté však v závěru rozjeli velký ofenzivní kolotoč a rozhodli ve svůj prospěch.
Na zdraví p.Macháčka Palmeiras Prosek
Josef ZáhlavaDavid Balun, Jakub Drbohlav, Lukáš Filip, Ondřej Jesenský, Jiří Kašpárek, Tomáš Komoň, Pavel Lana vs Matěj Dlabola – Jaroslav Coufalík, Martin Daniš, Filip Dlabola, Nikita Ivanov, Michal Jenček, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Pavel Mikulec
4. Lukáš Filip
23. Jakub Drbohlav
27. Matěj Dlabola
39., 59., 60., 60. Filip Dlabola
17. 4. 17 16:15 HANSP Palmeiras Prosek Sokol Suchdol TJ 4. 3:5 (1:3)
Průměrné a také celkem bojovné utkání. Hosté byli lepším a klidnějším týmem a proto zaslouženě berou oba dva body. Rosenberger
Palmeiras Prosek Sokol Suchdol TJ
Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Nikita Ivanov, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Pavel Mikulec vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Milan Jarkovský, Jakub Krebs, Tomáš Reilich, Michal Zatrapa