St 31.5.17 18:15 MIKU1 Regio Team Rumburaci A   (HL7E)
St 31.5.17 19:30 MIKU1 Santa Tranta PC C Mystique Dynamo CF   (HL3B)
St 31.5.17 20:45 MIKU1 Medvídkova tlapička Fešáci ve vatě   (HL5D)
Po 26.6.17 18:15 DEKAN Jedna noha netleská Určitě team Vršovice   (HL7B)
Po 26.6.17 19:30 DEKAN Tycho de Brahe FC A Bandidoz   (HL6B)

19. 6. 17 18:00 HRAB1 Milenium Praha FC Integrita Jinonice 11. 1:2 (0:2)
V poklidu hrané utkání s minimem faulů, plné nepřesností. Zvítězil šťastnější tým. Procházka
Milenium Praha FC Integrita Jinonice
Vít Uličný – Jakub Bára, Petr Hradecký, Lukáš Málek, Tomáš Nosek, Roman Šedrla vs Jan Kotrč – Jan Beneš, Jakub Jančí, Jan Kalaš, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec
32. Jakub Bára 15. Tomáš Kudláček
26. Vojtěch Seidl
55. Jan Kotrč
5. 6. 17 20:15 ZABEH Green shock FC Milenium Praha FC 10. 1:1 (1:0)
První poločas krásný fotbálek. Ve druhém vládla oboustranná zbytečná nervozita - jednomu týmu šlo o postup, druhému o sestup.
Green shock FC Milenium Praha FC
Radek Kohák – Pavel Brychta, Jiří Stejskal, Štěpán Tikovský, Zdeněk Urbanec, Václav Vaněček vs Vít Uličný – Jakub Bára, Martin Hauft, Petr Hradecký, Jiří Mack, Lukáš Málek, Tomáš Nosek, Martin Salvet, Roman Šedrla
19. Štěpán Tikovský 44 Štěpán Tikovský
48 Zdeněk Urbanec
51 Pavel Brychta
45. Jakub Bára 50. Tomáš Nosek
58. Petr Hradecký
29. 5. 17 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Dvacítka 9. 2:4 (1:2)
Mladí hráči Dvacítky soupeře přehráli a především ve 2. poločase byl rozdíl v pohybu markantní. Zasloužená výhra hostů. Dufek
Milenium Praha FC Dvacítka
Vít Uličný – Jakub Bára, Petr Hradecký, Robin Jackl, Jiří Mack, Lukáš Málek, Tomáš Nosek, Roman Šedrla vs Petr Chalupa – Pavel Češík, Patrik Doležal, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Josef Molák, Jakub Neuvirt, František Tůma, Tomáš Vanča
16. Jakub Bára 7. Jakub Neuvirt
15. Vít Halák
35. Patrik Ledvinka
47. František Tůma
22. 5. 17 19:30 DEKAN Dukla Praha FK Milenium Praha FC 8. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodla vydařená první desetiminutovka hostů. Dukla v závěru sahala po remíze, soupeř už si ale výsledek pohlídal. Alfréd Schubert, Artem Tsalyy
Dukla Praha FK Milenium Praha FC
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Adam Stoklasa vs Vít Uličný – Jakub Bára, Martin Hauft, Petr Hradecký, Lukáš Málek, Tomáš Nosek, Roman Šedrla
47., 59. Martin Rothe 6. Lukáš Málek
10. Jakub Bára
38. Martin Hauft
15. 5. 17 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Tlakové galoše 7. 0:7 (0:3)
Góly střílel jen jeden tým a zaslouženě vysoko vyhrál. Hošek
Milenium Praha FC Tlakové galoše
Vít Uličný – Martin Hauft, Petr Hradecký, Jiří Mack, Lukáš Málek, Tomáš Nosek, Roman Šedrla, Marek Šimůnek vs Vratislav Hromádko – Tomáš Císař, Adam Doležal, Tomáš Havran, Jiří Mergl, Matěj Novák, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Ladislav Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel
17., 19. Tomáš Havran
29., 52., 58. Tomáš Císař
36., 60. Lukáš Řeřicha
1. 5. 17 19:30 DEKAN Pirelli Milenium Praha FC 6. 3:1 (2:0)
Celkem rychlý fotbal, ve kterém byli v zakončování efektivnější domácí.
Pirelli Milenium Praha FC
František Jirsa – David Culek, Jiří Drha, Ondřej Ertl, František Kučera, Eduard Mráz, Ondřej Petroš, Marek Šetina, Michal Toma vs Vít Uličný – Jakub Bára, Petr Hradecký, Jiří Mack, Tomáš Nosek, Roman Šedrla, Marek Šimůnek
3. František Kučera
25. Marek Šetina
57. Jiří Drha
58. Marek Šimůnek
24. 4. 17 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Pigs FC 5. 1:3 (1:1)
Utkání dobré úrovně především díky vítěznému týmu Pigs.
Milenium Praha FC Pigs FC
Vít Uličný – Jakub Bára, Martin Hauft, Jan Konfršt, Jiří Mack, Lukáš Málek, Tomáš Nosek, Martin Salvet, Roman Šedrla, Marek Šimůnek vs Jiří Veškrna – Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Miroslav Slivenecký, Jakub Štěpánek, Michael Štěpánek, Jiří Záhora
28. Marek Šimůnek 11., 53. Ondřej Marek
45. Jakub Štěpánek
20. Jiří Veškrna
10. 4. 17 19:00 ZABEH Tream Deam FC Milenium Praha FC 4. 0:5 (0:2)
Kvalitní zápas. Vítězové využili herní převahu i brankově.
Tream Deam FC Milenium Praha FC
Josef Šumbera – Pavel Janský, Tomáš Janský, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, Jan Pokorný, Pavel Škabraha vs Vít Uličný – Jakub Bára, Martin Hauft, Petr Hradecký, Lukáš Málek, Tomáš Nosek, Roman Šedrla, Marek Šimůnek
9., 34. Martin Hauft
23., 46., 60. Marek Šimůnek
3. 4. 17 19:30 DEKAN Limita Milenium Praha FC 3. 0:2 (0:1)
Zasloužené vítězství Milenia, domácí víc mluvili, než hráli.
Limita Milenium Praha FC
Radek Matoušek – Jakub Hendrych, Filip Matoušek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Tomáš Zderadička vs Vít Uličný – Jakub Bára, Martin Hauft, Petr Hradecký, Jan Konfršt, Jiří Mack, Tomáš Nosek, Marek Šimůnek
20. Jiří Mack
32. Marek Šimůnek
27. 3. 17 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Klub odložených mužů 2. 6:0 (0:5)
Hosté po poločasové konfrontaci odmítli utkání dohrát. Zápas byl kontumován ve prospěch Milenia pro start hráče na cizí RP v týmu Klub odložených mužů. Martin Vobecký, Jiří Jindra
Milenium Praha FC Klub odložených mužů
Vít Uličný – Jakub Bára, Martin Hauft, Petr Hradecký, Jan Konfršt, Lukáš Málek, Martin Salvet, Roman Šedrla, Marek Šimůnek vs Jan Karban – Robert Cába, Tomáš Karban, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Martin Pišl, Matěj Šupina, Adam Větříček
11. Tomáš Karban
13., 26. Martin Mišovič
20., 24. Adam Větříček
20. 3. 17 19:30 DEKAN Jardovi Hřebíci Milenium Praha FC 1. 5:2 (2:1)
V první půli vyrovnané utkání. Po pauze aktivnější domácí, čímž si zajistili výhru. Pohledný a aktivní zápas z obou stran.
Jardovi Hřebíci Milenium Praha FC
Ondřej Novák – Michal Čermák, Michael Jirovský, Viktor Pavlíček, Adam Rožánek, Martin Šnajdr vs Vít Uličný – Jakub Bára, Martin Hauft, Petr Hradecký, Jiří Mack, Lukáš Málek, Tomáš Nosek, Roman Šedrla, Marek Šimůnek