6. 6. 17 18:00 HRAB2 Dvacítka Pigs FC 10. 3:0 (1:0)
Jednoznačné utkání ve prospěch domácích. Vukovič
Dvacítka Pigs FC
Petr Chalupa – Pavel Češík, Benjamin Činčila, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miroslav Polívka, František Tůma, Tomáš Vanča vs Václav Svatoch – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Jan Reitermann, Jiří Romanovský, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek
12., 43., 56. František Tůma
29. 5. 17 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Dvacítka 9. 2:4 (1:2)
Mladí hráči Dvacítky soupeře přehráli a především ve 2. poločase byl rozdíl v pohybu markantní. Zasloužená výhra hostů. Dufek
Milenium Praha FC Dvacítka
Vít Uličný – Jakub Bára, Petr Hradecký, Robin Jackl, Jiří Mack, Lukáš Málek, Tomáš Nosek, Roman Šedrla vs Petr Chalupa – Pavel Češík, Patrik Doležal, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Josef Molák, Jakub Neuvirt, František Tůma, Tomáš Vanča
16. Jakub Bára 7. Jakub Neuvirt
15. Vít Halák
35. Patrik Ledvinka
47. František Tůma
22. 5. 17 18:00 HRAB2 Dvacítka Limita 8. 2:0 (1:0)
Dvacítka byla i bez střídání celý zápas fotbalovějším týmem a zaslouženě vyhrála. Petr Voborník, Tomáš Matoušek
Dvacítka Limita
Luboš Dvořák – Pavel Češík, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Jakub Neuvirt, Tomáš Vanča vs Radek Matoušek – Filip Brodský, Jakub Hendrych, Filip Matoušek, Jaroslav Mrázek, Lukáš Toušek, Jiří Vepřek, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička
14. Tomáš Vanča
41. Patrik Ledvinka
17. 5. 17 18:15 MIKU2 Klub odložených mužů Dvacítka 7. 2:5 (1:2)
Rychlé utkání plné nepřesností i velmi pěkných akcí. Klub měl smůlu v zakončení, Dvacítka vytěžila z gólových šancí maximum. Jan Plachý
Klub odložených mužů Dvacítka
Jan Karban – Robert Cába, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Michael Pirčák, Matěj Šupina vs Petr Chalupa – Michal Báča, Pavel Češík, Benjamin Činčila, Luboš Dvořák, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Josef Molák, Jakub Neuvirt, František Tůma, Tomáš Vanča
11. Ondřej Nekola
42. Tomáš Kroužecký
46 Ondřej Nekola 15., 49. František Tůma
29., 55. Luboš Dvořák
59. Pavel Češík
3. 5. 17 19:15 HRAB3 Dvacítka Jardovi Hřebíci 6. 5:2 (3:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a po zásluze berou dva body. Slušně hrané utkání v dobrém tempu. Leoš Knap
Dvacítka Jardovi Hřebíci
Karel Michal – Michal Báča, Pavel Češík, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Jakub Neuvirt, František Tůma, Tomáš Vanča vs Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich
21. František Tůma
23., 32. Pavel Češík
27. Tomáš Vanča
34., 55. Václav Ulrich
24. 4. 17 18:15 MIKU4 Integrita Jinonice Dvacítka 5. 7:1 (3:1)
První poločas začala lépe Integrita, která vstřelila dva góly. Až ve druhé části poločasu Dvacítka srovnala hru a přidala gól. Po přestávce už to byla jasná záležitost domácích. Husák
Integrita Jinonice Dvacítka
Jan Kotrč – Jan Beneš, Jan Farkaš, Jakub Jančí, Jan Kalaš, Václav Karas, Tomáš Kudláček, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl vs Karel Michal – Pavel Češík, Benjamin Činčila, Patrik Ledvinka, Josef Molák, František Tůma, Tomáš Vanča
2., 53. Matěj Štrébl
16., 46., 58. Jan Beneš
24. OG
33. Václav Karas
28. František Tůma
10. 4. 17 20:15 ZABEH Dvacítka Green shock FC 4. 3:0 (1:0)
Utkání velmi dobré úrovně. Vyrovnaný průběh, v koncovce byla důraznější Dvacítka.
Dvacítka Green shock FC
Karel Michal – Benjamin Činčila, Patrik Doležal, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Jakub Neuvirt, Miroslav Polívka, František Tůma, Tomáš Vanča vs Jan Obermajer – Pavel Brychta, Michal Šimák, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček
17. František Tůma
45. Patrik Ledvinka
51. Vít Halák
3. 4. 17 19:00 ZABEH Dvacítka Tream Deam FC 3. 9:1 (3:0)
Naprosto jednoznačné vítězství domácích. Hostům by nepomohlo, ani kdyby měli hráče na střídání. Přesto hráli naplno až do konce.
Dvacítka Tream Deam FC
Karel Michal – Benjamin Činčila, Patrik Doležal, Luboš Dvořák, Patrik Ledvinka, Josef Molák, Jakub Neuvirt, Tomáš Vanča vs Jan KrpataPetr Aksamít, Adam Drnek, Pavel Janský, Tomáš Janský, Jan Pokorný
2., 33., 35., 54. Luboš Dvořák
25., 49. Benjamin Činčila
27. Jakub Neuvirt
46. Josef Molák
59. Patrik Doležal
56. Pavel Janský
27. 3. 17 18:15 MIKU2 Dukla Praha FK Dvacítka 2. 0:7 (0:2)
Jednoznačná záležitost týmu Dvacítka.
Dukla Praha FK Dvacítka
Tibor Szenczi – Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Martin Rothe vs Karel Michal – Benjamin Činčila, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Jan Losenický, Josef Molák, Jakub Neuvirt, František Tůma, Tomáš Vanča
5., 16., 45. František Tůma
50., 55. Jakub Neuvirt
57., 58. Benjamin Činčila
20. 3. 17 19:15 HRAB2 Dvacítka Tlakové galoše 1. 5:2 (0:1)
Velmi dobré utkání, v němž se "jezdilo" od první do poslední minuty. Věkově o poznání mladší Dvacítka se vyrovnala soupeři v důrazu, což byl základ jejich pozdějšího úspěchu. Voldán
Dvacítka Tlakové galoše
Petr Chalupa – Pavel Češík, Benjamin Činčila, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Jan Losenický, Josef Molák, Jakub Neuvirt, Tomáš Vanča vs Michal Bednář – Šimon Chalupa, Adam Doležal, Tomáš Havran, Jiří Mergl, Matěj Novák, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Jaroslav Rosol, Ladislav Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel