Hanspaulská liga 6J

jaro 2017

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
So 17.6.17 11:15 P2 Guaraní Hashlerka THC 1993 A 11. 6:0
So 17.6.17 11:15 TEMPO SG-II Butovice Devils of Zderaz 11. 0:7
So 17.6.17 11:15 P1 Krabice Šachťor Praha CF 11. 1:4
So 17.6.17 11:15 DEKAN Sokol V.-Notorax B Alej FK B 11. 9:4
So 17.6.17 11:15 ZAK Plameňáci 1.FC B Lucky team 11. 5:4
So 17.6.17 11:15 P3 Nulová šance Fernet team Říčany 11. 1:2
Další výsledky

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Devils of Zderaz 11 11 0 0 48:16 22
2. Šachťor Praha CF 11 7 0 4 58:33 14
3. Guaraní 11 6 2 3 41:24 12
4. Krabice 11 6 0 5 35:26 12
5. Lucky team 11 5 1 5 47:37 11
6. Fernet team Říčany 11 5 1 5 25:27 11
7. Plameňáci 1.FC B 11 5 0 6 32:43 10
8. Alej FK B 11 4 1 6 30:36 9
9. Sokol V.-Notorax B 11 4 0 7 38:53 8
10. Hashlerka THC 1993 A 11 4 0 7 24:43 8
11. Nulová šance 11 3 1 7 23:41 7
12. SG-II Butovice 11 2 2 7 10:32 6

Komentář

Po letní přestávce znovu přichází čas fotbalové Hanspaulské ligy, která právě otevírá svou v pořadí už 91. sezonu. Od druhého hracího týdne vaší skupiny budete na tomto místě nacházet krátký komentář mapující aktuální kolo. Žádost o opravy střelců, sestav nebo jakékoliv další připomínky a podněty

Zobrazit celý text
pište prosím na mail vedouci@psmf.cz. Hodně štěstí na hřišti přeje redakce Týdeníku Hanspaulka.

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
17. 6. 17 11:15 P2 Guaraní Hashlerka THC 1993 A 11. 6:0 (3:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas proběhl v klidu. Domácí lehce dominovali a zápas vyhráli.
Guaraní Hashlerka THC 1993 A
Ignacio Moris Morón – Taras Andriychuk, Julian Eliel Castillo Vela, Victor Garcia Saiz, Alcides Gabriel Grance Valiente, Oleksandr Vovchuk, Yuriy Vovchuk vs Milan Pristaš – Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Martin Kašík, Ondřej Nývlt, František Podhorský, Jakub Táborský
Góly Karty Góly Karty
9., 26., 58. Oleksandr Vovchuk
17., 41., 57. Ignacio Moris Morón
13 Yuriy Vovchuk
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
17. 6. 17 11:15 TEMPO SG-II Butovice Devils of Zderaz 11. 0:7 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Hrál se klidný zápas, v 1. poločase více než vyrovnaný průběh utkání, nikdo by nevěřil, že hrál první s posledním.
SG-II Butovice Devils of Zderaz
Vítězslav Černý – Jakub Beran, Michal Chytka, Jan Hanton, Mario Stašák, Jan Surovec vs Milan Morávek – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev
Góly Karty Góly Karty
12., 47., 48., 60., 60. Jindřich Dobřanský
45. Petr Balek
58. František Dobřanský
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
17. 6. 17 11:15 P1 Krabice Šachťor Praha CF 11. 1:4 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Poklidné utkání skončilo vítězstvím týmu Šachťor, který od počátku utkání dával najevo herní převahu, i když soupeři se snaha a sportovnost se nedá upřít.
Krabice Šachťor Praha CF
Filip Loužecký – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Jiří Vana, Petr Zikmunda vs Roman Kreisinger – Vasyl Benca, Denys Bodnar, Denys Danylych, Vasyl Danylych, Jakub Motl, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Oleksandr Popok, Serhiy Soyma
Góly Karty Góly Karty
59. Martin Dvořák 10 Marek Fišer 23., 29., 48. Denys Danylych
47. Miroslav Novotný
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
17. 6. 17 11:15 DEKAN Sokol V.-Notorax B Alej FK B 11. 9:4 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Alej ve čtyřech se dostala na dostřel, ale fyzické síly jí v závěru došly. Smetana
Sokol V.-Notorax B Alej FK B
Jakub Michajluk – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Ondřej Kuchař, Petr Kuna, Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Josef Šafránek, Tomáš Tesař vs Petr Hanzalius – Ivan Karhan, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček, Josef Zeman
Góly Karty Góly Karty
16., 38., 48. Petr Kuna
24., 52., 55. Dominik Guttenberg
56. Tomáš Tesař
57. Josef Šafránek
57. Václav Horejsek
39. Ivan Karhan
48., 50., 58. Josef Zeman
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
17. 6. 17 11:15 ZAK Plameňáci 1.FC B Lucky team 11. 5:4 (4:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Plameňáci vyhráli díky šťastnější koncovce.
Plameňáci 1.FC B Lucky team
Martin Duha – Lukáš Dajčar, Michal Jun, David Kadleček, Karel Pavlišín, Ondřej Rožec, Jiří Sejpka, Václav Štefan vs Dušan Blaha – Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Martin Valter
Góly Karty Góly Karty
5., 19. Karel Pavlišín
7., 52. Lukáš Dajčar
16. Michal Jun
27., 47. Martin Valter
28., 33. Jan Hajda
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
17. 6. 17 11:15 P3 Nulová šance Fernet team Říčany 11. 1:2 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnaný zápas s minimem šancí. Smetana
Nulová šance Fernet team Říčany
Tomáš AxlerJan Bernhardt, David Borovička, Leoš Buřval, Václav Jindřich, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Petr Fiala – Michal Havránek, Václav Horník, Daniel Krčmář, Martin Kučera, Tomáš Kučera, Jakub Macháček, Jiří Macháček, Tomáš Remek
Góly Karty Góly Karty
22. Jan Bernhardt 31. Václav Horník
47. Daniel Krčmář

Statistika skupiny za jaro

Pořadí Jméno Tým Gólů
1. Jindřich Dobřanský Devils of Zderaz 23
2. Denys Danylych Šachťor Praha CF 15
3. Oleksandr Popok Sparta Pankrác 15
4. Oleksandr Vovchuk Guaraní 13
5. Jan Hajda Lucky team 13
6. Dominik Guttenberg Sokol V.-Notorax B 12
7. Miroslav Novotný Plameňáci 1.FC A 11
8. Josef Dašek Lucky team 11
9. David Nekola Nulová šance 10
10. Martin Dvořák Krabice 8
11. Tomáš Sokol Hashlerka 1993 A 8
12. Petr Hanzalius Alej FK B 8
13. Martin Valter Lucky team 8
14. Jakub Gottwald Lucky team 8
15. Filip Loužecký Krabice 8
16. Petr Kuna Sokol V.-Notorax B 8
17. Lukáš Dajčar Plameňáci 1.FC A 8
18. Karel Pavlišín Plameňáci 1.FC A 8
19. Pavel Kafka Krabice 6
20. Daniel Krčmář Fernet team Říčany 6
Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 28. 9. 22, 15:35