17. 6. 17 11:15 DEKAN Sokol V.-Notorax B Alej FK B 11. 9:4 (2:0)
Alej ve čtyřech se dostala na dostřel, ale fyzické síly jí v závěru došly. Smetana
Jakub Michajluk – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Ondřej Kuchař, Petr Kuna, Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Josef Šafránek, Tomáš Tesař vs Petr Hanzalius – Ivan Karhan, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček, Josef Zeman
57. Václav Horejsek
39. Ivan Karhan
48., 50., 58. Josef Zeman
10. 6. 17 10:00 ZAK Šachťor Praha CF Sokol V.-Notorax B 10. 7:3 (3:1)
Zasloužené vítězství domácích, kdy klidně mohli vyhrát větším rozdílem. Jan Dont
Šachťor Praha CF Sokol V.-Notorax B
Roman Kreisinger – Vasyl Benca, Denys Danylych, Jakub Motl, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Oleksandr Popok, Serhij Sojma vs Jakub Michajluk – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Ondřej Kuchař, Petr Kuna, Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Josef Šafránek, Tomáš Tesař
60. Václav Horejsek
4. 6. 17 11:15 ZAK SG-II Butovice Sokol V.-Notorax B 9. 0:1 (0:1)
Hostům se podařilo díky jediné šanci vstřelit gól a díky gólovému deficitu domácích zvítězit.
SG-II Butovice Sokol V.-Notorax B
Lukáš Krist – Jakub Beran, Vítězslav Černý, Jan Hanton, Přemysl Horký, Jakub Ježek, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Martin Stupka, Jan Surovec vs Ondřej Kuchař – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Petr Kuna, Pavel Kunst, Jakub Michajluk, Lukáš Nevrlý
20. Dominik Guttenberg
28. 5. 17 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Plameňáci 1.FC B 8. 7:2 (4:0)
Notorax jasně lepší na hřišti a zcela po zásluze utkání dovedl do vítězného konce. Dufek
Sokol V.-Notorax B Plameňáci 1.FC B
Josef Šafránek – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Ondřej Kuchař, Petr Kuna, Pavel Kunst, Jakub Michajluk, Lukáš Nevrlý, Tomáš Tesař vs Martin Duha – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Michal Jun, David Kadleček, Karel Pavlišín, Jiří Sejpka, Václav Štefan
5. Jakub Michajluk
20., 60. Dominik Guttenberg
22., 33. Ondřej Kuchař
27. Václav Horejsek
54. Petr Kuna
40., 58. Karel Pavlišín
21. 5. 17 12:30 ZAK Nulová šance Sokol V.-Notorax B 7. 1:4 (0:1)
V prvním poločase si Sokol vytvořil gólový náskok, ve druhém poločase přidal tři góly a vyhrál. Husák
Nulová šance Sokol V.-Notorax B
Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Josef Klapal, David Nekola, Petr Šmejkal vs Jakub Michajluk – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Ondřej Kuchař, Petr Kuna, Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Josef Šafránek, Tomáš Tesař
34. Martin Dvořák 16., 49., 51., 54. Dominik Guttenberg
14. 5. 17 11:15 ZAK Krabice Sokol V.-Notorax B 5. 13:3 (4:1)
Utkání proběhlo v klidu. Oba týmy hrály fair-play. Lukáš Budský
Krabice Sokol V.-Notorax B
Marek Fišer – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Jiří Vana, Petr Zikmunda vs Jakub Michajluk – Václav Horejsek, Petr Kuna, Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Tomáš Tesař
60. Pavel Kunst
23. 4. 17 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Hashlerka THC 1993 A 4. 2:4 (0:1)
Poměrně vyrovnané utkání. Nicméně Hashlerka si přece jen vytvořila více nebezpečných šancí a zaslouženě bere 2 body. Domácí se sice nevzdávali, v závěru soupeře přitlačili, ale když se jim konečně podařilo snížit, prakticky z rozehrávky dostali další gól a veškerým jejich nadějím byl konec.
Sokol V.-Notorax B Hashlerka THC 1993 A
Lukáš Nevrlý – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Ondřej Kuchař, Petr Kuna, Pavel Kunst, Josef Šafránek, Tomáš Tesař vs Tomáš Prchal – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Martin Kašík, Ondřej Nývlt, František Podhorský, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Jakub Táborský
50. Ondřej Kuchař
53. Dominik Guttenberg
7. Petr Glamoš
40. Bohuslav Čmelík
50. Martin Kašík
51. Tomáš Sokol
17. 4. 17 20:00 ZAK Sokol V.-Notorax B Guaraní 6. 0:6 (0:1)
První poločas měli Guaraní více ze hry i mnohem více šancí než Notorax, ve druhém nastříleli další góly a zaslouženě zvítězili.
Sokol V.-Notorax B Guaraní
Lukáš Nevrlý – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Pavel Kunst, Jakub Michajluk, Tomáš Tesař vs Santiago Herva Pintor – Taras Andriychuk, Ricardo A. Bello B., Tomáš Bohdal, Julian Eliel Castillo Vela, Ezequiel González, Oleksandr Vovchuk, Juan José Zamphirópolos
22., 45., 54. Tomáš Bohdal
50., 56. Julian Eliel Castillo Vela
60. Oleksandr Vovchuk
9. 4. 17 12:30 ZAK Fernet team Říčany Sokol V.-Notorax B 3. 6:2 (4:1)
Zápas plný šancí. Domácí byli v 1. půli lepší, ve 2. se hostům povedlo zvednout, ale náskok domácích dokázali jen snížit. Janča
Fernet team Říčany Sokol V.-Notorax B
Jakub Macháček – Petr Fiala, Daniel Krčmář, Martin Kučera, Jiří Macháček, Martin Rákosník, Tomáš Remek vs Jakub Michajluk – Václav Horejsek, Petr Kuna, Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Josef Šafránek, Tomáš Tesař
10., 17. Jiří Macháček
25., 55. Daniel Krčmář
29. Tomáš Remek
58. Martin Kučera
27., 41. Tomáš Tesař
2. 4. 17 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Lucky team 2. 4:5 (1:4)
Pohledné utkání s mohutným finišem domácích, který ale na hosty nakonec nestačil. Dufek
Sokol V.-Notorax B Lucky team
Jakub Michajluk – Václav Horejsek, Petr Kuna, Pavel Kunst, Josef Šafránek, Tomáš Tesař vs Michal Adámek – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Pavel Najman