10. Hashlerka THC 1993 A 11 4 0 7 24:43 8

Ne 9.4.17 13:45 TEMPO Pogo Praha FC Samson Žižkov 1.FC   (HL8K)
Ne 9.4.17 15:00 TEMPO Blesk VK A Bamboocha City   (HL3D)
Ne 14.5.17 15:00 MIKU1 Komety FC B Černý pumy   (HL6K)
Ne 14.5.17 16:15 MIKU1 Jižní Sheepy Komety FC A   (HL5I)
Ne 14.5.17 17:30 MIKU1 Čanda bůráků Kanálpucers PL   (HL5I)

17. 6. 17 11:15 P1 Krabice Šachťor Praha CF 11. 1:4 (0:2)
Poklidné utkání skončilo vítězstvím týmu Šachťor, který od počátku utkání dával najevo herní převahu, i když soupeři se snaha a sportovnost se nedá upřít.
Krabice Šachťor Praha CF
Filip Loužecký – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Jiří Vana, Petr Zikmunda vs Roman Kreisinger – Vasyl Benca, Denys Bodnar, Denys Danylych, Vasyl Danylych, Jakub Motl, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Oleksandr Popok, Serhij Sojma
59. Martin Dvořák 10 Marek Fišer 23., 29., 48. Denys Danylych
47. Miroslav Novotný
10. 6. 17 10:00 ZAK Šachťor Praha CF Sokol V.-Notorax B 10. 7:3 (3:1)
Zasloužené vítězství domácích, kdy klidně mohli vyhrát větším rozdílem. Jan Dont
Šachťor Praha CF Sokol V.-Notorax B
Roman Kreisinger – Vasyl Benca, Denys Danylych, Jakub Motl, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Oleksandr Popok, Serhij Sojma vs Jakub Michajluk – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Ondřej Kuchař, Petr Kuna, Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Josef Šafránek, Tomáš Tesař
60. Václav Horejsek
3. 6. 17 10:00 KBELY Hashlerka THC 1993 A Šachťor Praha CF 9. 1:10 (1:2)
Průběh zápasu nebyl zdaleka tak jednoznačný, domácí ale zejména v prvním poločase promarnili spoustu vyložených šancí a dvakrát trefili tyč. Jejich odpor pak zlomily dva slepené góly zkraje druhé půle a v pohodě hrající česko-ukrajinský výběr Šachťoru už pak dál vedení jen navyšoval. Důležitá byla také absence střídajících hráčů na straně Hashlerky, unavená šestice na hřišti tak proti běhavějším a výrazně mladším protihráčům v závěru neodolala ani potupné desítce. Rosenberger
Hashlerka THC 1993 A Šachťor Praha CF
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Jakub Táborský vs Roman Kreisinger – Vasyl Benca, Jakub Motl, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Oleksandr Popok, Serhij Sojma
19. Tomáš Sokol 17 Bohuslav Čmelík 4., 41. Serhij Sojma
11., 50., 59., 59. Oleksandr Popok
34. Václav Mottl
36., 48. Miroslav Novotný
60. Vasyl Benca
27. 5. 17 10:00 KBELY Šachťor Praha CF SG-II Butovice 8. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
13. 5. 17 11:15 KBELY Fernet team Říčany Šachťor Praha CF 7. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu. Trnka
Fernet team Říčany Šachťor Praha CF
Jakub Macháček – Petr Fiala, Václav Horník, Daniel Krčmář, Martin Kučera, Jiří Macháček, Martin Rákosník vs Roman Kreisinger – Vasyl Benca, Jakub Motl, Serhij Sojma
6. 5. 17 10:00 KBELY Šachťor Praha CF Plameňáci 1.FC B 6. 12:3 (5:1)
Jednoznačné utkání.
Šachťor Praha CF Plameňáci 1.FC B
Roman Kreisinger – Denys Bodnar, Denys Danylych, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Oleksandr Popok, Serhij Sojma vs David Kadleček – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Michal Jun, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Ondřej Rožec, Karel Růžička, Václav Štefan
8., 25., 56. Miroslav Novotný
15., 36., 56. Oleksandr Popok
18., 30., 34., 45., 46., 58. Denys Danylych
30. Lukáš Dajčar
55., 55. Michal Jun
29. 4. 17 10:00 KBELY Lucky team Šachťor Praha CF 5. 10:3 (7:1)
Jednoznačné a zasloužené vítězství domácích. Ti předvedli kvalitní kompaktní týmový výkon. Naproti tomu hosté působili spíše jako soubor individualit a hlavně zpočátku hráli neuvěřitelně naivně, když nechávali svého soupeře chodit až do několikanásobných přečíslení, který je za to nemilosrdně trestal. Ve druhém poločase se hra trochu vyrovnala, i díky změně gólmana v bráně domácích, nicméně o vítězi už bylo dávno rozhodnuto. Pavel Potměšil
Lucky team Šachťor Praha CF
Vít Skramužský – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Martin Valter vs Václav Morch – Vasyl Danylych, Roman Kreisinger, Jakub Motl, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Oleksandr Popok, Ivan Prodan