St 17.5.17 18:00 SCBEC Ugandská ťava VET Pralinky F.C.K.   (VL4C)
St 17.5.17 19:15 SCBEC Black bridge elite Gepard AFC   (HL4C)
St 17.5.17 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Pendula Bona AC   (HL4C)
Po 5.6.17 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Touš KK   (VL4A)
Po 5.6.17 19:00 ZABEH Tream Deam FC Tlakové galoše   (HL6A)
Po 5.6.17 20:15 ZABEH Green shock FC Milenium Praha FC   (HL6A)

22. 6. 17 19:30 MIKU4 Prtzalona C.F. Lazareth 11. 4:1 (1:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání se po přestávce zlomilo ve prospěch domácích.
Prtzalona C.F. Lazareth
Patrik Sedliský – Patrik Diamant, Tomáš Dušánek, Michal Hochsteiger, Pavel Hrabec, Lukáš Jakoubek, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal, Michal Vojta vs Marian Holub – Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Lukáš Halfar, Jiří Hobza, Michal Hošek, Vít Jankovský, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Daniel Žalman
18. Pavel Hrabec
34., 48. Tomáš Dušánek
56. Martin Schönfeld
24. Jiří Hobza
8. 6. 17 20:45 ARIT Lazareth Pivojs s.r.o.1.FC 10. 2:2 (1:0)
Ze začátku utkání mírná převaha domácích a brzké vedení. Hosté hru postupně vyrovnali a soupeře i zatlačili.
Lazareth Pivojs s.r.o.1.FC
Marian Holub – Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Lukáš Halfar, Tomáš Hobza, Vít Jankovský, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman vs Heřman Kempfer – Emanuel Gubrický, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Jiří Králík, Vladislav Nový, Benjamin Tůma
8. Zbyněk Brada
47. Vít Jankovský
40., 49. Michal Kapička
31. 5. 17 18:15 HANSP Pivní pohoda AC Lazareth 9. 2:4 (1:1)
Vyrovnaný zápas. Jiří Brychta, Jiří Stejskal
Pivní pohoda AC Lazareth
Daniel Šebela – Ondřej Duben, Mariusz Gongola, Václav Krch, Jakub Matějka, Lukáš Musil, Michal Pastorek, Jan Říha vs Marian Holub – Zbyněk Brada, Lukáš Halfar, Jiří Hobza, Tomáš Hobza, Vít Jankovský, Filip Lukeš, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman
20. Mariusz Gongola
56. Jan Říha
29. Tomáš Hobza
45., 55. Jiří Hobza
50. Filip Lukeš
18. 5. 17 19:15 STER1 Lazareth Omlékované Sojky 8. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí, hlavně v prvním poločase. Ve druhé půli se na obou stranách více otevřela hra, což vedlo ke vstřelené brance hostů. Domácí vyrovnali v posledních vteřinách zápasu. Utkání na obou stranách chyběla fotbalovost. Roman Sluka, Jaroslav Uhlík
Lazareth Omlékované Sojky
Marian Holub – Richard Bobčík, Zdeněk Douda, Lukáš Halfar, Tomáš Hobza, Michal Hošek, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner
60. Tomáš Hobza 45 Marian Holub 47. Martin Bartůněk 40. Tomáš Mrkvička
11. 5. 17 18:15 ARIT Ol´school Fellas BK Lazareth 7. 3:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas s ukázkovým vlastencem rozhodl závěrečný tlak Ol´school. Zdeněk Švajda, Jan Vnouček
Ol´school Fellas BK Lazareth
Matúš Baliak – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter, Daniel Vaculík vs Marian Holub – Richard Bobčík, Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Lukáš Halfar, Michal Hošek, Filip Lukeš, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Daniel Žalman
18. Daniel Vaculík
53. Ondřej Kučera
58. Jakub Schlichter
34. OG
34. Daniel Žalman
4. 5. 17 19:00 ZABEH Lazareth Indus 6. 1:11 (1:7)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu, který svého soupeře jasně deklasoval. Kohout,Hauptmann
Lazareth Indus
Marian Holub – Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Lukáš Halfar, Tomáš Hobza, Michal Hošek, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman vs Jiří Englich – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Filip Laník, Filip Malý, Zdeněk Tichý
6. Daniel Žalman 5., 30., 41., 55. Zdeněk Tichý
15., 16., 17., 18. Jakub Hlava
21. Filip Laník
49., 50. Jan Dřevíkovský
27. 4. 17 18:15 HANSP Lazareth Zde je místo ... 5. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza, ale po pěkné akci v 54. min rozhodl dobře hrající Mahler. Boubín
Lazareth Zde je místo ...
Richard Bobčík – Zbyněk Brada, Lukáš Halfar, Tomáš Hobza, Vít Jankovský, Filip Lukeš, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman vs Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad
6. Tomáš Hobza 5. David Komárek
54. Jakub Mahler
20. 4. 17 20:15 MOTO1 FC 1869 Lazareth 4. 2:8 (2:4)
Jednoznačný zápas pro hosty, usnadněný domácím týmem, který se sešel bez střídání.
FC 1869 Lazareth
Josef Šafařík – Jakub Čečák, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Petr Pavlíček vs Marian Holub – Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Lukáš Halfar, Jiří Hobza, Tomáš Hobza, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman
10., 26. Lukáš Novák 10., 48. Martin Ořešník
23. Zdeněk Douda
26., 46., 57. Jiří Hobza
28. Lukáš Halfar
51. Tomáš Hobza
13. 4. 17 19:30 ARIT Lazareth Tohle není hokej? 3. 2:8 (2:2)
Navzdory skóre to byl celkem vyrovnaný zápas. Hosté měli díky velkému počtu hráčů více sil na konci, což rozhodlo. Kohout
Lazareth Tohle není hokej?
Marian Holub – Zbyněk Brada, Lukáš Halfar, Vít Jankovský, Filip Lukeš, Martin Ořešník, Daniel Žalman vs Daniel Samec – Filip Buriánek, Petr Czinege, Filip Hornát, Jindřich Lenz, Tomáš Randl, Martin Švarc, Petr Varvařovský, Adam Zet
4. Martin Ořešník
29. Filip Lukeš
16., 21., 46. Petr Varvařovský
32. Martin Švarc
34., 45., 56. Petr Czinege
43. Filip Hornát
6. 4. 17 19:30 HANSP Ravens FC Lazareth 2. 3:2 (3:1)
Domácí si v první půli vypracovali vedení, které i přes snížení hostujícího týmu v pohodě udrželi. Husák
Ravens FC Lazareth
Vojtěch Dub – Štěpán Dub, Jiří Futera, Petr Hradecký, Martin Huml, Tomáš Machů, Michal Vacek, Adam Žižka vs Marian Holub – Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Lukáš Halfar, Vít Jankovský, Filip Lukeš, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Daniel Žalman
9., 24. Martin Huml
12. Michal Vacek
16., 40. Filip Lukeš
23. 3. 17 19:30 ARIT Lazareth VZ 1. 4:2 (2:0)
Domácí Lazareth se předvedl kombinační hrou a po první půli zaslouženě vedl. Hosté, kteří těžili především z individuálních akcí Petráčka a Kasalického, bez hráčů na střídání fyzicky nestíhali a po dvou slepených gólech Hobzy podlehli. Čapla
Lazareth VZ
Marian Holub – Zbyněk Brada, Lukáš Halfar, Tomáš Hobza, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman vs Tomáš Černý – Jan Kasalický, Petr Kasalický, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek