1. 6. 17 20:15 P2 PRKA Žabí hlen 9. 6:2 (2:0)
Utkání velmi dobré úrovně. Mírnou převahu vítěz vyjádřil i brankově.
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Vít Pecánek – Jan Bárta, Marek Berka, Petr Lebeda, Václav Los, Vladimír Rys, Miroslav Vokáč
58. Marek Viták
47. Václav Los
50. Marek Berka
25. 5. 17 20:15 MOTO2 Žabí hlen Šméčka 8. 3:12 (2:3)
Statečný boj Hlenu s mladíky ze Šméčka. Ovšem ukázalo se, že Šméčka nehrála v prvním poločase na sto procent. Na úvod druhé půle přeřadila na vyšší rychlost a během pěti minut nebylo co řešit. Sympatické bylo, že i za značně nepříznivého stavu domácí nesložili obranu a stále se snažili. Na svého soupeře ovšem neměli.
Žabí hlen Šméčka
Vladimír Rys – Marek Berka, Jakub Fryč, Pavel Jakoubek, Petr Lebeda, Václav Los, Vít Pecánek, Miroslav Vokáč vs Miloš Prídavok – Tomáš Hruška, Pavel Kasal, Martin Lošonský, David Petrmann, Jiří Šmolík
13., 27., 47. Václav Los 5. Martin Lošonský
7., 32., 33., 35., 57. Jiří Šmolík
30., 42., 48. David Petrmann
34., 49. Pavel Kasal
58. Miloš Prídavok
18. 5. 17 20:45 DEKAN No madam ! B Žabí hlen 7. 5:1 (3:0)
Domácí lepším mužstvem po všech stránkách. Kovařík
No madam ! B Žabí hlen
Tomáš Baier – Petr Dvořák, Petr Linka, Kamil Málek, Pavel Nedbálek, Petr Novotný vs Jan Bárta – Marek Berka, Pavel Jakoubek, Petr Lebeda, Václav Los, Vít Pecánek, Vladimír Rys, Miroslav Vokáč
16., 28. Pavel Nedbálek
18. Petr Novotný
38., 39. Petr Dvořák
56. Vít Pecánek
4. 5. 17 19:00 MOTO3 Žabí hlen Strahovská 10 B 6. 0:3 (0:1)
V poklidu odehraný pěší fotbal. Procházka, Rajniš
Žabí hlen Strahovská 10 B
Jan Bárta – Marek Berka, Pavel Jakoubek, Petr Lebeda, Václav Los, Vít Pecánek, Vladimír Rys, Miroslav Vokáč vs Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Lukáš Drbola, Ladislav Havlíček, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
26. David Vícha
45. Ladislav Havlíček
50. Jan Václavík
26. 4. 17 17:30 ARIT Kopanda team FC Žabí hlen 5. 5:1 (3:1)
Hosté byli fotbalovější, ale chybí jim fyzička a větší tah na branku. Kopanda skórovala z přečíslení. Vladimír Nedvídek, Adam Kulík
Kopanda team FC Žabí hlen
Radek Churaň – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Martin Hložek, Vojtěch Miler, Václav Žofka vs Vít Pecánek – Marek Berka, Pavel Jakoubek, Petr Lebeda, Václav Los, Vladimír Rys, Miroslav Vokáč
10., 15., 37. Radek Churaň
13. Martin Bošiak
44. Tomáš Gorol
14. Vladimír Rys
49. Václav Los
20. 4. 17 20:15 MOTO2 Žabí hlen SP Clif 4. 3:2 (2:0)
Hosté hráli 4+1, přesto se domácí dlouho nemohli prosadit. V druhém poločase domácí zahodili spoustu šancí, navíc z protiútoků inkasovali a hostující gólman je trápil až do konce. Kohout
Žabí hlen SP Clif
Jan Bárta – Marek Berka, Jakub Fryč, Pavel Jakoubek, Václav Los, Vít Pecánek, Vladimír Rys, Miroslav Vokáč vs Karel ŠturmaPavel Řezníček, Tomáš Šebek, Jan Štěpánek, Martin Václavík
11. Marek Berka
29. Pavel Jakoubek
35. Vladimír Rys
45., 54. Jan Štěpánek
4. 4. 17 18:15 STOD Guinness AC Žabí hlen 3. 0:5 (0:2)
Utkání solidní úrovně, v němž vítěz zúročil svou převahu i brankově.
Guinness AC Žabí hlen
Michal Tichý – Daniel Fára, Miroslav Klinka, Pavel Majringer, Petr Mánek, Tomáš Rakušan vs Jan Bárta – Marek Berka, Jakub Fryč, Pavel Jakoubek, Petr Lebeda, Václav Los, Vít Pecánek, Vladimír Rys, Miroslav Vokáč
18. Marek Berka
27. Václav Los
36. Pavel Jakoubek
44. Vladimír Rys
59. Vít Pecánek
29. 3. 17 19:15 HRAB1 Žabí hlen Senioři Praha B 2. 1:6 (0:2)
Slušně hrané utkání dobré úrovně, i přes výsledek vyrovnané, domácí ale totálně vyhořeli v koncovce.
Žabí hlen Senioři Praha B
Vladimír Rys – Jan Bárta, Marek Berka, Jakub Fryč, Petr Lebeda, Václav Los, Vít Pecánek, Miroslav Vokáč vs Jan Bozděch – Aleš Běhal, Carlos Martinez Exposito, Bohuslav Macháček, Daniel Růžička, Pavel Šindelář, Tomáš Vítek
54. Václav Los 1. Bohuslav Macháček
29., 42., 59. Tomáš Vítek
33., 41. Pavel Šindelář
22. 3. 17 18:15 HANSP GFC Žabí hlen 1. 3:4 (1:2)
Utkání odpovídající úrovni osmé ligy. V první půli převaha sehranějšího Hlenu, který však neproměnil několik šancí. Začátek druhého poločasu patřil domácím, kteří svou nadšenou hrou stav zápasu otočili. Po chybě obrany hosté opět vyrovnali a v závěru se štěstí přiklonilo na jejich stranu.