Po 11.9.17 18:15 BECH Gambrinus VH VET Santa Tranta VET   (VL1A)
Po 11.9.17 19:30 BECH Dynamo Prak Klapzubova jedenáctka   (HL8D)
Po 11.9.17 20:45 BECH Admira 97 Berlusconi SV   (HL6B)
Pá 10.11.17 18:15 PRKOP Hajduk Hůrka B Pekárna Kabát   (HL8J)
Pá 10.11.17 19:30 PRKOP Ukradený širáci President FC   (HL5G)

6. 12. 17 19:00 P2 Holosmetky FC B Eden 1999 11. 1:2 (1:1)
Velmi pohledné, bojovné a vyrovnané utkání. Rozhodla lepší koncovka hostů. Kohout
Holosmetky FC B Eden 1999
Lukáš Augustýn – Jakub Čihák, Stanislav Hnát, Patrik Laibl, Filip Mrštík, Martin Šmida vs Karel Mařík – Zdeněk Kašpárek, Petr Materna, Ladislav Němec, Adam Rojdl, Jakub Vaněk
10. Stanislav Hnát 20. Petr Materna
46. Jakub Vaněk
22. 11. 17 19:30 PRKOP Eden 1999 Gladiators Beroun 10. 5:4 (2:1)
Pohledné, čistě hrané utkání. Eden se dostal záhy do vedení a většinu zápasu měl hru pod kontrolou. Hosté se ale nevzdali a v poslední desetiminutovce sahali po remíze.
Eden 1999 Gladiators Beroun
Karel Mařík – Lukáš Chmelař, Zdeněk Kašpárek, Jan Kotlář, Ladislav Němec, Marek Řeháček, Jakub Vaněk vs Samuel Kuchař – Josef Hejna, Antonín Joska, Adam Kuchař, Jan Majer, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, Jakub Švéda
54. Antonín Joska
16. 11. 17 19:30 MIKU1 Gepard AFC Eden 1999 9. 4:1 (1:0)
Pěkné utkání, zasloužené vítězství Gepardu. Hošek
Gepard AFC Eden 1999
Jan Kulendík – Lukáš Fiala, Josef Kapek, Jakub Kostrounek, Filip Nguyen, Karel Rochl vs Karel Mařík – Zdeněk Kašpárek, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, Marek Řeháček, Jakub Vaněk
24., 60. Filip Nguyen
36., 53. Josef Kapek
46. Marek Řeháček
9. 11. 17 20:45 ZAK Eden 1999 Efficenza AC 8. 5:2 (2:0)
Pohledné utkání vyhráli lepší domácí. Čapla
Eden 1999 Efficenza AC
Karel Mařík – Lukáš Chmelař, Zdeněk Kašpárek, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, Jakub Vaněk vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
14., 40., 55. Martin Mužák
28. Jakub Vaněk
41. Ladislav Němec
52. Václav Semenec
56. Vladimír Pavlečko
1. 11. 17 20:15 ZABEH Eden 1999 Pneuservis-Bartoušek 7. 1:3 (0:1)
Hosté měli převahu, prosadili se ale až na konci první půle. Po přestávce dokázal Pneuservis zvýšit, rozhodnutí ale padlo až v úplném závěru. Janča
Eden 1999 Pneuservis-Bartoušek
Lukáš Chmelař – Zdeněk Kašpárek, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, Vít Nevřela vs Sergey Greshnyakov – Tomáš Bareš, Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Martin Klikar, Antonín Valášek
50. Ladislav Němec 14 Vít Nevřela 30. Jan Buchtík
44., 60. Antonín Valášek
26. 10. 17 19:00 P2 Deportivo Estudiantil FC A Eden 1999 6. 4:1 (2:1)
V prvním poločase Eden neproměnil několik šancí. Po přestávce si Deportivo přesnými kombinacemi pojistilo vítězství. Tomáš Vanča, Benjamin Činčila
Deportivo Estudiantil FC A Eden 1999
Luis A. Padilla Mendoza – Jesus Castillo, Vladislav Matetič, Diego Perez Lopez, Roman Pupkov, Cristian Reta, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Marek Řeháček – Lukáš Chmelař, Zdeněk Kašpárek, Karel Mařík, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, Jakub Vaněk
10., 55. Diego Perez Lopez
22., 46. Roman Pupkov
11. Martin Mužák
11. 10. 17 19:15 HRAB2 Eden 1999 Démoni 5. 3:1 (2:0)
Hosté nastoupili jen ve čtyřech a na hře to bylo citelně znát. Eden ale dokázal proměnit přes výraznou převahu jen tři své šance.
Eden 1999 Démoni
Karel Mařík – Lukáš Chmelař, Zdeněk Kašpárek, Petr Materna, Ladislav Němec, Vít Nevřela, Marek Řeháček, Jakub Vaněk vs Josef Kobza – Michal Freiberg, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jan Štefanec
16., 16., 33. Lukáš Chmelař 35. Michal Freiberg
4. 10. 17 19:30 LITVI Betl K.F.K. B Eden 1999 4. 0:6 k.
27. 9. 17 20:15 P1 Eden 1999 M - Bubo A 3. 1:2 (0:0)
Hosté byli lepší a fotbalovější, i když výsledek vypadá vcelku vyrovnaně. Eden dokázal v závěru z trestného kopu vyrovnat, hosté ale ještě dokázali strhnout výhru na svou stranu. Tomáš Chlum
Eden 1999 M - Bubo A
Marek Řeháček – Lukáš Chmelař, Jan Kotlář, David Mach, Karel Mařík, Petr Materna, Jakub Vaněk vs Jan Dušek – Vladimír Čech, Petr Koller ml., Vojtěch Pekárek, Lukáš Procházka, Petr Procházka, Miroslav Táborský
58. Jakub Vaněk 47., 60. Lukáš Procházka
21. 9. 17 19:00 P2 Pavilon 8 AHC Eden 1999 2. 3:1 (1:1)
Eden šel po hezké akci do vedení, ale domácí stihli do přestávky vyrovnat a ještě nastřelil z přímého kopu tyč. V druhém poločase Pavilon zúročil převahu, dvěma slepenými góly soupeři odskočil a náskok už udržel. Jelínek
Pavilon 8 AHC Eden 1999
Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Martin Karásek, Michal Knotek, Michael Kysela, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Michal Schneider, Štěpán Široký vs Marek Řeháček – Lukáš Chmelař, Zdeněk Kašpárek, Karel Mařík, Petr Materna, Ladislav Němec
20., 40. Tomáš Nosek
39. Michael Kysela
8. Lukáš Chmelař
13. 9. 17 20:30 SCBEC Eden 1999 Lachtánci 1.WC 1. 2:1 (0:1)
Eden 1999 Lachtánci 1.WC
Karel Mařík – Zdeněk Kašpárek, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica vs Radek Janouš – Štěpán Blaška, Jakub Burian, Filip Mazánek, Ladislav Skalský, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jiří Zdráhal