Pavilon 8 AHC

Top obrana

Hanspaulská liga, 4D

podzim 2017

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
St 6.12.17 19:00 LITVI Pavilon 8 AHC Démoni 11. 4:3
St 22.11.17 19:30 LITVI Betl K.F.K. B Pavilon 8 AHC 10. 0:6 k.
St 15.11.17 20:15 P1 Pavilon 8 AHC M - Bubo A 9. 4:0
St 8.11.17 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Pavilon 8 AHC 8. 2:3
St 1.11.17 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Pavilon 8 AHC 7. 2:5
St 25.10.17 18:15 CESMI Pavilon 8 AHC Holosmetky FC B 6. 2:2
St 11.10.17 20:45 STOD Gladiators Beroun Pavilon 8 AHC 5. 2:4
Čt 5.10.17 18:15 MIKU3 Pavilon 8 AHC Gepard AFC 4. 2:0
Čt 21.9.17 19:00 P2 Pavilon 8 AHC Eden 1999 2. 3:1
Čt 14.9.17 20:45 ZAK Efficenza AC Pavilon 8 AHC 3. 1:4
Čt 7.9.17 19:00 P2 Deportivo Estudiantil FC A Pavilon 8 AHC 1. 0:2
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Pavilon 8 AHC 11 10 1 0 39:13 21
2. Pneuservis-Bartoušek 11 10 0 1 60:17 20
3. M - Bubo A 11 8 0 3 28:21 16
4. Deportivo Estudiantil FC A 11 7 1 3 42:19 15
5. Eden 1999 11 6 0 5 28:25 12
6. Gepard AFC 11 5 1 5 40:32 11
7. Efficenza AC 11 5 1 5 36:32 11
8. Lachtánci 1.WC 11 4 2 5 27:24 10
9. Gladiators Beroun 11 4 0 7 29:33 8
10. Holosmetky FC B 11 2 2 7 30:38 0
11. Betl K.F.K. B 11 0 0 11 0:66 0
12. Démoni 11 1 0 10 17:56 -2

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
6. 12. 17 19:00 LITVI Pavilon 8 AHC Démoni 11. 4:3 (2:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Pavilon byl lepším týmem a zaslouženě vyhrál. Janča
Pavilon 8 AHC Démoni
Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Martin Semrád, Štěpán Široký, Radek Vondráček, Josef Žemlička vs Josef Kobza – Jiří Chvatík, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek
Góly Karty Góly Karty
2. Jakub Hnaníček
6. Matěj Petr
40. Tomáš Nosek
47. Josef Žemlička
16. Jiří Chvatík
19. Filip Machulka
59. Pavel Drápal
49. Pavel Drápal
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
22. 11. 17 19:30 LITVI Betl K.F.K. B Pavilon 8 AHC 10. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
15. 11. 17 20:15 P1 Pavilon 8 AHC M - Bubo A 9. 4:0 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Po celou dobu utkání byli jasně lepší domácí a zaslouženě vyhráli. Hauptmann
Pavilon 8 AHC M - Bubo A
Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Martin Karásek, Michal Knotek, Michael Kysela, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Michal Schneider, Martin Semrád, Štěpán Široký, Radek Vondráček, Josef Žemlička vs Jan Dušek – Jan Bartoň, Kamil Čech, Vladimír Čech, Tomáš Kocman, Petr Koller ml., Vojtěch Pekárek, Petr Procházka, Miroslav Táborský, Tomáš Vytlačil
Góly Karty Góly Karty
6., 48. Tomáš Nosek
11. Jakub Hnaníček
45. Michael Kysela
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
8. 11. 17 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Pavilon 8 AHC 8. 2:3 (2:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Bojovnější Pavilon v druhém poločase otočil skóre a těsně zvítězil. Boubín
Pneuservis-Bartoušek Pavilon 8 AHC
Sergey Greshnyakov – Tomáš Bareš, Matěj Grebeň, Vladimír Grešnjakov, David Hladík, Jiří Petr vs Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Martin Karásek, Michal Knotek, Michael Kysela, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Michal Schneider, Martin Semrád, Štěpán Široký, Radek Vondráček, Josef Žemlička
Góly Karty Góly Karty
17. David Hladík
27. Tomáš Bareš
23. Michal Schneider
41. Tomáš Nosek
52. Štěpán Široký
27. Michal Schneider
29. Štěpán Široký
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
1. 11. 17 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Pavilon 8 AHC 7. 2:5 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
První půle byla vyrovnaná, po přestávce se projevila větší sehranost hostů.
Lachtánci 1.WC Pavilon 8 AHC
Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Martin Chaloupka, Radek Janouš, Michal Kaucký, Filip Mazánek, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek, Jiří Zdráhal vs Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Michael Kysela, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Michal Schneider, Martin Semrád, Štěpán Široký, Radek Vondráček, Josef Žemlička
Góly Karty Góly Karty
28. Martin Chaloupka
39. Filip Mazánek
30. Radek Vondráček
31. Michal Schneider
50. Jakub Hnaníček
50. Martin Semrád
58. Michael Kysela
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
25. 10. 17 18:15 CESMI Pavilon 8 AHC Holosmetky FC B 6. 2:2 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Martin Štolba, Michal Kettner
Pavilon 8 AHC Holosmetky FC B
Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Martin Karásek, Michal Knotek, Michael Kysela, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Michal Schneider, Martin Semrád, Štěpán Široký, Radek Vondráček, Josef Žemlička vs Lukáš Augustýn – Stanislav Hnát, Patrik Laibl, Milan Petřík, František Presl, Martin Šmida, Michal Svoboda, Karel Voborský
Góly Karty Góly Karty
12. Josef Žemlička
53. Matěj Petr
36., 41. Stanislav Hnát 50. Lukáš Augustýn
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
11. 10. 17 20:45 STOD Gladiators Beroun Pavilon 8 AHC 5. 2:4 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil o něco lepší tým. Plucar
Gladiators Beroun Pavilon 8 AHC
Samuel Kuchař – Josef Hejna, Antonín Joska, Asen Jovkov, Adam Kuchař, Jan Majer, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, Jakub Švéda vs Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Martin Karásek, Michal Knotek, Michael Kysela, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Michal Schneider, Martin Semrád, Štěpán Široký, Radek Vondráček, Josef Žemlička
Góly Karty Góly Karty
33., 36. Jan Majer 21. OG
36. Radek Vondráček
42. Martin Semrád
53. Štěpán Široký
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 10. 17 18:15 MIKU3 Pavilon 8 AHC Gepard AFC 4. 2:0 (1:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Bojovný zápas, ve kterém mírně lepší Gepard doplatil na špatnou koncovku.
Pavilon 8 AHC Gepard AFC
Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Michal Knotek, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Martin Semrád, Štěpán Široký, Radek Vondráček, Josef Žemlička vs Jan Kulendík – Michal Beitler, Jiří Dvořák, Lukáš Fiala, Jakub Hájek, Josef Kapek, Jakub Kostrounek, Karel Rochl, Lubomír Velčovský, Marek Vintr
Góly Karty Góly Karty
24. Martin Semrád
49. Michal Knotek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
21. 9. 17 19:00 P2 Pavilon 8 AHC Eden 1999 2. 3:1 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Eden šel po hezké akci do vedení, ale domácí stihli do přestávky vyrovnat a ještě nastřelil z přímého kopu tyč. V druhém poločase Pavilon zúročil převahu, dvěma slepenými góly soupeři odskočil a náskok už udržel. Jelínek
Pavilon 8 AHC Eden 1999
Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Martin Karásek, Michal Knotek, Michael Kysela, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Michal Schneider, Štěpán Široký vs Marek Řeháček – Lukáš Chmelař, Zdeněk Kašpárek, Karel Mařík, Petr Materna, Ladislav Němec
Góly Karty Góly Karty
20., 40. Tomáš Nosek
39. Michael Kysela
8. Lukáš Chmelař
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
14. 9. 17 20:45 ZAK Efficenza AC Pavilon 8 AHC 3. 1:4 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Pavilon většinu času utkání kontroloval, vyhrocenější druhý poločas na výsledku nic nezměnil. Ladislav Suja, Petr Dvořák
Efficenza AC Pavilon 8 AHC
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Petr Louda, Jan Zralý vs Matěj Petr – Martin Karásek, Michal Knotek, Michael Kysela, Tomáš Nosek, Michal Schneider, Štěpán Široký, Radek Vondráček
Góly Karty Góly Karty
45. Petr Louda 14., 24. Michal Schneider
33. Radek Vondráček
51. Štěpán Široký
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
7. 9. 17 19:00 P2 Deportivo Estudiantil FC A Pavilon 8 AHC 1. 0:2 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Pohledné utkání, avšak s agresivním koncem ze stany hostů. Josef Jedlička, Ondřej Kouklík
Deportivo Estudiantil FC A Pavilon 8 AHC
Luis A. Padilla MendozaJesus Castillo, Felix Jimenez, Andres Mantilla, Diego Perez Lopez, David Rodriguez, Jaume Rodriguez Santamaria, Otoniel Salazar Moreno vs Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Michal Knotek, Michael Kysela, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Michal Schneider, Martin Semrád, Štěpán Široký, Josef Žemlička
Góly Karty Góly Karty
45 Jesus Castillo 18., 36. Tomáš Nosek
Detaily utkání skupiny

Statistiky

Hráč Zápasů Gólů
Balej Patrik 7 0
Hnaníček Jakub 9 3
Karásek Martin 6 0
Knotek Michal 8 1
Kysela Michael 8 3
Nosek Tomáš 6 8
Petr Matěj 10 2
Schneider Michal 7 4
Semrád Martin 7 3
Široký Štěpán 10 3
Vondráček Radek 7 3
Žemlička Josef 7 2
Poslední aktualizace 27. 1. 23, 22:35