Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 29.11.17 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC VSK MFF UK Praha A | 11. | 3:7 |
St 15.11.17 | 20:15 | METE1 | Sparta Pivaři AC Uličníci FC | 10. | 6:0 |
St 8.11.17 | 20:45 | DEKAN | 64! FC Kobylisy A Uličníci FC | 9. | 3:1 |
St 1.11.17 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Shooters Morava FC | 8. | 2:12 |
St 25.10.17 | 20:45 | DEKAN | Sipral Stars Uličníci FC | 7. | 2:1 |
St 18.10.17 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Sedm zbabělých A | 6. | 4:7 |
St 11.10.17 | 20:45 | DEKAN | Red Leads Uličníci FC | 5. | 3:4 |
St 4.10.17 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Primeira Equipe | 4. | 2:3 |
St 27.9.17 | 20:45 | DEKAN | Bulánci Uličníci FC | 3. | 10:2 |
St 20.9.17 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Atletico Dělo SFC B | 2. | 4:8 |
St 13.9.17 | 18:00 | ZAK | Hlavonožci na niti FC Uličníci FC | 1. | 6:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulánci | 11 | 9 | 0 | 2 | 91:46 | 18 |
2. | Shooters Morava FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 47:25 | 16 |
3. | Sedm zbabělých A | 11 | 8 | 0 | 3 | 45:32 | 16 |
4. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:22 | 15 |
5. | Primeira Equipe | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:25 | 15 |
6. | Sparta Pivaři AC | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:32 | 13 |
7. | VSK MFF UK Praha A | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:35 | 12 |
8. | Atletico Dělo SFC B | 11 | 3 | 3 | 5 | 39:36 | 9 |
9. | Sipral Stars | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:41 | 8 |
10. | 64! FC Kobylisy A | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:43 | 8 |
11. | Uličníci FC | 11 | 1 | 0 | 10 | 26:67 | 2 |
12. | Red Leads | 11 | 0 | 0 | 11 | 23:69 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 17.10.17 | 18:15 | BECH | Kehar club VET Kulišáci CF VET (VL3B) |
Út 17.10.17 | 19:30 | BECH | Klamovská skvadra Viktoria Bítovská A (HL7E) |
Út 17.10.17 | 20:45 | BECH | Tatran Válec F.C.K. (HL5C) |
Po 6.11.17 | 18:00 | KORAB | FELace FK OrangeBoom (HL8E) |
Po 6.11.17 | 19:15 | KORAB | Blesk VK B Lemplíci FC (HL8C) |
Po 6.11.17 | 20:30 | KORAB | Rokoska VET A Zlatý krysy FC (VL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ambrož Antonín | 9 | 7 |
Grafnetter Jan | 11 | 0 |
Koc Michal | 6 | 6 |
Kresl Tomáš | 11 | 1 |
Mašek Jiří | 9 | 3 |
Nipl Petr | 8 | 2 |
Pecivál Petr | 9 | 0 |
Popelka Ondřej | 4 | 0 |
Pospíšil Petr | 7 | 6 |
Schneider David | 1 | 0 |
Šigut Petr | 5 | 1 |
Smetana Milan | 5 | 0 |