Po 11.9.17 19:00 METE1 Pavana AK VET Exact old boys   (VL4A)
Po 11.9.17 20:15 METE1 Sebranka FC B Hanspaulský beton   (HL8D)
Po 9.10.17 18:00 HRAB2 Senioři Praha A Digi Prague FC   (HL8A)
Po 9.10.17 19:15 HRAB2 PFC Kodymka B Vysmátí zajíci B   (HL8A)
Pá 24.11.17 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Scarface AC   (HL3C)
Pá 24.11.17 20:00 TEMPO Atlanta Žižkov FC Regio Team   (HL6I)

29. 11. 17 20:45 MIKU4 Sipral Stars Bulánci 11. 4:9 (0:6)
Pohledné utkání. Vítězný tým si v první půli vytvořil náskok. Soupeři patřila půle druhá, na vyrovnání to však nestačilo. Trnka
Sipral Stars Bulánci
Pavel Knob – Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Jan Olbrich, Robert Ročkai, Zoltán Schneider vs Martin BaštaLukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka, David Žampach
38., 55. Jan Olbrich
42., 48. Josef Juráš
3., 8., 15., 16., 25., 45., 58. Lukáš Kalenda
27. Petr Všetečka
37. Josef Marc
15. 11. 17 17:00 HANSP Bulánci Sedm zbabělých A 10. 7:3 (5:0)
Bulánci rozhodli zápas už v prvním poločase, kdy si vytvořili pětigólový náskok. Druhý poločas Sedm zbabělých zabralo, ale jen zkorigovalo skóre. Husák
Bulánci Sedm zbabělých A
Martin Bašta – Lukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Michal Petráš, Petr Všetečka, David Žampach vs Martin Janda – Jindřich Adolf, Jan Brožek, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Roman Strejček
4., 13., 36. Lukáš Kalenda
9., 24., 57. Josef Marc
17. David Žampach
36. Vojtěch Ježek
41. Zdeněk Maršík
46. Jan Brožek
8. 11. 17 20:15 METE2 Red Leads Bulánci 9. 4:21 (1:9)
Z pohledu Bulánků jednoznačný zápas se nesl v duchu exhibice a skončil velikým debaklem 4:21. Čapla
Red Leads Bulánci
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Vojtěch Martínek, Petr Pachovský, Jiří Vorel vs Martin Bašta – Matěj Blaha, Lukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Petr Všetečka, David Žampach
3., 44., 53. Petr Pachovský
40. Filip Benedikt
5., 10., 38., 52., 53. Kryštof Petr
11., 16., 22., 24., 25., 30., 47., 51., 53., 56., 58., 59., 60. Lukáš Kalenda
13., 35., 42. David Žampach
1. 11. 17 20:45 BECH Bulánci Primeira Equipe 8. 3:6 (1:1)
Dlouho se zdálo, že Bulánci v pohodě zvítězí, okolo 40. minuty jim ale došly síly a Primeira je přejela jako parní válec. Výborný rychlý technický fotbal z obou stran, hodný vyšší soutěže.
Bulánci Primeira Equipe
Martin Bašta – Lukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka vs Michal Říha – Ondřej Kadeřábek, Josef Kadlčík, Eduard Kohout, Martin Košut, Václav Kužílek, Jiří Prosecký, Petr Vejr, Tomáš Vejr
14., 36. Lukáš Kalenda
32. Josef Marc
22., 59. Petr Vejr
37., 49. Tomáš Vejr
44. Josef Kadlčík
56. Martin Košut
25. 10. 17 20:15 METE1 Bulánci Sparta Pivaři AC 7. 6:3 (1:0)
Nádherné utkání v podání domácích. Ke konci však polevili a dovolili tak hostům vstřelit pár gólů.
Bulánci Sparta Pivaři AC
Martin Bašta – Matěj Blaha, Lukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka, David Žampach vs Václav Pěnkava – Jan David, Michal Dvořák, Antonín Frank, Zdeněk Klein, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík
11., 53. Lukáš Kalenda
43. Milan Seko
43., 53., 56. Josef Marc
39., 45. Václav Král
54. OG
18. 10. 17 19:00 METE2 Atletico Dělo SFC B Bulánci 6. 7:9 (2:4)
Velmi dobrý zápas plný pěkných akcí. Chválíme oba týmy ta předvedenou hru a za korektní vystupování během celého zápasu. Bulánci byli fotbalovější a měli více šancí, Atletico zase proměňovalo všechny akce. Nakonec je vítězství Bulánků zcela zasloužené. Novotný
Atletico Dělo SFC B Bulánci
Martin Šidák – Pavel Fronček, Pavel Hejkrlík, Matyáš Hrčka, Marek Jablonski, Pavel Jonák, Štěpán Lamich, Libor Marek, Šimon Skála, Adam Varyš vs Martin Bašta – Lukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Michal Petráš, Petr Všetečka
56. Martin Bašta
11. 10. 17 18:00 ZAK Bulánci Hlavonožci na niti FC 5. 4:2 (3:1)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Roman Soukup, Petr Škvařil
Bulánci Hlavonožci na niti FC
Martin Bašta – Matěj Blaha, Lukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Petr Všetečka vs Jakub Ferjenčík – Marek Bárta, Tomáš Bohuslávek, Filip Horáček, Petr Komárek, Viktor Komárek, Miroslav Šafránek, Marek Školud, Jan Volštát
5., 29., 30. Lukáš Kalenda
44. Josef Marc
25. Marek Bárta
47. OG
3. 10. 17 18:15 MIKU2 VSK MFF UK Praha A Bulánci 4. 2:12 (1:5)
V podstatě od prvních minut jasné utkání. Zasloužené vítězství. František Jirsa, Petr Novák
VSK MFF UK Praha A Bulánci
Petr Sváček – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Pavel Borský, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Milan Krtička, Vladimír Šišma, Marek Zelc vs Martin Bašta – Matěj Blaha, Lukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Petr Všetečka, David Žampach
29. Marek Zelc
39. Vladimír Šišma
2., 13., 33., 34., 42., 54. Lukáš Kalenda
10., 14. Matěj Blaha
19., 37., 58. Josef Marc
57. Kryštof Petr
27. 9. 17 20:45 DEKAN Bulánci Uličníci FC 3. 10:2 (3:1)
Bulánkům se hra dařila a zaslouženě vysoko vyhráli. Hošek
Bulánci Uličníci FC
Martin BaštaLukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Michal Petráš, Petr Všetečka, David Žampach vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Michal Koc, Petr Pecivál, Petr Pospíšil, Petr Šigut, Milan Smetana
3., 37., 47., 50., 57., 59. Lukáš Kalenda
15. Kryštof Petr
17. OG
49. David Žampach
19. Michal Koc
56. Petr Pospíšil
20. 9. 17 18:15 zzNOVOB 64! FC Kobylisy A Bulánci 2. 4:10 (1:3)
Bulánci byli ve všech ohledech lepší a zaslouženě zvítězili. Férové utkání, téměř bez faulů. Vladimír Nedvídek, Radek Palkoska
64! FC Kobylisy A Bulánci
Martin Málek – Tomáš Belohlávek, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Martin Bašta – Lukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Michal Petráš, Petr Všetečka
10. Tomáš Tumpach
40., 47., 58. Tomáš Belohlávek
7., 38., 41., 59., 60. Lukáš Kalenda
17., 25. Kryštof Petr
37., 60. Josef Marc
50. Petr Všetečka
13. 9. 17 19:00 METE1 Bulánci Shooters Morava FC 1. 0:9 (0:5)
Kvůli nepřipravenosti a nedostatku hráčů domácích to bylo jednoznačné utkání ve prospěch hostů.
Bulánci Shooters Morava FC
Martin Bašta – Kryštof Petr, Michal Petráš, Milan Seko, Petr Všetečka vs Bohumil StodolaRichard Netopil, Roman Skála, Lukáš Špaček, Pavel Střelecký, Lukáš Uher, Petr Urbášek, Lukáš Valeš, Jiří Vávra