1. 12. 17 18:45 BECH Regio Team Continental FC 11. 7:3 (4:1)
Jakub Večeřa – Michael Bělík, Michal Bystroň, Martin Duša, Michal Jonáš, Martin Krchňák, Tomáš Matějek vs Tomáš Puss – Iosif-Mihai Ignea, Miroslav Korub, Jiří Kotek, Michal Lupták, Jiří Štamfest, Lukáš Veltruský
22. Jiří Kotek
56. Miroslav Korub
57. Tomáš Puss
24. 11. 17 20:00 TEMPO Atlanta Žižkov FC Regio Team 10. 3:4 (2:1)
Atlanta dala náhodné góly a pak se zavřela na své půlce a bránila. Občas také zdržovala, ovšem po obratu výsledku ochutnala svou medicínu a dožadovala se zrychlení hry. Vyhrál zaslouženě Regio Team. Janča
Atlanta Žižkov FC Regio Team
Jan Krutský – Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund vs Michael Bělík – Michal Bystroň, Martin Duša, Ján Marjenka, Tomáš Matějek, Jakub Musil, Jan Paroubek
20. Petr Matoušek
28., 31. Vladek Šlezingr
42 Roman Voženílek 1. Martin Duša
34., 50. Michal Bystroň
47. Tomáš Matějek
10. 11. 17 19:15 P1 Regio Team Žlutá křídla 9. 1:1 (0:0)
Nádherný fotbal díky oběma týmům první i druhý poločas. Myslím si, že vzhledem k průběhu utkání s remízou byly spokojeny oba týmy. Husák
Regio Team Žlutá křídla
Michael Bělík – Michal Bystroň, Martin Duša, Michal Jonáš, Ján Marjenka, Tomáš Matějek, Jan Paroubek vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Lukáš Hlaváček, Tomáš Neubert, Jakub Pečánka, David Rousek, Michal Šmíd, Jan Vácha, Martin Vágner
53. Tomáš Matějek 35 Michal Bystroň
57 Tomáš Matějek
40. Tomáš Neubert
3. 11. 17 18:15 DEKAN Zlíchov Catholic FC Regio Team 8. 1:13 (0:6)
Regio team kompaktním výkonem nedal soupeři šanci. Čapla
Zlíchov Catholic FC Regio Team
Antonín Houdek – Viktor Glac, Tomáš Kubík, Vojtěch Semerád, Jakub Šenovský, Daniel Trojan vs Michael Bělík – Michal Bystroň, Martin Duša, Tomáš Matějek, Jakub Musil, Tomáš Pergl, Jakub Večeřa
37. Vojtěch Semerád 7., 46., 47., 48. Michal Bystroň
17., 18. Jakub Večeřa
21., 22., 32., 56. Tomáš Matějek
29. OG
50., 58. Tomáš Pergl
49. Tomáš Pergl
27. 10. 17 19:30 HOSTI Rito Pls Regio Team 7. 0:1 (0:1)
Hubené, ale spravedlivé vítězství Regio Teamu mohlo být výraznější nebýt výborného výkonu brankáře Rita. Regio Team byl techničtějším týmem a kontroloval hru. Martin Ořešník
Rito Pls Regio Team
Martin Charvát – Filip Bouček, Michal Černý, Martin Hlubuček, Jan Kalhous, Ondřej Kára, Jakub Kloboučník, David Lipert, Jakub Nezbeda, Pavel Rašplička, Ladislav-Matyáš Turek vs Michael Bělík – Michal Bystroň, Martin Krchňák, Tomáš Matějek, Jakub Musil, Jan Paroubek, Marek Šuhaj
19. Michal Bystroň
20. 10. 17 19:30 STOD Regio Team Social Members FC 6. 5:1 (3:0)
Zasloužená výhra kompaktnějšího Regio Teamu. Procházka T.
Regio Team Social Members FC
Michael Bělík – Michal Bystroň, Martin Krchňák, Ján Marjenka, Tomáš Matějek, Tomáš Pergl, Marek Šuhaj vs Martin Holub – Jiří Beran, Michal Beran, Lukáš Brodníček, Chádí El-Moussawi, Michal Křikava, František Mašek
8., 14. Michal Bystroň
24., 45. Tomáš Matějek
50. Tomáš Pergl
60. František Mašek
13. 10. 17 20:00 TEMPO Real Praga C.F. Regio Team 5. 7:9 (4:3)
Velmi pěkný a sportovní výkon, díky oběma týmům. První poločas patřil Realu Praga, druhý poločas Regio týmu, který otočil nepříznivé skóre. Husák
Real Praga C.F. Regio Team
Lukáš Vejmelka – Dejan Bača, Petr Fusek, Matěj Kolář, Martin Pejpal, Lukáš Trampota, Antonín Veis vs Michael Bělík – Michal Bystroň, Michal Jonáš, Martin Krchňák, Ján Marjenka, Tomáš Matějek, Jan Paroubek
35., 57. Tomáš Matějek
6. 10. 17 19:15 ZAK Regio Team Ol´school Fellas BK 4. 5:3 (4:2)
Spíše bojovné utkání s řadou nepřesností a chyb v obraně, v druhém poločase ovlivněné deštivým počasím. Techničtější domácí si už v prvním poločase vytvořili rozhodující náskok. Duben
Regio Team Ol´school Fellas BK
Michael Bělík – Michal Bystroň, Ján Marjenka, Tomáš Matějek, Jakub Musil, Jan Paroubek, Marek Šuhaj vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda
9., 22. Jakub Musil
10. Michal Bystroň
17. Tomáš Matějek
39. OG
18., 30. Lukáš Domin
54. Matěj Voda
22. 9. 17 18:45 TEMPO Los Bimbananos Regio Team 3. 5:5 (3:3)
Utkání bez větších problémů hrané v duchu fair play.
Los Bimbananos Regio Team
Ondřej Nový – Jan Cettl, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Jakub Synek, Jan Zavadil vs Ján Marjenka – Michal Bystroň, Josef Krchňák, Martin Krchňák, Tomáš Matějek, Jan Paroubek, Marek Šuhaj, Jakub Večeřa
56. Tomáš Matějek
15. 9. 17 18:15 HOSTI Regio Team Lipodur FC A 2. 3:3 (1:0)
Regio Team byl fotbalovější, ale doplatil na časté ztráty míče a protiútoky soupeře. Zasloužená remíza. Tomáš Filous
Regio Team Lipodur FC A
Michal Bystroň – Michael Bělík, Michal Jonáš, Martin Krchňák, Tomáš Matějek, Jan Paroubek, Marek Šuhaj vs Jiří Cvejn – Milan Gašparík, Michal Malý, Jan Plachý, Tomáš Somr, Tomáš Valeš, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš
15. Jan Paroubek
32. Michal Bystroň
60. Marek Šuhaj
40. Jakub Vindiš
45., 54. Michal Malý
8. 9. 17 18:15 HOSTI Heliport SK Regio Team 1. 3:1 (1:0)
Fotbalovější tým Regio prohrál po rychlých protiútocích a důrazném zakončení. Petr Ovčáček, Martin Jaroš
Heliport SK Regio Team
Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Peter Vaculčiak vs Michael Bělík – Michal Bystroň, Michal Jonáš, Josef Krchňák, Martin Krchňák, Ján Marjenka, Jakub Musil, Jakub Večeřa