Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 1.12.17 | 18:45 | DEKAN | Žlutá křídla Atlanta Žižkov FC | 11. | 1:7 |
Pá 24.11.17 | 20:00 | TEMPO | Atlanta Žižkov FC Regio Team | 10. | 3:4 |
Ne 12.11.17 | 17:15 | HOSTI | Rito Pls Atlanta Žižkov FC | 9. | 1:1 |
Ne 5.11.17 | 18:45 | MIKU2 | Atlanta Žižkov FC Social Members FC | 8. | 2:3 |
Ne 29.10.17 | 18:45 | TEMPO | Real Praga C.F. Atlanta Žižkov FC | 7. | 2:2 |
Pá 20.10.17 | 19:15 | P2 | Atlanta Žižkov FC Ol´school Fellas BK | 6. | 0:2 |
Pá 13.10.17 | 18:45 | TEMPO | Los Bimbananos Atlanta Žižkov FC | 5. | 5:1 |
Ne 8.10.17 | 17:15 | HOSTI | Atlanta Žižkov FC Lipodur FC A | 4. | 2:0 |
Ne 24.9.17 | 13:45 | TEMPO | Heliport SK Atlanta Žižkov FC | 3. | 0:4 |
Pá 15.9.17 | 19:15 | P3 | Atlanta Žižkov FC Continental FC | 2. | 4:1 |
Ne 10.9.17 | 17:30 | MIKU2 | Atlanta Žižkov FC Zlíchov Catholic FC | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Regio Team | 11 | 7 | 3 | 1 | 54:30 | 17 |
2. | Rito Pls | 11 | 8 | 1 | 2 | 36:15 | 17 |
3. | Žlutá křídla | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:23 | 15 |
4. | Social Members FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 30:18 | 14 |
5. | Los Bimbananos | 11 | 6 | 1 | 4 | 58:39 | 13 |
6. | Continental FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 27:26 | 12 |
7. | Atlanta Žižkov FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 28:21 | 11 |
8. | Zlíchov Catholic FC | 11 | 3 | 3 | 5 | 36:59 | 9 |
9. | Lipodur FC A | 11 | 2 | 3 | 6 | 26:36 | 7 |
10. | Heliport SK | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:31 | 7 |
11. | Real Praga C.F. | 11 | 3 | 1 | 7 | 38:63 | 7 |
12. | Ol´school Fellas BK | 11 | 1 | 1 | 9 | 20:50 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 18.10.17 | 18:15 | BECH | Palouček AC 4077 DUCKS (HL3C) |
St 18.10.17 | 19:30 | BECH | Víťazný február FK Dvacítka (HL5B) |
St 18.10.17 | 20:45 | BECH | Růžoví delfínci 97,2 Prokaryota FZ (HL6F) |
Po 6.11.17 | 18:15 | CESMI | Bílý lev CF SUP Nejistá sezóna SUP (SVL3A) |
Po 6.11.17 | 19:30 | CESMI | Farkáň 92 1.FC Černý koně TMK (HL6B) |
Po 6.11.17 | 20:45 | CESMI | Orange Predators A Deportivo bez Coruna A (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Gabriel Ondřej | 4 | 3 |
Krutský Filip | 10 | 5 |
Krutský Jan | 11 | 0 |
Kubín Lukáš | 8 | 2 |
Matoušek Petr | 11 | 2 |
Petržilka Jan | 4 | 0 |
Puchmajer Michal | 8 | 0 |
Putna Radovan | 3 | 0 |
Šlezingr Vladek | 11 | 9 |
Voženílek Matěj | 2 | 2 |
Voženílek Roman | 11 | 4 |
Zikmund Jan | 6 | 1 |