12. Hashlerka THC 1993 A 11 1 1 9 20:45 3

Ne 10.9.17 17:30 ZABEH Athletico Spořilov Talent Praha FC   (HL7J)
Ne 10.9.17 18:45 ZABEH Princ Praha FC Česlo   (HL7K)
Ne 10.9.17 20:00 ZABEH Bum bar VET Tyran Saens 1.FC VET B   (VL3D)
Ne 22.10.17 16:15 TEMPO KTB B United clans   (HL4E)
Ne 22.10.17 17:30 TEMPO Morová rána 1.FC VET Typos - Garda FC   (VL3D)

2. 12. 17 08:45 TEMPO Homogen 1.FC A City Lhotka FC 11. 3:4 (0:0)
Hráči Lhotky mohli vyhrát daleko větším rozdílem, ale díky dobře chytajícímu brankáři Homogenu se trápili. Nakonec spravedlivá výhra.
Homogen 1.FC A City Lhotka FC
Ondřej Šinágl – Jonáš Bartoš, Lukáš Hron, Matěj Komárek, Jan Plachý, Martin Prochaska, Petr Schimon, Vladimír Zeman vs Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Přemysl Rozkopal, Ladislav Špička, Otakar Verner
32. Jan Plachý
37. Martin Prochaska
54. Matěj Komárek
36., 44. Miroslav Landa ml.
41. Zdeněk Halada
53. Milan Dědek
17. 11. 17 10:00 DEKAN City Lhotka FC Nádhera 10. 10:2 (0:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas byl bojovný a vyrovnaný a na obou stranách bylo k vidění málo šancí. Ve druhém poločase hosté fyzicky odpadli a domácí si otevřeli střelnici.
City Lhotka FC Nádhera
Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Přemysl Rozkopal, Ladislav Špička, Lukáš Vaněček, Jiří Verner vs Tomáš Dalibába – Petr Antoš, Michal Dalibába, František Novotný, Karel Semerád, Jakub Votruba
56. OG
11. 11. 17 11:15 KBELY Kbelské vosy B City Lhotka FC 9. 3:3 (0:1)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Remíza zasloužená, ačkoliv vyrovnávací branka domácích padla 10 vterin před koncem utkání. Milan Kozel, Jan Hroník
Kbelské vosy B City Lhotka FC
Marek Owsiany – Lukáš Beneš, Martin Budař, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Tomáš Máchal, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček, Roman Souček vs Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Ladislav Špička, Lukáš Vaněček, Otakar Verner
37. Vojtěch Češka
41. Lukáš Beneš
60. Tomáš Máchal
18. OG
45. Miroslav Landa ml.
51. Tomáš Černý
28. 10. 17 11:15 P1 City Lhotka FC Hypochondři 8. 0:2 (0:0)
Hypochondři byli jasně lepší. Kdyby proměňovali šance, tak by byl zápas rozhodnut mnohem dřív.
City Lhotka FC Hypochondři
Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Ladislav Špička, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs Michal HejčJan Martinec, Martin Peňáz, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay
15 Miroslav Landa ml. 36. Richard Trelo
39. Pavol Volkay
21. 10. 17 10:00 BECH Hoptajch team City Lhotka FC 7. 1:3 (1:1)
Krásný fotbal v bojovném duchu od obou týmů, po poločasové remíze dokázala Lhotka vydolovat vítězství. Husák
Hoptajch team City Lhotka FC
Petr Fridrich – Erik Ackermann, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Přemysl Rozkopal, Ladislav Špička, Lukáš Vaněček, Jiří Verner, Otakar Verner
21. Jan Janeček 11. Miroslav Landa ml.
36., 49. Otakar Verner
14. 10. 17 10:00 LITVI City Lhotka FC Plameňáci 1.FC B 6. 13:2 (6:0)
Tomáš Strnad
City Lhotka FC Plameňáci 1.FC B
Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Ladislav Špička vs Martin Duha – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Michal Jun, David Kadleček, Štefan Kotlár, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Karel Růžička
2., 15., 24., 41., 52. Miroslav Landa ml.
4., 10., 14., 32., 36., 38., 40., 54. Ladislav Špička
43. Karel Růžička
47. Petr Halo
8. 10. 17 20:00 SCBEC Hashlerka THC 1993 A City Lhotka FC 5. 0:6 (0:2)
Jednoznačné utkání, Lhotka byla ve všech směrech lepší. Martin Šimek, Vitalij Kravcov
Hashlerka THC 1993 A City Lhotka FC
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Pavel Hromadník, Martin Kašík, Velizar Milanov, František Podhorský, Jan Slepička, Tomáš Sokol, Jakub Táborský vs Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Ladislav Špička, Jiří Verner, Otakar Verner
9., 52., 59. Ladislav Špička
27., 34. Jiří Verner
40. Miroslav Landa ml.
30. 9. 17 12:30 P1 City Lhotka FC Guaraní 4. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
24. 9. 17 15:00 P3 City Lhotka FC Well Done 3. 2:7 (2:7)
V první půli vyrovnaný zápas se po přestávce změnil v kanonádu hostí.
City Lhotka FC Well Done
Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Ladislav Špička vs Andrii Iakymenko – Andrey Abroskin, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan
8. Miroslav Landa
19. Milan Dědek
1., 24. Semen Troyan
7., 25. Iegor Martynov
20., 27. Stanislau Maskaliunets
23. Vladimir Timanov
16. 9. 17 08:45 DEKAN Alej FK B City Lhotka FC 2. 2:4 (1:2)
Vyrovnané fotbalové utkání s minimem faulů. V dobré atmosféře vyhráli šťastnější hosté. František Tůma, Ondřej Šeruda
Alej FK B City Lhotka FC
Jiří Sedláček – Matěj Fejfar, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Martin Kačena, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek vs Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Přemysl Rozkopal, Ladislav Špička, Jiří Verner, Otakar Verner
25. Matěj Fejfar
51. Petr Hanzalius
10. Miroslav Landa
12. Otakar Verner
39., 57. Tomáš Černý
9. 9. 17 12:30 P2 City Lhotka FC SoClose United 1. 4:10 (3:1)
Pohledné utkání s množstvím gólů. Josef Černý
City Lhotka FC SoClose United
Miroslav Landa – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Miroslav Landa ml., Ladislav Špička vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf