12. Hashlerka THC 1993 A 11 1 1 9 20:45 3

Ne 8.10.17 16:15 TEMPO Maverick VET MoKo VET   (VL4E)
Ne 8.10.17 17:30 TEMPO Typos - Garda FC STG Milovice   (VL3D)
Ne 5.11.17 08:45 HANSP Alej FK A Balbín FC   (HL3D)
Ne 5.11.17 10:00 HANSP Los Niňos M.B. Legion Aliena A   (HL7J)
Ne 5.11.17 11:15 HANSP Torpédo Řepy Pivson a Pofel   (HL5H)

2. 12. 17 08:45 TEMPO Homogen 1.FC A City Lhotka FC 11. 3:4 (0:0)
Hráči Lhotky mohli vyhrát daleko větším rozdílem, ale díky dobře chytajícímu brankáři Homogenu se trápili. Nakonec spravedlivá výhra.
Homogen 1.FC A City Lhotka FC
Ondřej Šinágl – Jonáš Bartoš, Lukáš Hron, Matěj Komárek, Jan Plachý, Martin Prochaska, Petr Schimon, Vladimír Zeman vs Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Přemysl Rozkopal, Ladislav Špička, Otakar Verner
32. Jan Plachý
37. Martin Prochaska
54. Matěj Komárek
36., 44. Miroslav Landa ml.
41. Zdeněk Halada
53. Milan Dědek
17. 11. 17 08:45 DEKAN Alej FK B Homogen 1.FC A 10. 2:2 (2:1)
Domácí byli první poločas lepším týmem a zaslouženě šli do vedení. Ve druhém poločase jim však došly síly a hosté dokázali vyrovnat.
Alej FK B Homogen 1.FC A
Ivan Karhan – Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček vs Matěj Komárek – Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Vít Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon, Vladimír Zeman
18., 21. Tomáš Jauker 5. Jan Plachý
46. Petr Schimon
11. 11. 17 08:45 ZAK Homogen 1.FC A SoClose United 9. 4:0 (2:0)
V prvním poločase docela vyrovnaný zápas, ve druhém poločase jasná převaha Homogenu.
Homogen 1.FC A SoClose United
Martin Prochaska – Jonáš Bartoš, David Hron, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon, Vladimír Zeman vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
20. Lukáš Hron
24., 50., 54. Vladimír Zeman
28. 10. 17 11:15 P2 Well Done Homogen 1.FC A 8. 5:2 (1:2)
První poločas byl velice vyrovnaný. Ve druhém byli domácí jasně lepší a zaslouženě otočili zápas ve svůj prospěch. Vostatek
Well Done Homogen 1.FC A
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Tomáš Horník – Jonáš Bartoš, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Vít Mašek, Petr Schimon, Vladimír Zeman
10. Oleksii Ostrenskyi
38., 48. Nikita Baranovsky
44. Semen Troyan
59. Vladimir Timanov
8. Jonáš Bartoš
19. Jakub Maňas
21. 10. 17 10:00 P3 Nádhera Homogen 1.FC A 7. 3:3 (1:2)
Homogen si držel celý zápas vedení, ale Nádhera vyrovnala díky dvěma přímým kopům. Celkově vyrovnané utkání.
Nádhera Homogen 1.FC A
Radek Dupal – Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, Martin Linhart, František Novotný, Karel Semerád, Jakub Votruba vs Ondřej Šinágl – Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Vít Mašek, Jan Plachý, Martin Prochaska, Petr Schimon
22. Michal Dalibába
46., 56. Karel Semerád
7. Vít Mašek
19. Petr Schimon
50. Jakub Maňas
14. 10. 17 11:15 KBELY Homogen 1.FC A Kbelské vosy B 6. 3:2 (2:1)
Rozhodčí se nedostavil. Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro domácí.
Homogen 1.FC A Kbelské vosy B
Ondřej Šinágl – David Hron, Lukáš Hron, Vít Mašek, Martin Prochaska, Petr Schimon, Vladimír Zeman vs Marek Owsiany – Lukáš Beneš, Martin Budař, Vojtěch Češka, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček, Roman Souček
6. Vladimír Zeman
28., 58. David Hron
24. Martin Budař
50. Vojtěch Češka
7. 10. 17 10:00 P1 Hypochondři Homogen 1.FC A 5. 5:2 (1:2)
Protrápená, ale zasloužená výhra. Jan Dont, Jan Varga
Hypochondři Homogen 1.FC A
Michal Hejč – Jaroslav Béreš, Jan Martinec, David Němčík, Martin Peňáz, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Ondřej Šinágl – Jonáš Bartoš, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Jan Plachý, Petr Schimon, Vladimír Zeman
16. Martin Peňáz
44. Pavel Velkov
47. Albert Sýkora
50., 59. Pavol Volkay
20. David Hron
30. Jonáš Bartoš
30. 9. 17 10:00 BECH Homogen 1.FC A Hoptajch team 4. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Lukáš Bílý, Ondřej Bílý
Homogen 1.FC A Hoptajch team
Tomáš Horník – David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Vít Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon, Vladimír Zeman vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Netušil, Marek Růžička
37. Jan Plachý
44. Jakub Maňas
6. Erik Ackermann
50. Jan Janeček
23. 9. 17 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B Homogen 1.FC A 3. 5:3 (1:0)
Velmi slušně odehrané utkání, ve kterém byli o trochu fotbalovějším týmem domácí a tak zaslouženě zvítězili.
Plameňáci 1.FC B Homogen 1.FC A
Lukáš Dajčar – Petr Halo, Michal Jun, Štefan Kotlár, Jonáš Kryštof, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Karel Růžička, Václav Štefan vs Ondřej Šinágl – Michael Bárta, Jonáš Bartoš, Yordan Ganchev, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon
2., 45. Karel Pavlišín
41., 51., 57. Petr Halo
33., 58. Jonáš Bartoš
43. Yordan Ganchev
16. 9. 17 08:45 ZAK Homogen 1.FC A Hashlerka THC 1993 A 2. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodl až v závěru nejlepší hráč. Martin Sazma
Homogen 1.FC A Hashlerka THC 1993 A
Tomáš Horník – Jonáš Bartoš, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon vs Milan Pristaš – Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Jan Slepička, Tomáš Sokol, Jakub Táborský
53., 58. Jonáš Bartoš 16. Petr Glamoš
9. 9. 17 08:45 ZAK Guaraní Homogen 1.FC A 1. 3:3 (1:2)
Pohledné, vyrovnané utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Guaraní Homogen 1.FC A
Yuriy Vovchuk – Julian Eliel Castillo Vela, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Santiago Herva Pintor, Diego Luis Lettieri Cuevas, Oleksandr Vovchuk vs Ondřej Šinágl – Michael Bárta, Jonáš Bartoš, Yordan Ganchev, Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Vít Mašek, Petr Schimon