Ne 12.11.17 10:00 ZAK Mall 1.FC Sedmikráskov Čimice   (HL7J)
Ne 12.11.17 11:15 ZAK Talent Praha FC Sokol V.-Notorax B   (HL7J)
Ne 12.11.17 12:30 ZAK Krabice Xichties FC   (HL6K)

2. 12. 17 08:45 DEKAN SoClose United Alej FK B 11. 4:2 (2:1)
Zasloužená výhra fotbalovějších domácích. Duben
Igor Grytsyk – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Lukáš Klíma, Jakub Rudolf vs Petr Hanzalius – Matěj Fejfar, Jan Grus, Tomáš Jauker, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček
60. Ondřej Anýž
11. Tomáš Jauker
49. Radek Kaňka
17. 11. 17 08:45 DEKAN Alej FK B Homogen 1.FC A 10. 2:2 (2:1)
Domácí byli první poločas lepším týmem a zaslouženě šli do vedení. Ve druhém poločase jim však došly síly a hosté dokázali vyrovnat.
Alej FK B Homogen 1.FC A
Ivan Karhan – Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček vs Matěj Komárek – Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Vít Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon, Vladimír Zeman
18., 21. Tomáš Jauker 5. Jan Plachý
46. Petr Schimon
11. 11. 17 08:45 DEKAN Nádhera Alej FK B 9. 7:2 (1:0)
Po vyrovnaném prvním poločase Nádhera spustila gólovou smršť a vyrobila si dostatečný náskok. Alej pak stačila jen upravit výsledek. Husák
Nádhera Alej FK B
Tomáš Dalibába – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Karel Semerád, Jakub Votruba vs Radek Kuchař – Jan Grus, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Robert Konchanskyy, Tomáš Kubík, Petr Majer, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček
28., 51., 59. Petr Antoš
32., 37., 45. Jakub Votruba
44. Stanislav Buňata
34. Jiří Sedláček
60. Robert Konchanskyy
4. 11. 17 08:45 DEKAN Alej FK B Well Done 1. 0:2 (0:1)
Hosté měli hru pod kontrolou a zaslouženě berou oba body.
Alej FK B Well Done
Robert Konchanskyy – Jan Grus, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek vs Andrii Iakymenko – Andrey Abroskin, Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan
20. Semen Troyan
45. Oleksii Ostrenskyi
28. 10. 17 08:45 DEKAN Alej FK B Kbelské vosy B 8. 0:4 (0:0)
Jasně se vyvíjející zápas dotáhli do vítězného konce hosté. Vlastimil Janoušek
Alej FK B Kbelské vosy B
Martin Kačena – Michal Fejfar, Jan Grus, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček vs Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Tomáš Máchal, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Radim Povýšil
37. Vojtěch Češka
42. Radim Povýšil
55. Kryštof Mejsnar
57. Martin Budař
21. 10. 17 10:00 P1 Hypochondři Alej FK B 7. 3:1 (1:1)
Pěkný, vyrovnaný zápas, ve kterém zvítězilo produktivnější mužstvo domácích.
Hypochondři Alej FK B
Michal Hejč – Jaroslav Béreš, Jan Martinec, David Němčík, Albert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Robert Konchanskyy – Marek Fejfar, Matěj Fejfar, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek
29. Pavol Volkay
38. Pavel Velkov
59. Richard Trelo
21. Ivan Karhan
14. 10. 17 08:45 DEKAN Alej FK B Hoptajch team 6. 2:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas, spravedlivá remíza. Viktor Vejnar
Alej FK B Hoptajch team
Robert Konchanskyy – Marek Fejfar, Matěj Fejfar, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Martin Kačena, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík, Radek Kuchař, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Radek Brigula, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička
25. Tomáš Pořízek
30. Tomáš Jauker
19. Jan Kendera
42. Jan Janeček
7. 10. 17 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B Alej FK B 5. 3:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, domácí využili lépe své šance. Josef Černý, Vlastimil Janoušek
Plameňáci 1.FC B Alej FK B
Filip Hostinský – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Michal Jun, David Kadleček, Štefan Kotlár, Jonáš Kryštof, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Karel Růžička vs Jiří Sedláček – Matěj Fejfar, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Ivan Karhan, Robert Konchanskyy, Tomáš Kubík, Radek Kuchař, Tomáš Pořízek
4. Lukáš Dajčar
39., 54. Karel Pavlišín
50. Petr Hanzalius
52. Tomáš Pořízek
30. 9. 17 08:45 DEKAN Alej FK B Hashlerka THC 1993 A 4. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, oba týmy měly dostatek šancí, ale v první půli gól nepadl. Druhá půle už byla gólově lepší. Domácí po právu zvítězili.
Alej FK B Hashlerka THC 1993 A
Jiří Sedláček – Matěj Fejfar, Petr Hanzalius, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Radek Kuchař, Tomáš Pořízek vs Milan Pristaš – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Velizar Milanov, František Podhorský, Jan Slepička, Tomáš Sokol, Jakub Táborský
34. Ivan Karhan
38., 42. Petr Hanzalius
37. Tomáš Sokol
23. 9. 17 08:45 DEKAN Guaraní Alej FK B 3. 5:4 (0:1)
Velmi vyrovnané a pohledné utkání. O vítězi se rozhodlo až v posledních minutách. Vostatek
Guaraní Alej FK B
Enrique Montes Munoz – Taras Andriychuk, Julian Eliel Castillo Vela, Victor Garcia Saiz, Alcides Gabriel Grance Valiente, Ignacio Moris Morón, Jairo Sacipa, Yuriy Vovchuk, Juan José Zamphirópolos vs Robert Konchanskyy – Matěj Fejfar, Jan Grus, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek
35. Petr Hanzalius
16. 9. 17 08:45 DEKAN Alej FK B City Lhotka FC 2. 2:4 (1:2)
Vyrovnané fotbalové utkání s minimem faulů. V dobré atmosféře vyhráli šťastnější hosté. František Tůma, Ondřej Šeruda
Alej FK B City Lhotka FC
Jiří Sedláček – Matěj Fejfar, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Martin Kačena, Ivan Karhan, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek vs Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Přemysl Rozkopal, Ladislav Špička, Jiří Verner, Otakar Verner