Angmar A

Web

Hanspaulská liga, 6K

podzim 2017

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Ne 3.12.17 11:15 P3 Parádníci Angmar A 11. 0:6 k.
Ne 19.11.17 17:30 BECH Angmar A Sever 1.FC 10. 1:2
Ne 12.11.17 17:30 HANSP Mestek 97 FC Angmar A 9. 3:3
Ne 5.11.17 12:30 BECH Angmar A PPPO 8. 1:1
Ne 22.10.17 10:00 STOD Lucky team Angmar A 7. 6:2
Ne 15.10.17 15:00 BECH Angmar A Krabice 6. 1:3
Ne 8.10.17 15:00 BECH Gang of Jan Palach Angmar A 5. 1:2
Ne 1.10.17 13:45 BECH Angmar A Xichties FC 4. 3:3
Ne 24.9.17 12:30 BECH Drsný šrouby Angmar A 3. 7:1
Ne 17.9.17 12:30 BECH Angmar A Černý pumy 2. 3:2
Ne 10.9.17 12:30 BECH Angmar A Strážci Pomeranče 1. 2:1
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Drsný šrouby 11 8 0 3 33:20 16
2. Lucky team 11 7 1 3 47:25 15
3. PPPO 11 6 3 2 46:29 15
4. Strážci Pomeranče 11 7 1 3 46:31 15
5. Angmar A 11 4 3 4 25:29 11
6. Gang of Jan Palach 11 3 4 4 27:30 10
7. Mestek 97 FC 11 4 2 5 28:35 10
8. Sever 1.FC 11 5 0 6 24:35 10
9. Xichties FC 11 3 3 5 34:34 9
10. Parádníci 11 3 2 6 28:39 8
11. Černý pumy 11 3 1 7 23:37 7
12. Krabice 11 3 0 8 21:38 6

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
3. 12. 17 11:15 P3 Parádníci Angmar A 11. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
Parádníci Angmar A
Jan Brinar – Martin Moravec, Marcel Patěk vs Jaroslav Frencl – Václav Bíža, Oleg Cojocari, Miroslav Macháček, Tomáš Rulíšek, Jan Tlusťák
Góly Karty Góly Karty
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 11. 17 17:30 BECH Angmar A Sever 1.FC 10. 1:2 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání by slušela remíza, vyhrál šťastnější.
Angmar A Sever 1.FC
Jaroslav Frencl – Václav Bíža, Josef Brožek, Jiří Černý, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Miroslav Macháček, Tomáš Rulíšek, Jan Tlusťák vs Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Petr Sysel, Petr Vydra
Góly Karty Góly Karty
39. Josef Brožek 34. Karel Frankota
56. Pavel Drinka
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
12. 11. 17 17:30 HANSP Mestek 97 FC Angmar A 9. 3:3 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté udělili soupeři lekci z produktivity a vybojovali remízu. Radek Čebiš, Josef Kašpar
Mestek 97 FC Angmar A
Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc vs Josef Brožek – Václav Bíža, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Jiří Šíp, Jan Tlusťák
Góly Karty Góly Karty
27. Jiří Čížek
40. Lubomír Brychta
45. Marek Horák
58 Lubomír Brychta 2. Vít Jursa
15., 55. Václav Bíža
29. Oleg Cojocari
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 11. 17 12:30 BECH Angmar A PPPO 8. 1:1 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté byli mladší a pohyblivější, ale Angmar trpělivou hrou nakonec získal bod a sahal dokonce po vítězství, jenže v závěru trefil břevno. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Angmar A PPPO
Jaroslav Frencl – Václav Bíža, Josef Brožek, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Jiří Šíp vs Patrik Chrást – Jan Chundela, Ondřej Poula, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
Góly Karty Góly Karty
52. Josef Brožek 32. Ondřej Poula
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
22. 10. 17 10:00 STOD Lucky team Angmar A 7. 6:2 (2:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Hrálo se bojovně, ale hlavně slušně. Výsledek odpovídá průběhu hry.
Lucky team Angmar A
Vít Skramužský – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Pavel Najman vs Jaroslav Frencl – Josef Brožek, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Miroslav Macháček, Marek Procházka, Tomáš Rulíšek, Jiří Šíp, Jan Tlusťák
Góly Karty Góly Karty
8., 59. Josef Dašek
12., 50., 55., 60. Stanislav Hoch
19. Jan Tlusťák
56. Jiří Šíp
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
15. 10. 17 15:00 BECH Angmar A Krabice 6. 1:3 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Zvítězilo lepší mužstvo.
Angmar A Krabice
Jaroslav Frencl – Václav Bíža, Josef Brožek, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Tomáš Rulíšek, Jan Tlusťák vs Marek Fišer – Jan Bělohlávek, Lukáš Cimler, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Jiří Vana, Petr Zikmunda
Góly Karty Góly Karty
24. Oleg Cojocari 13. Lukáš Cimler
31. Filip Loužecký
56. Pavel Kafka
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 26. 6. 22, 15:35