PPPO

Hanspaulská liga, 6K

podzim 2017

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Ne 3.12.17 11:15 TEMPO PPPO Xichties FC 11. 0:6 k.
Ne 19.11.17 20:00 P2 Drsný šrouby PPPO 10. 0:3
Ne 12.11.17 15:00 P1 PPPO Černý pumy 9. 3:0
Ne 5.11.17 12:30 BECH Angmar A PPPO 8. 1:1
Ne 22.10.17 11:15 HANSP PPPO Parádníci 7. 6:2
Ne 15.10.17 15:00 P2 Sever 1.FC PPPO 6. 0:10
Ne 8.10.17 17:30 HANSP PPPO Mestek 97 FC 5. 1:4
Ne 1.10.17 20:00 MIKU2 Strážci Pomeranče PPPO 4. 6:6
Ne 24.9.17 10:00 STOD Lucky team PPPO 3. 4:7
Ne 17.9.17 12:30 ZAK PPPO Krabice 2. 5:2
Ne 10.9.17 18:45 P1 Gang of Jan Palach PPPO 1. 4:4
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Drsný šrouby 11 8 0 3 33:20 16
2. Lucky team 11 7 1 3 47:25 15
3. PPPO 11 6 3 2 46:29 15
4. Strážci Pomeranče 11 7 1 3 46:31 15
5. Angmar A 11 4 3 4 25:29 11
6. Gang of Jan Palach 11 3 4 4 27:30 10
7. Mestek 97 FC 11 4 2 5 28:35 10
8. Sever 1.FC 11 5 0 6 24:35 10
9. Xichties FC 11 3 3 5 34:34 9
10. Parádníci 11 3 2 6 28:39 8
11. Černý pumy 11 3 1 7 23:37 7
12. Krabice 11 3 0 8 21:38 6

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
3. 12. 17 11:15 TEMPO PPPO Xichties FC 11. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
PPPO Xichties FC
Jan Vyšín – Ondřej Tichý vs Roman Pytlíček – Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík
Góly Karty Góly Karty
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
19. 11. 17 20:00 P2 Drsný šrouby PPPO 10. 0:3 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté byli od začátku lepší, ale potvrdili to až v druhém poločase. Vitalie Dumitras
Drsný šrouby PPPO
Pavel Hájek – Michal Balcárek, Petr Boháč, Bohdan Jelen, Roman Polz, Michal Roubal, Adam Šimáček, Tomáš Zahrádka vs Patrik Chrást – Michal Blažek, Jakub Chundela, Jan Chundela, Šimon Kasl, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
Góly Karty Góly Karty
32., 35., 53. Jan Chundela
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
12. 11. 17 15:00 P1 PPPO Černý pumy 9. 3:0 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnané utkání ovládli produktivnější domácí. Čapla M.
PPPO Černý pumy
Patrik Chrást – Ondřej Čerbačeský, Jan Chundela, Ondřej Poula, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Tomáš Malina – Martin Baláček, Lukáš Bebr, Jan Furo, Josef Furo, Petr Jandourek, Šimon Janoušek, Filip Kinkor, Jiří Koubek, Jan Nosek
Góly Karty Góly Karty
32. OG
41. Ondřej Čerbačeský
55. Sebastián Tauchen
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 11. 17 12:30 BECH Angmar A PPPO 8. 1:1 (0:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté byli mladší a pohyblivější, ale Angmar trpělivou hrou nakonec získal bod a sahal dokonce po vítězství, jenže v závěru trefil břevno. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Angmar A PPPO
Jaroslav Frencl – Václav Bíža, Josef Brožek, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Jiří Šíp vs Patrik Chrást – Jan Chundela, Ondřej Poula, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
Góly Karty Góly Karty
52. Josef Brožek 32. Ondřej Poula
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
22. 10. 17 11:15 HANSP PPPO Parádníci 7. 6:2 (3:2)
Popis zápasu Rozhodčí
V týmu PPPO se dařilo Tauchenovi, který si s Parádníky v sympatickém utkání poradil téměř sám.
PPPO Parádníci
Patrik Chrást – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Šimon Kasl, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý vs Vojtěch Urban – Jan Brinar, Luboš Černý, Robin Erde, Martin Moravec, Marcel Patěk
Góly Karty Góly Karty
12., 29., 40., 49., 50. Sebastián Tauchen
13. Petr Sluka
27. Marcel Patěk
29. Robin Erde
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
15. 10. 17 15:00 P2 Sever 1.FC PPPO 6. 0:10 (0:6)
Popis zápasu Rozhodčí
Souboj dvou generací dopadl jednoznačně pro tu mladší. Čapla, Procházka
Sever 1.FC PPPO
Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel, Petr Vydra vs Patrik Chrást – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Šimon Kasl, Ondřej Poula, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý
Góly Karty Góly Karty
2., 30., 55. Michal Blažek
11., 29. Ondřej Čerbačeský
24., 52. Ondřej Poula
27. Sebastián Tauchen
50. Šimon Kasl
53. Ondřej Tichý
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 25. 6. 22, 22:35